V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

dugyna
3. lis 2010

@monr no sak skusit..ale nekupovala by som macku vo vreci..lebo som povedala mm zeby som chcela este zimnu a letnu satku na nosenie a neprotestova..hovorim ze by mohol jezisko doniest a celkom sa mu to ozdavalo 😀

monr
3. lis 2010

@dugyna tak keby som si mala vybrať, tak idem do didymosu, prípadne nati teraz celkom chvália na nosenideti. Mne musí stačiť táto moja, ale poskúšať iné by bolo fajn. Ale iste by som neobjednala tú slovenskú bez nejakých referencií.

denisocka
3. lis 2010

http://www.klingacik.sk/detail/796/bejbysatky-k... sorry ale to je tak hnusna šatka,fuj . kto by toto kupil? jak dajaka krajčirka čo si kupi novy stroj a skuša vzory a cik caky

dugyna
3. lis 2010

@monr no mas fakt tu slovensku urcite nie bez referencii. nati? to som nepocula este. mame doma hopezid kairo/ta bezovo biela/ a sme s nou s mm velmi spokojny. ale zvazujem tu didymos ci girasol... 😉

monr
3. lis 2010

vyšívaný vzor sa nepáči ani mne, tá paličkovaná na prvom obrázku hej. Ale zas na obr, kde má kočka čierne tričko, šatka hore hrozne odstáva, nedotiahnuté, tak neviem ako je to s doťahovaním lemov.
možno by @sulky mohla napísať predajcovi, nech dá nejaké na testovanie. Hlásila by som sa iste ako prvá na skúšku.

monr
3. lis 2010

@dugyna nati je poľská, na nosenideti sú referencie.

monr
3. lis 2010

na českom mmb sú nejaké šatky, dá sa na ne pripnúť aj flísový panel, akože zateplenie, ale to sú isto šité len doma niekým. A tam už je potom otázna tá kvalita.

denisocka
3. lis 2010

ja som mala didy žakar a des,fuj.nechapem čo sa na tom komu pači,mala som aj NINO limitku,tiež des. na žakare voli vidieť uplne vytlačene čiary z uväzu a tlačila ma, teda zarezavala sa a klzala ,uväz povoloval. ked tak do India by som šla,ale to je zas tak jemne,že s ním urobiš očko aj o pracku opasku. ja si brusim zuby do buducna na hoppku

monr
3. lis 2010

@denisocka indio sa aj mne páči, teraz to vlnené veľmi, ale netuším ako je to s nosnosťou, a pravdu povediac radšej nezisťujem, lebo aj tak nekúpim. A ešte aj prírodné ľanové indio sa mi páči.

dugyna
3. lis 2010

@monr aha kuknem.no sak home made nechcem riskovat
@denisocka skor indio som myslela vlnene.s hoppezid sme spokojny len v lete v nej v horucavach bolo velmi teplo aj mna a hlavne malej

denisocka
3. lis 2010

ja by šla do lanu,mali sme krasne modručke Ice 😉 strihnute na 3m šatku premna a zvyšok na RS

denisocka
3. lis 2010

@dugyna v lete mi bolo teplo vo všetkom a vtedy som vystriedala fakt dost šatiek

dugyna
3. lis 2010

@denisocka a najmenej teplo?

dugyna
3. lis 2010

@denisocka aka je to satka na fotke?

denisocka
3. lis 2010

@dugyna možno v tomto indiu,aj ked mne sa zdalo teple ,ale zas vzdušne. inač som v lete predala storch annu,to bol des a kupila lea,to bolo fajn...teraz je jedno v bazare za 55€ ... musim odolať,šak mam cafe ,načo mi aj natur 😀

denisocka
3. lis 2010

@dugyna didy limitka,- indio Ice

monr
3. lis 2010

na leto chvália bambus. 😉

monr
3. lis 2010

@denisocka vyzeráte super aj s indiom 🙂

dugyna
3. lis 2010

@denisocka krasne fakt. a to ti staci 3m? my mame 4,6
@monr a nevies ktora je z bambusu?

monr
3. lis 2010

@dugyna http://www.natibaby.pl/sklep/?p=p_20&sName=diam... napríklad, a tuším aj ellevil má bambusové, alebo mal mať.

dugyna
3. lis 2010

@monr o dalkujem velmi pekne
@denisocka vatanai si tiez mala?

denisocka
3. lis 2010

😀 @monr dakuejm,to indio bolo fajne.... fakt, bambusove mam len plienky z DM a nikdy viac,raz som oprala a diera .dajaky divny bambus,dufam že nie slovensky
@dugyna hej,na to čo tam vidiš,na batoch a na klokana či konika to stačilo až až

sulky
3. lis 2010

@monr , vyborny napad, vyber si a poslem ti jednu na skusku 😉

denisocka
3. lis 2010

@dugyna nie,vatanai nie,to ma nelaka. nepačia sa mi tenke pružky,velmi farebne šatky ani take sa mi nepačia,ako je ta NATI dvojfarebna,mna sa nepačia ani didy listy a podobne .... ja som skor na take ako hopp panama 😀 ... ale prvy ulet bol didy NINO a to bola fuj šatka,taky vzor nagrc

monr
3. lis 2010

@dugyna http://www.natibaby.pl/sklep/?p=p_146&sName=bam...

@sulky to vážne?

@denisocka ja mám tie bambusové z dm-ky, akurát sa zbehli, ale sajú úplne skvele

dugyna
3. lis 2010

@denisocka asi myslis kikko...my ich mame a zatial ziadna diera 😉 .
@monr das potom referencie 🙂 na satku o sulky,
@sulky alebo sulky mozno aj my by sme odskusali ak by sa dalo 😉
@denisocka jaj no mne nevadia pruzky

dugyna
3. lis 2010

@monr presne len sa troska zbehli 😉 inak super

sulky
3. lis 2010

@monr , jasne, napis mi do IP

monr
3. lis 2010

@sulky hoď nejaké podmienky, prípadne by sme mohli si ich potom posúvať ďalej, to by bol skvelý nápad.

emjee
3. lis 2010

@sulky aj ja chcem testovaaat 🙂