V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

ivuseta
12. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s šátkem do vody? Začínám koketovat s myšlenkou, že bych na léto pořídíla. Nebo myslíte, že je to zbytečné? Maje bude v létě půl roku.
Mimisek,
my máme Beco Butterfly a jsme z něho nadšení 🙂 . Malou nosím skoro pořád (asi od 2 týdnů).Nemám porovnání s Manducou, ale u nás vzhrálo Beco hlavně kvůli vzhledu. Maja je zatím lehoučká(4,5 kg) takže s ní venku chodím klidně 4 hodiny.Je spokojená a mě záda nebolí (zatím). Nosí i tatínek a taky mu vše vyhovuje.Snadná manipulace i dotahování, popruhy široké tak akorát, nikde netlačí. Jediná výtka - chybí nějaká kapsička (je tam jen maličká na kapucku, ale je z obou stran otevřená).

martina46
12. bře 2009

ach jaj, v cechach sa da krasne vybrat z bazaru.... 😖

verulka
12. bře 2009

aj na ebay 😉 teda ked to bolo aktualne, tak bolo veeela didymosiek..ja pokukavam nad ladvinkou, hlavne tu potom vyuzijem aj na biku...lenki, moj drahy uz frfle, ze kto ma s cim zase nakazi 😀

milwa
12. bře 2009

tak jsem asi slepa, na ebay jsem nasla jen mobyho 😲

jannca
13. bře 2009

na ebay mají nové moooc pěkné šátky....bambusko díky. Holky, tak snad to tentokrát klapne.

sonulah
13. bře 2009

jannco, držim palce, koukam, že termín porodu se blíží..... 😉

dobromila
13. bře 2009

ahojte,

baby, mohli by ste sa prosim pozriet do mojho tretieho albumu - na dvoch fotkach na konci albumu mam maleho v satke - neviem, ci je tam spravne, ci to je vobec koliska, co vy na to? Nemam ho prilis nizko? Mam elasticku moby a zatial sa len ucim, stale to nie je ono...

bambusko
13. bře 2009

dobromila, je to koliska v krizi s kapsou. na 1* 😵 ak ti je to pohodlne, je to ok. si viazala podla toho videa s fesakom v ciapke? 😀

dobromila
13. bře 2009

bambusko -ako vies? 😲 😀

kili
13. bře 2009

lebo si myslíš, že ho máš moc nízko 😀 . no vieš, ty máš prsia, tak vysoko si nikdy neuviažeš, to môže len chlap

dobromila
13. bře 2009

teda, dik za recenziu 😉 Viazem podla navodu k mobymu, ten fesi v ciapke ma strasne mrnave babo, mne sa tak ten moj patkilovy buchtosko nedal ulozit...
Este hodim jednu foto, ako si ho uviazal drahy, ci je to v pohode, ci tak niektora nosite,ok?

kili
13. bře 2009

dobri, ten malý tam je ako naskladaný 😕 fakt nechápem 😀

dobromila
13. bře 2009

kili - myslis mojho maleho na mojom velkom? ci este reagujes na fesiho 😎

kili
13. bře 2009

dobri, myslím tvojho malého na tvojom veľkom, proste som z toho vedľa. čo je to za úväz?

bambusko
13. bře 2009

dobromila, manzel je velky sympatak 😉 sekne im to. ako ma simik nozky? skrcene vnutri alebo na medveda?

dobromila
13. bře 2009

kili - ta ista koliska,len ma maleho prednou castou tela k sebe namiesto boku 😀

dobromila
13. bře 2009

bambu - diky, to co znaci, ze na medveda? Stale nejak skrcene az sa bojim, ze ci sa mu niektora neodkrvi, nestrpne, to iste s ruckami 😅

dobromila
13. bře 2009

budem musiet zajst za vami po nazorne ukazky do Bojnic, dufam, ze budu mali zdravi, alebo aspon ten mensi 😅

bambusko
13. bře 2009

dobromila, na medveda je, ze nozky su nasiroko a vnutri v satke, ako ked medved objima strom 😀 a mouse nosila tak, ze maly mal nozky pritiahnute k telicku a tiez vnutri. skus jej pisnut ip 😉

kili
13. bře 2009

bambu, ale ak mala malého v kolíske, tak na medveďa ťažko, nie? 😕

bambusko
13. bře 2009

kili, mne to podla tej fotky pripada, ze ma maleho zvislo 😕

dobromila
13. bře 2009

hodim este jednu foto velkeho s maly spredu 😉

kili
13. bře 2009

bambu, no však preto som sa pýtala, že ako tam je, vyššie to vysvetlila, že v kolíske

bambusko
13. bře 2009

ale nemyselal uvez? lebo ako mozes mat v koliske prednou castou tela k sebe? 😕

dobromila
13. bře 2009

bambu - no vidis, on to dokazal 😀

bambusko
13. bře 2009

aha, uz je to jasne 😎 taka sikma koliska

kili
13. bře 2009

ja som tiež S. dávala šikmo k sebe, ale hlavu mal smerom hore

bambusko
13. bře 2009

dobromila, no superman 😀 aj to ma pekne podotahovane

martina46
13. bře 2009

dobromila, no prekrasne, obaja, ty aj tatinko!!! 🙂 😵

olinka6226
14. bře 2009

dobromila musim vas aj ja oboch pochvalit pekne uviazane a sekne vam to 🙂