V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

sonulah
16. led 2009

holky, já už sem snad nebudu chodit, teda fůůůůůj - oranžová s červenou 😀 😀 😀 😀

bane, já to myslela spíš tak, že je to taková univerzální barva a hodí se ke všemu, zatímco černá je taky univ., ale míň praktická 😉

koukám, dobromilo, že budeš mít dva parťáky celkem blízko po sobě 😉

dorotka
16. led 2009

kocky viete mi niekto ten ebay vysvetlit ako to funguje ja uz sa potom nejak dohovorim bud po anglicky alebo poprosim kamosku po nemecky len nechapem celkovy princip ze preco su tam dve ceny ci je to drazba alebo ako a este sa chcem spytat ze ked ste si odtial objednavali ci nebol problem ze odskocili ked zistili ze to nie je v ramci nemecka

bambusko
16. led 2009

dorotka, ak je to aukcia, tam sa prihadzuje, buy it now je okamzita ponuka. ak sa zaregistrujes, das si rovno vyhladat polozky dorucovane na sk. treba poriadne citat podmienky platby a dorucenia, je tu o ebay cela tema

kili
16. led 2009

jo a ešte si asi treba všímať recenziu, že či je to spoľahlivý predajca. takže si daj vyfiltrovať čo chceš, potom si popozeraj cenu a podľa toho sa rozhodni.
ak to chápem správne, tak tá nižšia cena je vyvolávacia, vtedy môžeš prihodiť a dúfať, že to dostaneš a tá vyššia je okamžitá, nemusíš čakať na to, či ti to niekto vyfúkne a rovno kúpiť za tú. Ale napr. môžeš ponúknuť aj menej, my sme prihodili na kočík a ten človek nám napísal (okamžitá cena bola tuším 70€), že nám ho predá za 60€, tak sme odpísali, že dáme 50 a on, že 55, takže sme celkom dobre podohadovali 🙂

sonulah
17. led 2009

si tady nějak podezřele dlouho nekoupil nikdo nový indio........ 😕 😀

venonna
17. led 2009

sonu 😀

weroni
17. led 2009

lenki trocha oneskorene ale dakujem za ten ksk na chrbte 🙂

evicka1
17. led 2009

ahoj kocky.
idem sa k vam pridat.dlho som sa rozhodovala medzi ergom a manducov.nakoniec to vyhrala manduca (cervena) a je skvela.Hoc malicky v nej zo zaciatku place ale ked zacnem chodit tak je tisko.Dnes som s nou bola dokonca v skole, no musim povedat ze sila.ako je maly v kombineze tak sa tam ani nehne 😀 a mne bola docela koska,lebo mi nejde cez to zapnut bunda 😅 ale vrele doporucujem
este by som si chcela kupit neaku satku.poradite
diky

bambusko
17. led 2009

evicka, vitaj 🙂 co tak skusit tehotensku alebo manzelovu bundu? o vybere satky si precitaj na predchadzajucej strane 😉

sueanek
17. led 2009

papajka7: Jeste zvaz Patapum. Je levnejsi nez Manduca, a co ho testovala moje kamoska, co ma i Ergo, tak je s Rgem srovnatelne (a je o ticku levnejsi). A je k dispozici v khaki barve, na ktere je spina videt fakt malo...

sophy
17. led 2009

ahoj, mate niekto skusenosti s nosicom bondolino? zvazujem jeho kupu, lebo maly mi v mimivaku nechce byt (ten by som potom zrejme predala)

weroni
17. led 2009

baby ja som dnes vymyslela dalsiu vecicku so satkou, zajtra pridam foto ale musim najst kabel na stahovanie z fotaka do kompu netusim kam som ho zasila 😨

sonulah
18. led 2009

je vidět, že weroni je pěkná bordelářka, foto pořád nikde......... 🤐 😀

už je Esterce líp? 😉

olinka6226
18. led 2009

sophy nie som si ista, ale bondolino tu tusim nikto nema. ale mozno sa myslim a niekto sa ozve.

dobromila
18. led 2009

ahojte,

prosim poradte, aka je satka sanami? Mate/mali ste ju niekto? Nasla som ju v bazari za dobru cenu, tak neviem, ci mam do toho ist,alebo radsej nie?
Dakujem velmi pekne. Ja sa do satiek fakt zatial vobec nevyznam.... ☹

dobromila
18. led 2009

no to sa mi podaril gramaticky utvar 😝

opravujem - ...v satkach sa nevyznam... 😉

olinka6226
18. led 2009

dobromila, klasicku sanami prosim nie, to je kus platna. ale tie deluxe ci ta vyssia rada neviem presne ako sa vola tie su vraj ok. ale osobne by som ju nekupila ani tu "lepsiu"

dobromila
18. led 2009

oli - dakujem za info, ale nie su satky v podstate vsetky len kusom platna, ci uz viac- alebo menej elastickeho???? 😕

sueanek
18. led 2009

dobromila: No, to teda nejsou. Mas to jako s autem - muzes mit vejtrasku, prumerny vozik, nebo prima faro. O Sanamise tu psalo minuly tyden, tak na to mrkni - 1-2 stranky zpatky.

sueanek
18. led 2009

Devcata, jak se oblekate do satku? Jakoze na lehko, to mi je jasne... ale mate nejake triky, jak dosahnout toho, aby nosic i dite nebyli v oblasti bricha, jak na sebe prilehaji, zplaveni jako blazen?

dobromila
18. led 2009

suanek, no neviem ci som slepa,ale prestudovala som 5-6 stran dozadu a o sanami tam nie je ani zmienka 😕 Citat celu diskusiu sa mi veru nechce...

olinka6226
18. led 2009

ako pise sueanek, sanami mas ako klasicku plachtu sice nou uviazes, ale natrapis sa a bude ta to vsetko tlacit. s dobrou satkou uviazes ovela rzchlejsie a bude ti dobre sediet, nebude tlacit. kvalitne satky su pruzne priecne, aby boli sice elasticke, ale i napriek tom dlhodobo drzali tvar a nevytahali sa.

sueanek baby to riesili tym termo pradlom ci take nieco spytaj sa tusim bambusko to tak riesila. a ta diskusia o sanami bola trosku davnejsie.

papajka7
18. led 2009

sueanek diki za tip na patapum som neuvazovala skoda ze sa to neda vyskusat kym si kupis.kazdemu nieco ine padne.boze teraz neviem chcem kupit a neviem co ☹

sonulah
18. led 2009

k šanami: souhlasim, je fakt, že když se někdo naučí s šanami vázat (jako já 😀 ), tak už ten rozdíl neni asi zas tak markantní (i když je to znát), ale kdybys nejdřív ozkoušela něco kvalitního a pak koupila šanami, tak bys to sakra poznala (no je to prostě vážně jak s těma autama....., když budeš pořád drandit trabantem, tak můžeš bejt taky spokojená, žejo)
takže já mam pocit, že přechod ze šanami na storchenwiege nebyl až zas tak markatntní, ale nosí se mi teď příjemněji a úvazy mam líp uvázaný😉

řekla bych, že je za tu cenu (nebo trochu vyšší) lepší koupit obnošenej lepší šátek (já měla šanami za víc jak tisícovku a storcha za 1500....)

ta lepší řada se,tušim, jmenuje exclusive

sonulah
18. led 2009

dobromilo, jojo, asi jseš slepá, je to o dvě stránky dál 😀 (to je vtip, ne urážka 😉 )

kulicka
18. led 2009

pupajko : treba satek dydimos (zminovana india) se vyzkouset daji a kdyz se ti bude libit, strhnou ti pujcovne z prodejni ceny 🙂

bambusko
18. led 2009

dobromila, na str. 249, od prispevku ver.kuc 11:12

bambusko
18. led 2009

sueanek, o termobielizni sa pisalo cosi aj na str. 247, 248. nam pomohla zbavit sa potnickov

dobromila
18. led 2009

dakujem za presne instrukcie, zrazu sa tam tie prispevky objavili 😎 Tu stranu sa mi podarilo nejako zahadne kompletne preskocit 😅

denisocka
18. led 2009

baby prepáčte,ale tento inzerat na MK mi vyrazil dych :D https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...