V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

audreyd
18. pro 2008

lenki, fakt 😕 no čo už, červená je proste moja farba 😅 aj to indio pod kapsou je červené 😀
vlastne skoro všade mám červenú 😅

lenki33
18. pro 2008

audrey ved ja som to myslela v dobrom 😕 🙂 sekne vam to
uz len to ferrari chyba 😉

verulka
18. pro 2008

audrey, krasne fotky 😉

audreyd
18. pro 2008

nooooo, aj moje ferrari je červené 😀 😅 (moja lienočka C3)

bambusko
18. pro 2008

audrey, sekne vam to 🙂 a ku kukle adelke pasuju tie 2 zuby 😀 zavidim ☹

sonulah, urcite ti bude 3,2m stacit. tiez mam 172cm/62kg a uviazem s mojim 3,7m aj dvojity kriz, pri batohu mi toho dost vela zvysi. a zacinala som s nim na vahe asi 66kg.

verulka
18. pro 2008

sonu, ja mam 169 a skoro 70kg 😅 a moje indio ma cca 340cm a uviazem nim batoh, smycku, JK, klokana a podarilo sa mi aj KsK( ale uzol ol takmer nevidietlny 😀 ) takze staci ti bohate 😎

sonulah
18. pro 2008

holky díky, tak jdu do toho........

(tak bude další šátek pod stromečkem a tím končííííííím 🙂 😎 )

snad............... 😀

audreyd
18. pro 2008

bambu 🙂 zuby alebo kuklu? 😀

bambusko
18. pro 2008

zubky 😢 uz neverim ani tomu, ze budu ako vianocny darcek ☹

audreyd
18. pro 2008

ale bambu 🙂 adam mal prvý zub ako 11 mesačný, susedin drobec ako rok aj 2 mesiace 🙂 aspoň ťa nekúše a nepokazia sa mu tak skoro 🙂

bambusko
18. pro 2008

co bojis, hryzenie uz bolo, to sme zahnali. maly je taky jemnocitny, dievcata ma v jeho veku pri kojeni stipali pod pazuchou, davala som im rukavice. a tento malicky ma hladka 🙂 zeby to bolo tym nosenim? ktosi mi povedal, ze tretie dieta je vraj za odmenu.

audreyd
18. pro 2008

že rukavice 😀 adelka ma bije! dám jej zvieraciu kazajku? 😕 😅 už aj hryzla, zazrela som a hneď pusinku vykrivila 😅
žeby tretie za odmenu? čo ma chceš nahovoriť?

bambusko
18. pro 2008

a dala by si sa? satku uz mas... 😀

venonna
18. pro 2008

hi 😀 pridavam sa asi v najlepsom, tiez ma uz zacina matat, ci nemame zamiesit na dalsie, mam pocit, ze nasej Helci so sidlom v zadku chyba surodenec... 😅

audreyd
18. pro 2008

no ja som hovorila, že tretie tak na omladenie o pár rokov 🙂 ale už ma to pomaly prechádza 😒 vzhľadom k tomu, koľko trávi môj drahý v práci a s nami, tak ten pomer sa mi vôbec nepáči... 😢

venonna
18. pro 2008

hm, len nie velky odstup, mna mali nasi po 12 rokoch a to je naprd 😖

bambusko
18. pro 2008

ven, spravny timing 😉 na nastup do temy aj na ditko 🙂

audrey, poznam 😔 myslis, ze preco tu zase vypisujem ☹

audreyd
18. pro 2008

😢 😖 ☹ 😒 😔 🙄

bambusko
18. pro 2008

my sme normalne zufale manzelky? 😨 😀 moj mi prave volal z tesca, ze maju plnu r.t stromcekov a hraciek a bezlaktozove mlieko nie ☹ som si spomenula, ze tu je dajaka tema o nedostatocnom zasobovani 😕

weroni
18. pro 2008

baby ja tu pri vas fakt pridem k nejakym komplexom 😅 audrey to aky krasny veniec si spravila 😵
inac odkial mas tu skvelu kuklu pre Adelku?

chcem sa spytat baby co mate dlhe satky, pouzivate ich aj na nakupy? ja by som si tolkokrat malu uviazala ked ideme do Tesca alebo tak, napr. zajtra nas caka Ikea ale neviem si to predstavit - dovnutra vo vajickua tam na seba uviazat? Ved im tam pozametam vsetku spinu 😕

bambusko
18. pro 2008

weroni, ved si predviaz 😉 robila som to tak, ze na ksk som si omotala satku a prehodila cez ramena, potom este omotala okolo pasa a zaviazala. bolo to jednoduchsie uz doviazat. teraz vecsinou chodim s uviazanym dvojitym krizom v indiu, tam sa dieta lahko nasuka aj na parkovisku a podotahuje

weroni
18. pro 2008

bambu asi vyskusam 😉

duskaf
18. pro 2008

Audreyd- ste veľmi krásni.
Kočky všetky Vás pozdravujem od nočného pečenia, cez deň pri mojich všetkých troch deťoch za odmenu- nestíham. Ale naša malá je naozaj celkom za odmenu, to je neskutočne pokojné a spokojné slniečko.
Weroni aj ja som si tak predviazavala šatku.
Bambusko, zúbky máme tiež dosť neskoro, malej len nedávno vyšli dva. Všetkým detičkám posielam pusinky.

audreyd
19. pro 2008

weroni, dík 🙂 veniec je z minulého roka, len som ho trošku osprchovala 😅 a kuklu máme z jysk-u za 125,-sk 😎 aj adamkovi som kúpila pod lyžiarsku prilbu 🙂 je fakt super! nežahá na uši ani na krk 🙂

duška, dík 🙂 zabudla som - všetko naj naj naj k rôčiku 😵

bambu, to je aké bezlaktózové? 😕 viem, že to ktosi kupoval v DM z alnatury také mlieka... pre alergikov... ale neviem, či to bolo sójové alebo upravené kravské 😕

duskaf
19. pro 2008

Audreyd- čo je to jysk, aj mne by sa taká kukla pre malú zišla, veľmi pene ďakujeme za blahoželanie.

audreyd
19. pro 2008

predajňa bytového textilu a všeličoho možného... http://www.jysk.sk/

duskaf
19. pro 2008

Ďakujem, práve som to našla, ale u nás žiaľ nie je, nevadí, ale vy ste naozaj zlatučkí, krásny dníček prajem.

duskaf
19. pro 2008

Audreyd ešte mi prosím povedz, či je to ťažké, dať fotkám také krásne Vianočné pozadia? Ja nemám potuchy ako sa to robí.

bambusko
19. pro 2008

audrey, u nas je jysk, to je nejaka akcia?

bezlaktozove mlieko je upravene kravske mlieko, normalne tekute v krabici. mliecny cukor je v nom rozstiepeny pre ludi, co maju problem s enzymom na stiepenie laktozy. vecsinou su to starsi ludia, po mlieku ich naduva a prehana. u nas ho potrebuje ema ☹

audreyd
19. pro 2008

duška 😅 vôbec nie 🙂 stačí ísť do materského centra a je to 🙂 žiaden trik, to je origoš 🙂

bambu,, mali akciu minulý týždeň tuším, ale ešte včera napr. tie kukly mali 😉 v rôznych veľkostiach aj farbách 🙂