V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

lenki33
9. bře 2009

kupovala som cez net, cena sa pohybuje od cca 27EUR do tych 32EUR, ja som kupovala cez obchod co ma sidlo tu, takze som neplatila postovne, mam ju za 29,90 EUR
donesiem ju na zraz 😉

eriqe
9. bře 2009

super, som zvedava, dufam, ze sa mi podari prist na zraz, lebo u nas je to ohrozene ☹

lenki33
9. bře 2009

eri preco??? 😲 ani nesranduj ☹

eriqe
9. bře 2009

lebo prave v sobotu doobeda hrame ☹ ale chceme prist aspon na otocku, lebo v nedelu je zase kvetna nedela, tak to uz roky sa tu v bb stretavame s mladymi

milwa
9. bře 2009

Koukala jsem na ty limitovane edice, ale zelenou tam vidim jen jednu - tis. Kde vidite tu druhou?
Pistacie je tam uz pekne dlouho, bohuzel jen mala velikost. Porad lituju, ze jsem si ji neobjednala kdyz jeste byla i v sestce :(

eriqe
9. bře 2009

ja tiez vidim len jednu a velmi sa mi paci 😅 ale tiez nie je v takej velkosti ako chcem
Milwa nelutuj, bude ina farba, taka pre teba 😉 tie pistacie sa mne osobne ked som ich videla na zivo vobec nepacili, take kriklave

sonulah
9. bře 2009

já už tam taky vidim jen jednu.... 😅 ale byly tam dva, na mou duši 😀

lenki33
9. bře 2009

boli tam dve - ficus a amazonian, myslim a teraz je tam len eibe 😉

milwa
9. bře 2009

Mne se ta pistacie moc libila na fotkach z nosenideti.cz Fakt by to pro me byla idealni barva. Ten tis je asi moc sytej. Taky nevim, jestli neni problem, ze je v nem vic toho lnu, jak tam pisou...

milwa
9. bře 2009

Jinak, lenki, eriqe jak vam pochodujou deti? Jeste se nechavaji nosit? V. sice chodi, ale porad spis vic leze a nosi se rada. Tak nejak doufam, ze uz se s ni brzo nebudu muset tahat, ale asi to bude jeste trvat...

lenki33
9. bře 2009

milwa, tak ja este stale nosim, napriek tomu ze Danu uz chodi 4mesiace, zatial neprotestuje, vie ze ked ideme von v satke tak ho nebudem vyberat, ked ideme peso, tak ho beriem len na ruky a to su vresky
myslim ze v lete ked ho necham behat a len ked budem potrebovat ho dam do satky, to este len budu zazitky
ja teda sa s nim radsej budem tahat, ako za nim behat 😝 lebo ist sporiadane za ruku u nas moc nehrozi, zatial

lenki33
9. bře 2009

jo a pistaciu som videla len raz, tiez sa mi na fotkach strasne pacila, ale v skutocnosti som z nej bola sklamana, lebo tie zelene nitky sa mi zdali strasne kriklave 😕
inak ficus uz je odfoteny na TBW zatial len v krabici ale urcite tam dotycna da aj naviazane fotky
a verdikt je ze je v skutocnosti neonovo zeleny 😝 tak neviem odkazy na TBW su aj na nosenideti.cz
a podla mna je ten vacsi podiel lanu skor vyhoda 😉

eriqe
9. bře 2009

my chodime vonku aj so satkou aj na peso. So satkou vacsinou ked idem nieco vybavit, inak chodi Rut po svojich. Je to sice na dlho, ale od kedy chodime takto von, tak mi cez den aj spava co ona nikdy nerobila 🙂
Joj skoda ze to lanove indio nie je v 3ke, hned by som ho brala

milwa
9. bře 2009

Velikost 3? To by mi nestacilo ani jako rucnik 😀

listicka77
9. bře 2009

holky, koukněte na tohle, to je úžasný! https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kili
9. bře 2009

listi, to je super 🙂
len škoda že tam majú obaja ruku, nevidno, ako to ide okolo pása

verulka
9. bře 2009

leniii, pls nechces odfotit tu ladvinku, ked ju mas na sebe?

sonulah
10. bře 2009

listi, to je fakt bomba - ty kocicatkojc jsou taaaak vynalézaví 😉

já bych taky ráda viděla lenčinu ledvinku a na vaše "stretko" bohužel téměř jistě nedorazím.... ☹ 😉

eriqe
10. bře 2009

tak ja som bola na tych krstinach, kde sme ako dar doniesli satku a ked nas videla stara mama, tak vybehla zo spalne, ze v com ich este ona nosila a to vam bolo mei tai, nam len oci vybehli 🙂

bambusko
10. bře 2009

listi, eriqe, dik 😅 taketo historky vytahujem, ked do mna niekto huci, ze joj, nova moda, len pockaj, ake bude mat maly problemy s chrbticou 😕 🙄

emjee
10. bře 2009

mojmu krpcovi sa satka nepaci 😅 😔

lenki33
10. bře 2009

emjee, urcite sa mu paci len ty si nie si ista pripadne ti viazanie trva dlho, alebo mu nevyhovuje poloha,(ja som napr od narodenia nosil zvislo, lebo kolisky neznasal) okrem toho satka este asi nie je zanosena....
urcite to nevzdavaj a najlepsie by bolo keby si sa stretla s nejakou poradkynou nosenia, kukni na nosime.sk
pripadne dojdite do bojnic to 4.4

emjee
10. bře 2009

skusala som kolisku, to sa mu nepacilo vobec
a dvojity kriz - to som myslela, ze sa mu bude pacit, lebo posledne dni pri odgrgavani v takejto polohe na mne odkvacne, ale stale si odtial vytahoval hlavicku von 😝 a reval jak tur
no ja mam problem s tym kedy vlastne viazat tu satku, kedze maly stale na mne visi a pri dojceni mi pravidelne zaspi a je problem ho vobec ulozit do postielky na 5 minut, nieto este skusat viazat satku 😝 a ked sa preberie vzdy sa rozreve a chce prsnik, takze ani uviazat satku a cakat kym sa zobudi nie je ono ☹
budem to skusat dalej, lebo nenecham lezat taku krasnu drahu satku len tak

lenki33
10. bře 2009

emjee ja teda dvojity kriz moc nepouzivam a prave na novorodeniatko to asi nie je celkom ono, lebo myslim ze tam nie je dost dotiahnuty
a to je pravda, ze ked maly nie je v pohode tak vyspevuje, ale myslim ze sa casom zladite 😉
a este pomaha rezka chodza a ked ti vytahuje hlavicku, no tak nech ju ma vytiahnutu a hotovo, pridrziavaj mu ju zatial rukou

lenki33
10. bře 2009

jo a ladvinku odfotim vecer hadam 🙂

milwa
10. bře 2009

emjee - ja nejdriv zkousela vazat a byl rev. pak bylo jednou venku krasne, dite bylo zrovna v dobre nalade, tak jsem pevne odhodlana zacala vazat satek - kriz s kapsou uvnitr - ze vyrazime na prochazku. Strcim dite do kapsy a nez jsem dotahla uvaz, tak mala byla v limbu. Uzasny. No akorat ze jsem stala uprostred loznice v teplakach... ale zvladla jsem se se spicim ditetem prevlect, obout, hodila na sebe bundu a sla ven. To byl pro me takovej zazitek...
Jinak doma jsem skoro nikdy nenosila. Zjistila jsem, ze mala chce abych chodila, takze uvazat klidne i fnukajici dite a vyrazit ven. Rychla chuze ji spolehlive uklidnila behem par kroku.
No a samozrejme jak si mala na satek zvykla, tak v nem vydrzela spokojena i doma, ale vyuzivala jsem to malokdy.

verulka
10. bře 2009

lenki diky 😉
emjee, ak je to zle, tak chvilinku vydrz...ja som nenosila od malicka- i ked je to naj...a tiez suhlasim s lenki, ze 2ity kriz neoblubujem...pre mna je total naj KsK vnutri...do auta KsK vonku- ja som v satke vela kojila. nehadz este flintu do zita 😉

zitaje
10. bře 2009

My sa doma tiez malo nosime, ale mala ma novu zabavu - dostvornozkuje k polici, vytiahne si satku a hovori ša! ša! A neda pokoj kym ju tam neuviazem. Chvilu je stastna ako blcha, ale kedze ma plno roboty, tak tam vydrzi len par minut a chce ist von.
Inak milwa klobuk dole, ze sa vies obut so satkou! Ja sa zvladam iba vyzut, zatiahnem za snurky. 😅 Ako to robis? Ja jej musim pridrzat jednou rukou hlavu, a jednou rukou snurky neuviazem...

martina46
10. bře 2009

emjee, mojej malej to trvalo veru snad aj 2 mesiace, nez si zvykla.
revala pri viazani, potom uviazana, az kym nezaspala, ale kedze som mama tyran, tak som nutila a nutila, az si ju oblubila 😀 🤐

sonulah
11. bře 2009

my problém neměli (to by mě asi dost mrzelo 😅 ), Jáchym má šátek od začátku rád, akorát při prvnim pokusu se mu nelíbila kolíbka, ale byl tam fakt divně zalomenej.... 😀