V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

jannca
25. únor 2009

effi: ten tulipán, ten je parádní

effi
25. únor 2009

jj.taky me zaujal na prvni pohled 😉 jen jak jsem psala, ja moc nejsem na cervenou, ale jako satek by zas mohl vypadat dobre, i cena je vcelku ok. kdyz porovnam s ostatnimi ze standardu... tak porad zvazuju

effi
25. únor 2009

jinak co se tyka leta a satkovani, tak jsem dneska brozdala po ruznych diskuzich a docetla se, ze v lete ani tak nezalezi na materialu satku jako na uvazu.. ale osobni zkusenost samo nemam, mozna zkusene satkarky potvrdi/vyvrati 😉

sonulah
25. únor 2009

effi, já bych hlasovala pro indigo, ono to asi tak vybledlý jak na obrázku nebude....., ale krk za to nedám 🙂

taky myslim, že by vlna měla bejt "funkční", ale věřim, že v KsK se prostě člověk paří i v rumělce (ta se mi taky taaak líbí 😵 )

zitaje
25. únor 2009

Ahoj baby, ja mam doma presne take Indio Rosenholz, co tu bolo v linku dve strany dozadu. (musela som sa pochvalit 😀 ), a teda ak je flakate a neberiete, tak nic, ale inak VRELE ODPORUCAM! Ale pozor, je o kus hrubsie, ako bezne India, ja som si ho povodne kupovala na leto, lebo v Anci bolo teplo, a toto Indio je este hrubsie, pevne, ale vzdusne.
Ale mozno som uz mimo, dva dni som tu nebola... 😒

audreyd
25. únor 2009

babyyyyyyyyyyy, kde je ten feši s tým pidi bábenkom, ako ho viaže do šatky???
súúúúúúúrne!!!

audreyd
25. únor 2009

joooo, už som našla, díííík 😉

https://www.youtube.com/watch?v=qYdI7HH9PW0
zitaje
25. únor 2009

To je zlatunke! Teraz som si uvedomila, ake mam velke deti...

question
26. únor 2009

ahojte babule..
no tak ja teda vyskusam nieco ine okrem KSK..len to budem musiet zasa na studovat..inak ja mam didy zakar vlny sekvoja..straaasne sa mi pacilo... 😉

effi
26. únor 2009

question a jak jsi s vlnami spokojena, tak se mi libi😉 ale vsichni tady rikaji, ze nej je indio...

audreyd
26. únor 2009

ahoj zitaje 🙂 my sme sa stretávali na babetko.sk však?! 🙂

emamamamu
26. únor 2009

ahoj holky🙂 prosim vas muzete mi poradit, podle ceho si mam vybrat satek? budu v nem nosit asi hlavne novorozence, na vic si s myma zadama netroufam...ale myslim, ze je toho tolik, ze netusim, ktery vybrat 😅

sueanek
26. únor 2009

emamamamu: Tak jestli uvazujes o noseni v radu nekolika mesicu (a ne let 🙂), tak si smele porid elasticky satek. Debatovalo se tu o nich (jaky vybrat) par stran zpatky, tak tam hod oko...

zitaje
26. únor 2009

Cau audrey, no, aj mne si sa zdala povedoma. 😀 Ale vo februarovkach som nebola uz asi pol roka. 😅

martule20
26. únor 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že nemám čas pročítat celou diskuzi, tak se chci jen poradit, zda pro
ročního prcka zvolit ergo nebo krosničku. Mně to ergo přijde na léto dost drastický, když máte
prcka přímo na zádech, to jsou pak oba zúčastnění spocení jako myši, ne? 😝

sonulah
26. únor 2009

martule, ergo! 😉

krosnička neni moc pohodlná pro nosiče ani pro dítě (ani nevim, jak se to dělá, když v tom dítě usne)....

ale naše slovenský nosičky určitě napíšou víc 🙂

sueanek
26. únor 2009

sonulah: Uz mi bydli doma i krosna... vicemene omylem. Uz vidim v barvach, jak ji Jenik nahazuje na plece a vyrazi se Svistou na vylet 😉 😀 😝

sonulah
27. únor 2009

sue, že se na to nevybodneš, kup si 1 kvalitňáka a prodej všechny nekvalitňáky, krosničky a taaaak
přiznej se, že ty máš doma i klokanku? 😉 😀

sonulah
27. únor 2009

hele ho:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20647500&tab=4

by ti stačil na všechno, batoh bys v něm zakončila na tibeťana a máš navíc origoooš 😎

verulka
27. únor 2009

my mame tiez krosnu este po radkovi, ale vobec ju neplanujeme vyuzivat...jasne v nosici je teplo, ale to podla mna vyriesi nejake to vlnene oblecko.. ako o pohodlnosti pri krosne sa fakt moc neda hovorit..po chvili dost tlaci uplne vsade 😝

bambusko
27. únor 2009

aj my sme mali krosnu, pouzili sme parkrat pri prvom, ale nosil len manzel. ked sa nam dostalo do ruky ergo, hned sme ju predali - dovtedy bola doma "do rezervy"

sonu, to hnede leo je krasne 😵

sueanek
27. únor 2009

sonulah: Kokanka byla pujcena, a sla z domu hned. To byl fakt neuveritelnej werk...

Hele, ja bych to s temi svymi satky nevidela zas tak tragicky (jak kdy, pravda 🙂) - vcera jsem vytahla ten nejhorsi, ze s nim zkusim batoh. Zjistila jsem, ze je to taky padesatka na sirku, a hlavne mi potom ta Indie, na kterou obcas nadavam, prisla jako fakt vysvobozeni 😀 😀

sonulah
27. únor 2009

sue, no jo, ale to bude dle pořekadla "mezi slepými jednooký králem", že 🤐 😀

bambusko
27. únor 2009

😀 😀 😀

valka
27. únor 2009

dievcata, neskusili by ste niektore nafotit a popisat postupy viazania roznych uvazov? (na web...) nech nemusime preberat cudzie....

petusaaa
27. únor 2009

baby, dnes v damskom magazine na stv maju preberat satkovanie 😵 😵 😵 tak pozerajte 😉

kili
27. únor 2009

petu, nestraš 😀 , ale pozriem a potom môžme poohovárať tie grácie 😎 😀

petusaaa
27. únor 2009

uz to jeeeeeeeee

kili
27. únor 2009

bolo to dosť chaotické a nepripravené, ale celkom sa dalo 🙂