V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

bihan
13. srp 2009

Kili, my síce ergo nosítko nemáme, ale na naše túry by som nosítko (ani šatku ani nič mäkké) určite nebrala 😉

bihan
13. srp 2009

Inak ellevill mali úúúžasné limitky, zaľúbila som sa do Zary - modro/levanduľovej (kto máte FB, majú tam niektoré limitky vyfotené) a už nie sú 😒

bambusko
13. srp 2009

bihan, ale oni idu do tatier a tam nie je dzungla 😀

kili
13. srp 2009

😀 😀 😀

bambusko
13. srp 2009

vlastne teraz tam ani stromy nie su... 😒 vsetko kvitne na fialkovo

http://bielastopa.com/fotogaleria/15.html

sue
13. srp 2009

Manduca je česká? 😕

eriqe
13. srp 2009

sije sa v cechach

bihan
13. srp 2009

Bambu, to záleží, na trase 😝 ale napr. taký Slovenský raj, tam by som tiež nebrala MDC alebo Ergo, keď už máme toho Deutera 😀

sue
13. srp 2009

Dík Eriqe 😅

aleachim
13. srp 2009

My jsme krosnu dostali a je fakt super (zkoušela ji kamoška pro svého synka) a manžel už se těší až ji budeme moct používat také, ale uvidíme jak se osvědčí ergonomické nosítko. Zatím nevím, co od toho čekat. Malá do teď jezdila v kočáře.

bambusko
13. srp 2009

bih, ale ty si iny horolezec, ja by som tam ani sama nesla, nieto este s dietatom 😉 na vychadzky okolo strbskeho a na hrebienok... 😀

bihan
13. srp 2009

Jééj.. tak to musím švihnúť jednu fotku, aké rebríky sme preliezali minule 😅 ale práve preto si trúfame, lebo je tam Sára pripútaná a nič sa jej nemôže stať.. ale ak to sem už nepatrí, tak ma stopnite 😀

bambusko
13. srp 2009

bihan, svihni 😉

sue
13. srp 2009

Bih, ja vždy tŕpnem...a úplne najviac keď mám malého na lyžiach, teda na bežkách alebo skialpoch 😕 to sa tu aj hanbím priznať, lebo keby som sa strepala, tak moc nemá šancu asi chrobák 😔 tento rok už asi bude skúšať sámostatné lyže a prežijeme bez nosítka 😅

bihan
13. srp 2009

Tak nešvihnem...nevidieť.. to treba zažiť 😀

pimpa
13. srp 2009

Ahojte, my sa nosime tiez, v nosici Liliputi - podobny manduci. Chcem sa opytat, ako chcete riesit to, ked skonci leto. Viete mi odporucit nejake vhodne odevy pre babo a mna pri noseni?dik za rady

bihan
13. srp 2009

Sue, to tu ani nevyťahuj 😅 Myslím, že Verulka dostala vyhubované za to, že mala Rona v niečom na chrbte a na bicykli 😅

sue
13. srp 2009

Bih, tak to by som si netrúfla zas ja... na lyže ok, na bicykel ani náhodou 😀 nie darmo sme BKR 😝 😀 😀 😀

angelik
13. srp 2009

bihan, pekne fotky 😉

tiez chodime na tury, ja nosim v ergu a manzel v krosnach, kazdemu, co mu vyhovuje
ale malu nosime v krosnach az tak od roka a pol

emjee
13. srp 2009

uplne od veci otazka ale vyslovujete manduCa alebo manduKa? 😀

pimpa dostat oblecko na nosenie - kapsy, bundy, prsiplaste, ponca, ...

sue
13. srp 2009

Emjee, my voláme Mandučka 😀 u nás je to člen rodiny a Macik hovorí "bandučka" 😅

kili
13. srp 2009

omyl, verulka dostala vyhubované, že načo ťahá dieťa na hrádzu, to mala totiž rona na chrbte a išla vedľa bicykla, nič viac, pokiaľ viem.

kili
13. srp 2009

emjee, manduka

emjee
13. srp 2009

my chodime na hradzu furt (peso), ale u nas chodi malo cyklistov po hradzi
u nas je to manduca

kili
13. srp 2009

no u nás je to aj "to oné" , teda podľa mojej mamy 😀

sue
13. srp 2009

Kili, môj otec Manduce hovorí "mandukou" 😝 😅 a napriek nevýslovnému odporu voči nej, je po mne najväčší manduco-nosič 😀

bihan
13. srp 2009

kým to nie je "tá handra", tak je to furt v pohode 😝

sue
13. srp 2009

Bihan, to je Eriqeina svokra, že? 😕 😝

mracik
13. srp 2009

môj muž tiež šatku volá handra, ale nie nejak dehonestujúco, mne sa to páči, aj ja ju tak niekedy volám 😅
a na skialp s ergom chodíme aj my, ale len tak light, hore dolinou, na riadny kopec by som nešla

sue
13. srp 2009

Mracik 😵 dík 😅