V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

aerin
29. dub 2009

super, diky za povzbuzeni 😀

bambusko
29. dub 2009
aerin
29. dub 2009

aaaaach 😵 😵 😵 ted jeste zpracovat chlapa, ze ho opravdu nutne musim koupit uz ted!!!!😀

bambusko
29. dub 2009

ukaz mu rozdiel v cene oproti nelimitovanzm satkam 😉 aj 50€ mozes usetrit na dlhej

aerin
29. dub 2009

jojo, ja vim, ze je levnejsi....jenze pruser je, ze pak stejne budu chtit i ty vlny sekvoje, co jsem mela vybrany nez jsem videla primulku😀

a k te delce....porad nevim, jestli 5, nebo bude stacit 4....

sirinka
29. dub 2009

takze mei tai je vhodne pre deti az ked skutocne pevne sedia...ak som to dobre pochopila.

ivuseta
29. dub 2009

Aerin, začni nakupovat už teď, jestli do toho spadneš jako většina, budeš chtít další a další 😀 , tak pak budeš mít větší časový odstup...Já ho mám ani né měsíc a už pokukuju, jaký by se mi líbil do sbírky.

aerin
29. dub 2009

ze jo, ja si to taky myslim....a to je ten duvod, proc uz mam doma manducu (chilli/chocolate....taky limitka, uz by nebyla😀 ) a temer komplet vybavu latkovek😀

poradte s tou velikosti prosim🙂

ivuseta
29. dub 2009

Aerin, záleží, kolik měříš a vážíš a jaké úvazy chceš vázat.

aerin
29. dub 2009

ja merim 158, vazim plus minus 50kg (pevne doufam, ze nebudu mit po tehu o 20 vic 😅 ), pritel ma 173 a vazi tak 57max, je to zdechlina😀 a vazat bych chtela asi hlavne KsK a pak DH😀

ivuseta
29. dub 2009

Tak myslím, že spíš ta 5(spíš kvuli přítelovi), ale holky mají víc zkušeností, tak třeba ještě poradí.Já mám 6 a to mám 162/66 a 5 by mi určitě stačila.

aerin
29. dub 2009

diky🙂

bambusko
29. dub 2009

aerin, mam 172/65 a indiom vel. 4 uviazem aj ksk, sice na koncoch, ale da sa. takze aj tvoja zdechlina 😀 by uviazala, ale na kolisku v ksk treba este trosku viac, takze tiez hlasujem za 5 a dalsiu satku si kupis kratsiu 🙂 inak mas dobru vybavu, len tie plienky sa ti este nakopia, vzdy je nieco nove, krajsie, lepsie...

uz sa mi susi lanove indio ecru z limitky, mam z neho velku radost, viazala som sice len narychlo po vybaleni z krabice, ale vyzera super 😵 😵 😵

aerin
29. dub 2009

ok, tak ja pujdu do te 5, dik holky😉 a nebo ne....mozna koupim 4 a 5 pak ty vlny, ty bude V urcite nosit radsi 😀

ecru taky hezky, hned jsem si ho na netu nasla 😵

zoeno.1
29. dub 2009

ahojte,chceme kupit manducu a chcem sa vas este predtym opytat,ze ci mi nebude velka pri mojej vyske 160cm...podla toho co pisu,tak asi nie,ale aj tak by som chcela vediet od vas,tie ktore manducu pouzivate,vas nazor,dakujem 😵 a este som si nie ista ci ma nejake vrecko na drobnosti 😅

kili
29. dub 2009

zoe, ja mám 162cm a deti žížalky a veľká nie je
a vrecko má ale asi len na parádu, lebo je úplne na nič.

zoeno.1
29. dub 2009

kili,aha,tak to hadam aj mne bude dobra...no a to vrecko..hm...ale kaslat nan 😀 ak sa smiem spytat - spokojna si snou? odporucas?alebo je trosku lepsie ergo...zacala som citat tuto temu od zaciatku,ale dostala som sa len potial,kym ste si ju par bab isli kupit a uz som dalej nevladala 😀

kili
29. dub 2009

zoe, som spokojná. mne sa páči viac ako ergo, ale jasné, že aj ergo je v niečom lepšie ako manduca. asi každému vyhovuje niečo iné. tvoja malá je už vo veku, že už si môžeš vybrať, čo sa ti viac páči.

ashley
29. dub 2009

ahojte. Mohli by ste mi poradit kde by som zohnala toto.. http://cgi.ebay.com/FLEECE-Native-Baby-Pouch-Sl...

Alebo nieco tomu podobne?
Dakujem.

zoeno.1
29. dub 2009

kili a v com si myslis,ze je ergo lepsie? lebo ja sa v tom moc nevyznam.viem,ze pre malu je to asi jedno (v jej veku),ale chceme este jedno mimi,tak by sa to pri nom hadam tiez trochu vyuzilo

kili
29. dub 2009

tak keď chceš ďalšie bábo, a šatku mať nebudeš, tak je lepšia manduca.
ako čo viem, tak ergo má lepšiu tú kapsičku, ktorá sa dá fakt používať. no a dnes mi tak prišlo, že ergo má zapínaciu kapucňu na patentky, čiže keď zacvaknem, tak proste drží a nie ako dnes som sa pokúšala uspávať dieťa a furt dvíhal hlavu, lebo na mdc je to na takom bombíku, ktorý sa dá volne posúvať. ale nemať ešte jedno dieťa, čo tlačím pred sebou v kočíku, alebo keby mi na chrbte zaspával Samko a nie Adamko, tak mi to ani nevadí alebo skôr to zapínanie mi príde lepšie.
ale ináč mi príde, že má plusy manduca, ale niekomu sa nemusí páčiť to, že má kopec tých blbostičiek, ergo je jednoduchšie

zoeno.1
29. dub 2009

no dakujem ti velmi pekne za nazor,tak ja si to do zajtra este vsetko premyslim a snad uz konecne daco objedname,ja som strasne nerozhodna osoba,ale viac ma to taha k tej manduce 😀 a co sa tyka druheho mimi a satky...hm..mozno aj to bude,neviem 😀 tak dobru noc

ivuseta
30. dub 2009

Holky, v Le Didymos mě zaujal Jim Rubin,ale našla jsem ho jen na netu ve světě.
Prosím, nevíte, jestli byl také u nás? Nebo po případě bude? A myslíte, že je vhodný i pro těžší dítko?
A ještě dotaz: jak často je se objevují limitky?
Děkuji moc. 😉

weroni
30. dub 2009

baby potrebovala by som súrne nejaké referencie na guatemalskú šatku Girasol máte s ňou niektorá skúsenosti?

valka
30. dub 2009

bambu, tak klobuk dolu, ze naviazes so 4 aj KsK ...ja mam vsetky miery mensie a s 5 to zvladam na koncoch 🤐
ja sa uz tesim na to moje konopne, co ho budem musiet zanasat,..aj ked teraz uz nosim vela v RS, lebo mala chce vela chodit,..ale uvedomujem si, ze s bruchom to uz nepojde... 😅 tak budeme batohovat 😵 😎

ivuseta
30. dub 2009

Weroni,G máme doma, byl to náš první šátek. Oproti Indiu je tužší a hutnější, ale zpočátku jsem v něm nosila. Možná jsem blbě vázala, ale u KSK mě řezal do krku.Teď jsem zněj udělala RS na občasné nošení doma a v poho. 😉

weroni
30. dub 2009

ivus, takže tvoja osobná skúsenosť je že by si ju odporučila ako mamičke prvošatkárke a druhorodičke - takže ona bude potrebovať nosiť intenzívnejšie 😀 ? alebo radšej niečo iné?

ivuseta
30. dub 2009

No, mě se s ním vázalo docela těžko, s Indiem mi to přijde snažší. Určitě bych doporučila spíše ten Didymos. Už zase ta propaganda... 😀 Holky chválí i Storcha.

viviktorka
30. dub 2009

ahojte, nemate niekto skusenosti s flisovou ochrannou kapsou Hoppediz? Neviete nahodou podla coho su tam velkosti? (podla babatka alebo podla mamy? 🙂 ) Dakujem

ashley
30. dub 2009

Jeeej nasla som to.
Objednavali ste si uz zo stranky medley? Boli ste spokojne?