V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

valka
5. únor 2009

ohladne stretka nove zistenie :-/ hlboke sa nestihne zrekonstruovat...

olinka6226
5. únor 2009

to je smola ☹

sonulah
5. únor 2009

piluju, piluju.....

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

akorát na to koukam, že ten popruh, co se hází vzadu přes dítě (ufff, to je dřina) nemam úplně dokonale povytaženej...

ale dopadlo to dobře 😀 :

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

emjee
5. únor 2009

dik babule, objednala som hoppediz tu najdlhsiu, vzor lima

lenki33
5. únor 2009

sonu, ved to mas uplne ukazkovo uviazane 😉

kili
5. únor 2009

sonu, a to ako máš v predu? nemáš to ako batoh 😕

kili
5. únor 2009

aha, už som pochopila, si to v predu prekrížila ako na tom videu 🙂

kili
5. únor 2009

toto by som teda nemala chuť dať na internet 😅

https://www.youtube.com/watch?v=f-0V63bncRE
bambusko
5. únor 2009

kili, tie ruzove gature myslis? 😀 asi aj samotny napad a dokonalost uvezu 😝 ale ten maly, cisty nas marek - este aj taku polohu ma, ked viazem na chrbat 😕

kili
5. únor 2009

bambu, no myslela som tie gate a všetko okolo (pod tým a tak 😅 ) 😀
úväz nekomentujem, keby som to robila ja, dopadlo by to omnoho horšie 😝

petusaaa
5. únor 2009

toto ste videli? ci som pozadu 😅 http://www.prenasedeti.sk/product/baby-satka-ca...

lenki33
5. únor 2009

videli, ale je to neprakticke, lebo sa to neda poutahovat 😉
ja sa inak celkom tesim na meitai,ked bude teplejsie tak ho hned vytiahnem 🙂

sonulah
5. únor 2009

lenki, děkuju za pochvalu! 😉

mysinka
6. únor 2009

Tak jsem taky vyzkoušela ten DH a parááááda 😵 to je tak pohodlný úvaz!!! Nemám to teda nic moc dotažené, to chce ještě praxi, ale mrně mi v tom zdá se každou chvilku vytuhne 😎

mysinka
6. únor 2009

Už spí - 3 minuty 😀 Zbožňuju DH 😀 😀 😀

sonulah
6. únor 2009

mysinko, to potěší, když člověk koupí krátký indio na batoh, což? 😀

sonulah
6. únor 2009

akorát s tim spanim - nemam při tom dobrej pocit, jak to dítě nemá podepřenou hlavičku, no....
ale vyřešila jsem to lehkym překrytim, jak je vidět na tý fotce v albu

a s čim si vázala? taky s leoškem?

mysinka
6. únor 2009

Soňu, tak tak 😠 Ale baťoh je teda rychlejší a lepší, když potřebuju prcka spíš zabavit = hodit si ho na záda, do ruky vrazit křupku a mít aspoň 15 minut klid 😉
Vázala jsem s červeným leoškem 😵

lenki33
6. únor 2009

sonu, mysi ako sa vam viaze s leom?? uvazujem o prirodnom leu
mali ste nove satky?? ako dlho sa zanasali a k niecomu to prirovnajte, popiste, diky

mysinka
6. únor 2009

Lenki, mám přírodní Leo, to bylo úplně nové a červené Leo, trošku zanošené, ale fakt minimálně. S oběma se mi od začátku váže skvěle, na úplné zanošení to chtělo asi tak 14 dní, ale i s novým to bylo super...
Leo je silnější než Indio... co se týče jiných šátků, mám srovnání akorát se Šanami - to bylo celé divné, šlo pryč 😠 a s Inkou. V porovnání s Inkou je Leo měkčí a poddajnější... fakt ho mám moc ráda 🙂

sonulah
6. únor 2009

lenki, já mam srovnání taky jen se šanami a indiem - takže je to něco mezi
kupovala jsem leoše z druhý ruky, takže prej zanošený, ale zdá se mi, že ještě změklo...., mam ho asi 3 měsíce
váže se mi s nim dobře, jen mi přijde, že ta tmavě modrá je na léto nepraktická, navíc mi přijde, že je to fakt silnější šátek, ale teď na zimu supr, na KsK ideální

kili
6. únor 2009

mne sa teraz tiež podaril DH 😵
je to fakt super, ale mala som S. moc vysoko a to by tam spať určite nemohol. ale je super, ako bol vysoko.
teraz sa mi chce strašne ísť niekam na výlet, už sa mooooc teším na stretko 😵

sonulah
6. únor 2009

jsem tu rozpoutala dh-mánii 😀 😀

sueanek
6. únor 2009

Zkousel prosim vas nekdo DH se sanami?
Jakoze ten uzel na prsou, ten si nedokazu predstavit...

sonulah
6. únor 2009

proč myslíš, že bude problém s tim uzlem? já myslim, že spíš s dotažením.... 😉

lenki33
6. únor 2009

da sa uviazat DH aj s 3,6m??
inak ja na pri Dh ziadny uzol na prsiach nerobim 😉 pretoze prave ten mi vadi na KsK na chrbat

sueanek
6. únor 2009

sonulah: To sanami, co mam, ma uzle desne objemne. Tedy oproti te Indii, co ma na sirku 50 a Sanami 70 cm. A oproti te Indii jde Sanami dotahovat zcela luxusne... (coz o necem svedci 😉)

lenki33
6. únor 2009

inak teda neviem ako to robite, ale ja pri DH napriek mojim sucasnym kojacim 4kam, vyzeram v DH ako africanka, ktora posledny 10 rokov kojila a ma jednotky 😝
asi sa vratim k jordan 😅

sonulah
6. únor 2009

já mam dh (i teda s tim uzlem) vážu s 4,6 šátkem a je to tak tak - poslední užel na konci cípů

sue, velkej uzel, no uvidíš 😉

jo a já zas v batohu vypadam, jako že mam 5ky prsa a mnoho kil nadváhu, v DH jako šlank dvacítka, takže v tomhle ohledu spokojenost největší

😀 😀

sueanek
6. únor 2009

sonulah: Srovnavaci foto, prosim! 😎