V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

sue
28. únor 2008

..dnes večer volala pani Manducová, že zajtra nám ju posiela 😵 takže počítam, že v utorok si po ňu pôjdeme na poštu 😵 😵 😵

krikri27
29. únor 2008

Rajka, klokanka versus moderní nosítka typu Manduca, Ergo, OPatapum..to je nebe a dudy 🙂 záda budou v ráji 😀
Deni, já jsem objednala návleky u paní , kde Manducu, za 129 Kč , poštovné zdarma 😨
Jsou to asi takové jak froté ponožky 😅 ale snad to postačí 😉 najdu odkaz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8090910&tab=3

denisocka
29. únor 2008

krikri - jak to že to take lacné? šak u nás 440!!!! 😠

denisocka
29. únor 2008

dnes som ho tam napratala - do manduci 😉
ALE !!!!!
vôbec mi nešlo mu roztiahnuť nôžky aby ma obopol a už vôbec aby trčali z manduci.To nie je proste babika ako na promo fotkách a inštrukciách,tak neviem..... ale ani som ju nemala v páse uplne stiahnutu,som myslela že už viac nejde,tak mu sklzli nôžky do toho tvrdeho bedr.pásu . ...teda pod neho

denisocka
29. únor 2008

baby,nechce dať pár info aj do našej témy? 😵 http://www.babetko.sk/forum/viewtopic.php?t=714...

adula76
29. únor 2008

denisocka - tie su ine, na trhu je viac roznych "navlekov", na original ale nemaju. Co som videla rozne znacky - tak Mokobi, Design Socks a Babylegs... a este cosi, ale nazov si nespomeniem.
To mas ako s nosicmi - vies kupit klokanku za 500 korun, a potom napriklad Manducu za 3000 - a ked si to vyskusas, zistis aky je to rozdiel 😉

krikri27
29. únor 2008

Deni , prý se tam mají děti natřepat, třepalas? 😅
Určitě budou ty návleky jiné než za 400 😀 ale ted to stačí a do zimy daleko a babi plete 😉

denisocka
29. únor 2008

krikri,no pchala ,ale som sa bála že mu nohu urvem 😀

julova
29. únor 2008

denis - tak ani nam prva vyprava von v manduce nevysla 😖...asi pockam, kym bude teplejsie a nebude musiet byt Terezk tak naobliekana, lebo chudatko bola dost nepohybliva a to sa jej nepacilo..tak sme zbehli pre kocik a islo sa von...zacala protestovat este pred branou 😀

denisocka
29. únor 2008

julová- 😀 , môj tiež nebol nadšený 😠 ,

😀 ináč,ten bedr.pás má byť na bedrách či utiahnuty v páse 😝

julova
29. únor 2008

denis...mozno ked uz udrzia hlavicku a budu sa obzerat po okoli tak sa im to zapaci 🙂..v tom navode ja mam, ze zapnite si bedrovy pas okolo pasa 😉 😀

denisocka
29. únor 2008

no tak potom už naozaj môžem tvrdiť,že manduca mi je o 2 čísla väčšia 😒

denisocka
29. únor 2008

😀 a to aj ERGO ma take tluste pásy na ramená?

julova
29. únor 2008

aj ked to utiahnes, tak Ti je volna? 😕 to musis mat teda stiihly pas, ja som este povolovala 😀

ergo som nazivo nevidela ja osobne..

denisocka
29. únor 2008

😀 no ked to utiahnem echt tak to je oki,len tie pásy na ramenách sa nedaju už viac utiahnuť 😝

julova
29. únor 2008

jaaaj..no hej na ramenach..tie by sa aj mne sikli keby sa dali viac utiahnut...lebo teraz som mala hrubu mikinu...ale co v lete? 😅 ..tak ja budem satkovat a manducovat bude MM 😀

krikri27
29. únor 2008

Deni, holky psaly, že ramenní pásy dávají na zádech křížem, zkus to 😉
Oni jsou ti vaši bobci ještě maličcí 😉 ´
A ten bederák mi říkala paní, že může být v pase i na bedrech, jak to komu sedí

denisocka
29. únor 2008

julova-tvoja malá je o 1 deň a 50g menšia od môjho šimona
odkial si?

krikri-naši maju po 10 týždnou, a krížom,neviem,moc hrube sa mi to vidí 😒

julova
29. únor 2008

Denis tak to je nahodicka 😀..ja som priamo z Bratislavy...ale Tvoj drobec asi vazi viac ako my, ze? my sme mali naposledy v poradni 22.2. 4110g a 55 cm..

tak asi na leto to bude super, ked uz budu mat takmer polroka 🙂

denisocka
29. únor 2008

no my sme boli v poradni 26.2. a mal 4750g, ale nevyzeralo to vždy tak ružovo,to teraz sme nejak rýchlo nabrali,ja som po 2 týž.po pôrode bola s prsnikom na op. ABSCES a potom zas , takže prvý mesiac sme sotva 350g pribrali

ale ináč si mi velmi známa,ale v BA som bola asi 1x 😀 , a kočík maš fajn, ja mám Jane Nomad 😀

julova
29. únor 2008

denis - a nepozeravala si 5 proti 5? 🤐 😀 😉

hej kocik je suprovy 😀..si neviem vynachvalit 🙂

denisocka
29. únor 2008

ci boha hej,a ja že aj odkial mi je tvoja mama známa 😀

julova
29. únor 2008

denis 😀 😀 😀..no jo..Ireenka 😀...

a aj my sme sa pomaly s vahou rozbiehali...a aj prikrmujeme...ale uz je faajn 🙂...aspon sme si drobcov dlhsie uzili tak miminkovo 😉

denisocka
29. únor 2008

no jo,IRENKA ,,,ja 5/5 žeriem 😀 ......... no idem k dokyne,maj sa a pod aj k nám - tu http://www.babetko.sk/forum/viewtopic.php?p=131... de decembroviek

julova
29. únor 2008

my sa ideme kojit 😀...tak nech dobre pochodite u dokiny a poobede nakuknem aj na babatko 😉..tak zatial 😵

martina46
29. únor 2008

dievcata, na nosime.sk je nove forum!!! 🙂

denisocka
29. únor 2008

martina, ja to naše BABETKO.sk ledva stíham 😀

johanda
29. únor 2008

Holky, ty návleky Babylegs jsou dle mě k ničemu - tlačí snad i novorozeně. Už šly z domu. Praktické a levné je koupit podkolenky, ustřihnout šlapku a super slušivé a netlačící návleky za 30 kč jsou na světě 😉

mihapiha
29. únor 2008

mi ta manduca ještě nedorazila, ach jo...tak snad v pondělí, at zije česká pošta... 😠

haluskacz
29. únor 2008

johando,
na Vaskovi ted babylegs drzi nejlip a netlaci. Tak nevim 😀 asi zhubnul... 😀