V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

michaela80
26. únor 2011

@denisocka odfotim..

denisocka
26. únor 2011

@michaela80 aha, a pci sa ti,čierna? bo mne aj ta červena ,terracota 😵 .len fakt neviem,jak to zaplatim .ešte som neplatila do zahraničia,mam obavu o vysoky poplatok za prevod

denisocka
26. únor 2011

@michaela80 teda páči .nie pci

denisocka
28. únor 2011

@michaela80 miši,nemožem najst,kde si pisala,za aky čas ti dotazila zara

michaela80
28. únor 2011

@denisocka jedna za mesiac a druha do 10 dni

denisocka
28. únor 2011

@michaela80 tak teraz mozem cakat.a oni neposlu info o odoslani?

anamor
28. únor 2011

@denisocka ja som objednavala z ellevilu pred dvomi tyzdnami vo stvrtok a v utorok boli šatky doma. Info o odoslani mi prislo dva dni potom ako som mala satku doma 😉

denisocka
28. únor 2011

@anamor fakt?za 4dni? A ake mas?ja som vzala 4.,hadam nebude mala

michaela80
28. únor 2011

@denisocka 4 len pre teba..nie je dobre uviazana lebo mala nechceloa spolupracovat lebo chcela cicu.. 😅

michaela80
28. únor 2011

@denisocka visi v tej satke..chudatko....

denisocka
28. únor 2011

misi,to budem mat asi ltt,hadam to s tou 4kou uviazem aj ja,ked nesom taka stihla

michaela80
28. únor 2011

@denisocka ja som ju mala dost volne... 😉 preto ju aj drzim za ruku..... 😀 😀 no o co si ty plnsia nez ja, ha?

denisocka
28. únor 2011

@michaela80 kozy a pneu okolo pasu

michaela80
28. únor 2011

@denisocka ja vazim momentalne ako v 9,mesiaci tehu... 😝

denisocka
28. únor 2011

@michaela80 hej,kolko mas!?52?

michaela80
28. únor 2011

@denisocka pridaj zopar kileciek...

denisocka
28. únor 2011

54

anamor
28. únor 2011

@denisocka hej fakt som pozerala ako puk, ked to postarka priniesla za tak kratko, nechapala som, najma ked som to cakala za 2-3 tyzdne, ked som si spravila priemer ako prisla inym. Mam 6tku jade spring, a kamoske v tom balicku prisla zara coffe, inak si sa tu niekde pytala na rozdiel a ci nie su tenke, podlamna nie su tenke, rozdiel je v tkani, jade posobi drsnejsie a aj na omak je /to tkanie je take drobnejsie, vzor vyraznejsi/, ale rychlo zmakla, je prijemna uz, a zara vobec nie je leskla, farby su trosku ine ako na nete na reklamnych foto.

denisocka
28. únor 2011

@anamor to tak som zvedava kedy pride .ta coffe je asi moc hneda?

anamor
28. únor 2011

@denisocka ano ja tmavo hneda, ale velmi pekna

denisocka
1. bře 2011

odfot 🙂
@anamor

anamor
1. bře 2011

@denisocka tu ma zial kamoska, ale ked prisli som ich fotila, tak kusocek bude videt mozno, pozriem foto

michaela80
1. bře 2011

@denisocka ty chces este hnedu?

denisocka
1. bře 2011

@michaela80 nie nie,chcela som terracottu,ale keby som nezavahala prvy den,ako som sa tu pýtala na nu,mohla som ju mat,dalši den už nebola

michaela80
1. bře 2011

@denisocka tak vidis... 😉 😉 😉 😉 nabuduce pri takej akcii treba brat hned...ja som brala asi po pol hodine ako mi prisla na mail informacia ze su v akcii...

denisocka
1. bře 2011

a hnede mam kafe,mne sa prave ta hneda nepači,je nejaka priliš hneda,preto som ju chcela vidieť,ale videla som ju už aj na nosenideti.cz vo fotkach,takuto nemam rada,taku echt čokoladobu,takže som spokojna so zelenou,tešim sa 🙂 a oranzovy je aspon albert,ked nieje terracotta. aj tak ešte neviem,či mi buden sedieť materialovo

denisocka
1. bře 2011

@michaela80 aha,no ja som v ten večer zostovala kurz a poštu,a nevedela som že to ide cez paypal. a navyše,mi ukazovalo 299-keby ukazalo 239 bez dane,tak by som už teba pýtalam,nch mi zapaltiš

michaela80
1. bře 2011

@denisocka ja to neviem porovnat s inymi satkami lebo mam 2 ellevillky a mala som elastik liliputi...ale som spokojna...

beruska113
2. bře 2011

@michaela80 ahoj. a s elastik liliputi si nebola spokojná? a tá je vlastne pre dieta do akého veku?

michaela80
2. bře 2011

@beruska113 preve 3 mesiace som pouzivala elastic...a lepsie sa mi viazalo ako s pevnou, no postupne som sa "zlepsila" vo viazani pevnej satky tak elastik som predala....myslim zeelastik tak do 6-8 kil