V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

krikri27
3. bře 2008

Miha, no právě, že není zvyklá, poloha s rozt. nohama je pro ni nezvyk 😨
Jak, prosím, posunujete ten pásek? Směrem ke krku nahoru? Díky moc 🙂

denisocka
3. bře 2008

😀 kri kri - no 1x som si tiež dala ten bedrák na bedrá a to bol plač -ešte aj jeho nôžky mi vošli pod ten pás 😝 .......... teraz to mám pekne v páse a až teraz to je ONO !!!!

😕 no a ten pás - HRDINSKY som si ho zapla sama-ale to ked bola manduca prázdna,teraz veru so šimonom to nejde, ešte že bol doma manžel 😀

krikri27
3. bře 2008

Tak pásek se dá nahoru razdva, akorát ho pak nedám dolů 😅
Už se jí v Manduce docela líbí 🙂 akorát má hlavu pořád na jednu stranu 😎 prosím, dala jsem do alba fotky, může být tak s nepodepřenou hlavou? Je to správně?

krikri27
3. bře 2008

Deni, s tím pasem máš pravdu 🙂

denisocka
3. bře 2008

kri kri - jéééé 😀 😀 😀 aká velká bambula sedí v maduške 😀 Myslím,že ona už nemusí mať hlávku podopretú ako šimon,ved si ju drží sama,iba ak by mala starost a mala by ju ťažkú i,tak jej ju podopri 😀

martina46
3. bře 2008

krikri27, vidim ze mate doma huslistov 🙂 🙂 ja som huslistka z povolania, tak sa mi ta fotecka zapacila 😵

krikri27
3. bře 2008

Marti, manža začal s výcvikem až po malé 😀 ale chodí poctivě na hodiny 🙂 já mám piáno, tak jsem doufala, že někoho zlanařím, ale nějak u nás sílí láska k houslím, Ela už se těší 🙂 tak snad Adelka 😅
To jsi moc šikovná, já k muzikantům vzhížím 😵 😵 😵 😵 já mám jen 1 cyklus 😎 🤐

krikri27
3. bře 2008

Deni, dík 🙂 Adi zjistila, že se pásy Manducy dají žužlat 😎 tak se jí líbí 🙂

martina46
3. bře 2008

husle su super 🙂 😉

adula76
3. bře 2008

martina - a co takto Vatanai? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2777918
ak hladas satku, mozno sa ti bude pacit, hoci je dost tenka

denisocka
3. bře 2008

😀 ja som si ten pásik na manduce dala dozadu a vyššie-jak ste pýsali,hned sa mi lepšie nosila a sedela mi jak riť k šerbli ale teraz už ani náhodou si to sama neodopnem 😨

mihapiha
3. bře 2008

jo, jen by mě zajímalo, jak se dítko nandává při nošení na zádech.... sama to zvládnout asi nezvládnu, jedině s asistencí.

denisocka
4. bře 2008

miha-podla obrázka to vizerá adrenalínovo 😀 ,šak aj do šátku na chrbát to je hotové umenie akrobata ,no ale určite nebudem na chrbte nostiť len tak.to až niekam na hory 😀 , ja sa teším na nosenie na boku 😀

tlapicka
4. bře 2008

ahoj, tak to vypada, ze jste s manducou spokojene? to jsem rada 🙂

na zada se dava mrne vetsi v pohode. ale novorozenec asi jen s asistenci dalsi osoby.🙂
eli si posadim do m. na bok ohnu se, poskocim, hodim i s m. na zada a navliknu ksandy 🙂 vrele doporucuju 🙂

martina46
4. bře 2008

adulka, teraz som ju zbadala,az ma zamrazilo 😀 😉 ale velmi zacinam uvazovat nad storchom- pruhy, zas by som musela nacriet do zeleznej zasoby, ale asi sa neovladnem, ved uvidim na prezentacii, ale som uz skor ano ako nie 🙂

martina46
4. bře 2008

aduka, este k tej vatanai, bojim sa, ci by ma nerezala, uz moj earth ma niekedy trochu tlaci a to by asi moc nemal, asi ho nedbalo viazem. ale snazim sa 😉

eriqe
4. bře 2008

ja mam presne tuto vatanaiku a som s nou velmi spokojna a v porovnavani na nosime so storchom mala len o pol hviezdicky menej. To ja by som uz potom brala radsej didymos ale to je asi vec vkusu. A rezat ma nereze 😀

maja1979
5. bře 2008

holky chtela sem se vás zeptat, jste tedy s tou manducou spokojene? dá se tam dám mimčo kterému je 7 týdnů? a dá se tam pak děťátko nosit i otočené až bude starší aby hezky videlo co se kolem nej deje?rozhodovala jsem se jeste mezi šátkem ale ta manduca mi prijde jednodušší než vázat různé typy úvazů nevim jestli bych to zvládla🙂

eriqe
5. bře 2008

ahoj Maja, satku by si urcite zvladla 😉 aj ja som z nej mala strach, ale je to velmi jednoduche 😉 a co sa nosenia deticiek chrbatikom k tebe tyka, tak myslim, ze by sa to nemalo v ziadnom nosici, lebo je to nezdrave pre chrbticu dietatka. Ja manducu zatial nemam, ale v nedelu ju uz hadam budem mat, tak zatial jej plusy v porovnani so satkou neviem, ale potom napisem. Uz sa na nu tesim, ale necham si aj satku 😀

eriqe
5. bře 2008

a kedze je tam ta vlozka, tak sa da nosit aj take drobatko. Moja Rut ma 10 tyzdnov

maja1979
5. bře 2008

eriqe dekuji za odpověd! máš krásnou holčičku a jak vypada hezky spokojeně v šátku! 🙂 prosim te jak dlouhej šátek mas? kamaradka mi doporucovala 4,6 metru, tak ti nevim jestli to neni moc dlouhe.....

mihapiha
5. bře 2008

maja, já mám mimčo 7 týdnů staré a nosím v manduce, zrovna jsem ho v ní uspala, takže se toho neboj, v šátku dnes být nechtěl,tak jsem zkusila manducu a vida... jinak nosit mimi zádičkama k tobě bych nedoporučovala...

denisocka
5. bře 2008

a ja mám 11 týždnového mandušiaka šimona 😀

eriqe
5. bře 2008

dakujem Majka, ja mam 4,5 a vyhovuje mi to. Sice mi este ostane aby som si spravila este jeden uzol v predu, ale nosiva aj manzel a tomu je akurat 😉

papaya
5. bře 2008

holky prosím vás,kde máte ten bederní pás u erga? kolem pasu nebo kolem boků? když ho mám kolem pasu,tak mi jako by z vrchu trochu odstává (nevím jak to líp popsat),to to mám asi nějak blbě ne 😕

julova
5. bře 2008

tak nam sa dnesne manducovanie po byte pacilo 😀

kuk - posledne tri foto 😉

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

asi fakt drobci nie su radi, ked su tam kvoli obleceniu taki nepohyblivi 😖...tak ked uz sa konecnce otepli, tak to bude paraadicka 😵

denisocka
5. bře 2008

julová - jéééééééééééééééééééééééééééééj 😀 😀

julova
5. bře 2008

😀 😀 ...uz nech je letoooo 😵

martina46
5. bře 2008

Dievčatá, veď si bábätká oblečte ako na doma a potom von pod bundu, tak ako v šatke. Išlo by to?

nelusik1
5. bře 2008

ahojte kocky. mam 5 mesacneho drobca a miluje nosenie v nosici. Priznam sa ale, ze nemam ani manducu, ani satku ani ergo nosic. Je to asi nejaky obycajny nosic "Primi sogni". maly to ale miluje. dokonca aj von s nim chodim. Nosim ho chrbatikom ku mne, tak aby mohol vsetko pozorovat. Je hrozne zvedavy a velmi sa mu to paci. Dufam, ze nic zle nerobim na jeho chrbticku. ☹
Tiez som sa chcela opytat, od kedy sa daju nosit deti, samozrejme v primeranom nosici na chrbte. Pocula som, ze do 5 mesiacov nesmu byt v zadu.