V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

dugyna
27. dub 2011

@denisocka len v lete je v tom teplo. alevil zaru a ktoru lebo ich mas via v albume. inak kolko mas tych satiek doma? 😉

denisocka
27. dub 2011

@dugyna 3 si nechavam a 2predavam. Ostava storch cafe,panama hopp a zelena pinetree. A v bazare mam dve

dugyna
27. dub 2011

@denisocka a ty mas zari elevil 2 🙂? hodim link kamoske lebo presne take cosi zhana 🙂

shira_
27. dub 2011

@dugyna dakujem za tip, o mesiac vyskúšame 🙂

dugyna
27. dub 2011

@shira_ neni zac 🙂

bihan
28. dub 2011

Zara nie je ideálna šatka na leto.. mne príde hrubšia oproti indiu alebo jade od ellevillu.

Existuje aj niečo takéto 😀 http://www.filup.fr/index.html
Distribuuje ich Red Castle.

emjee
28. dub 2011

@bihan nakupna sietka 😀

denisocka
28. dub 2011

@bihan 😀 tak diky za taku sieť -ku

denisocka
28. dub 2011

v lete sa človek bude potit vo všetkom , takže asi tak .len v niečom menej ako v inom

denisocka
29. dub 2011

@emjee si tu?ak ano,ozvi sa mi v ip,plís

anitab
4. kvě 2011

ahojte baby, prosim poradte, kde kupit merino tricka pre dospelych na SK? nasla som len zopar stranok specializ. na turistiku/sport, ale slaby vyber...alebo poslite nejake tipy, aky material nosite na sebe najma na leto, ked nosite deturence na sebe, dik 😉

emjee
5. kvě 2011

@anitab ja som si vystacila aj s obycajnymi bavlnenymi trickami, ale keby som chcela pre seba merino, tak si vyberiem na branakdetem cz

vavrenka
7. kvě 2011

kocky, mate niektora skusenost s hotsling? dostala som ho do daru, ale neviem.. je to iba na jedno plece, ja mam skoliozu a blbe drzanie tela a nie som si ista, ci v tom male babatka nie su velmi skrcene a ako je to zdrave pre ich chrbticu...

emjee
8. kvě 2011

@vavrenka nemam osobnu skusenost ani netuzim, co mi vadi:
- len na jedno plece, tzn. len na male dietatko a len na kratke nosenie
- chyba mi moznost dotahovat, tzn. podla mna to nikdy nebude drzat tak dobre ako spravne uviazana satka

co sa tyka polohy dietatka, treba dodrzat to, co pri koliskach a babyvakoch: http://www.nosenideti.cz/clanek.php?clanek_id=92

sulky
8. kvě 2011

@anitab, ak chces nieco na oblecenie z merino vlny, ja budem objednavat do klingacika.sk zo znacky bundle of joy. Tak si kludne nieco vyber a daj mi vediet.

tovar maju tuna: www.bundles.cz

vavrenka
8. kvě 2011

@emjee ja tiez s tym nemam osobnu skusenost, ale tiez mam velke pochybnosti.. mam uz totiz kupenu didymosku a ergo, teraz ich pouziva kamoska pre malu a je velmi spokojna, ale ten hotsling, hmhm 😒

anitab
8. kvě 2011

@sulky a kedy by to asi bolo u teba resp na expediciu od teba ku mne? a ceny budes upravovat alebo budu ako je na ich stranke? dik

janette4
10. kvě 2011

ahojte
Kočky prosím vás,ako to riešite,keď idete s dieťatkom von len v šatke alebo nosiči, s osobnými vecami,peňaženkou,kľúčami,čajíkom a pod.,beriete si ešte kabelku,tašku alebo nejaký ruksak? 😕

lenadka
10. kvě 2011

@janette4 ja mam normalne kabelku aj dnes a v nej nahradnu plienku, bundicku, flasu caju a moje doklady a penazenku a flasu caju pre mna 😉

emjee
10. kvě 2011

@janette4 ak idem len von na prechadzku, tak nosim tasku, v nej flasu s vodou, keksiky, papierove vreckovky, telefon a kluce
ak idem na dlhsie, beriem batoh s plienkami (latkovymi, preto batoh 😀)
inak pozdavaju sa mi take super ladvinky ako maju diskutujuce na nosenideti 🙂

monr
10. kvě 2011

@janette4 donedávna tašku cez plece, teraz som si ušila onbag, tak ten, a na doklady mini ľadvinku (nemám dobrý pocit, keď mám doklady na chrbte)
@emjee na tie ľadvinky som pozerala aj u nás v obchodoch, mali také fajne, ale po vyskúšaní onbagu ešte dokúpim menšiu ľadvinku ako mám teraz, a tú už len na doklady, všetko ostatné na chrbte.

stardust
10. kvě 2011

@janette4 zavisi od dlzky prechadzky. Na dlhsie si berem ruksak s flasou a mliekom a plienku a na kratsie iba mlieko...este sa mi nestalo, ze by som musela krpcom menit plienku vonku.

bihan
10. kvě 2011

ja nosím kabelku a teraz som si kúpila takú maličkú cross-body, len na kľúče a mobil, keď idem odviesť staršiu do škôlky, do supermarketu a pod.

janette4
10. kvě 2011

@monr čo je to onbag?

ja som s malým chodila doteraz len na krátke vzdialenosti a to som si vystačila s vreckami a rukami,ale pomaly by som chcela čas a vzdialenosť predlžovať.
a keď máte nosič a kabelku,nezavadzia mu tá kabelka?

sulky
10. kvě 2011

@janette4 , penayenka , kluce a mobil sa mi zmestia aj do kapsicky na nosici 🙂 Aku znacku nosica mas

http://klingacik.sk/detail/532/ergo-kapsicka/ca...

sulky
10. kvě 2011

aha, tak ten nema ani kapsicku, a ani monost uchytenia ladvinky. skoda 😢

eridani
10. kvě 2011

@sulky Na bobu asi tiez nic, ze? Tiez by sa mi hodila nejaka mala kapsicka.

emjee
11. kvě 2011

@janette4 onbag je taka latkova taska, ktora sa dobre nosi aj cez satku / nosic, vid napr. http://onbag.co.uk/ alebo https://www.modrykonik.sk/fotoblog/eriqe/album/... podstata je v tom, ze je to latkove a dlzku popruhu si urcujes sama zaviazanim
ja mam nieco podobne ale v malom, kvazi plecniak ale jemnejsia latka, a popruh nemam na zavazovanie, nosim krizom cez plece na boku, krpcovi to nezavadzia

monr
11. kvě 2011

@janette4 @emjee to napísala výstižne, vieš ho nosiť cez plece, na chrbte, v ruke, ja dokonca občas na kočíku, keď potrebujem zobrať.