V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

dugyna
27. zář 2010

@ikarkulka u nas to tak je tiez ze ked malu polozim zo satky ked zahaja..tak do 15min ako ju vylozim je hore.
ale ked sa cez den dost unavy, ze sa kolutocuje rozpravame sa a tak tak uz zaspi aspon na 30 min aj v posteli.
skus malemu na vankus nakvapkat trochu tvojho mliecka..a vankus napolohovat tak aby mal pocit ez ty vedla neho lezis..ja som tak pouzivala kojaci vankus zo zaciatku, teraz malej staci plysovy macko.. 😉

angel78
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vierkaha
1. říj 2010

Ahojte kočky, chcem kúpiť nosič liliputi viete mi niektorá povedať aký je rozdiel medzi týmito dvomi druhmi ? Mne sa zdajú obidva rovnaké 😅
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

Ak máte s nimi niektorá skúsenosti bola by som vám vďačná 😉

k.ate
1. říj 2010

@vierkaha meitai se myslim musí váhat, ergonomický nosítko jen zacvakneš přeskama. My máme ergonomický nosítko 🙂 A spokojenost, i když má malej už 11,5 kg... Sice už chce teď chodit, ale stejně se ještě sem tam nosí 🙂

emjee
2. říj 2010

@vierkaha meitai sa uvazuje, nosic je na pracky

sulky
2. říj 2010
emjee
3. říj 2010
denisocka
3. říj 2010

baby,kto ma ergo? asi 2mes tam po sediačky babo nevojde?

sulky
3. říj 2010

@denisocka , mozes tam dat babo od narodenia, s novorodeneckou vlozkou.

http://www.klingacik.sk/detail/530/novorodeneck...

sulky
3. říj 2010
sulky
3. říj 2010

infant insert- novorodenecka vlozka do erga

denisocka
3. říj 2010

hej hej,s vložkou viem ale ja som chcela beeeez 😀

ivika18
3. říj 2010

@emjee a co říkáš na tu softshellku angel wings? Taky se mi líbí 😉

sulky
3. říj 2010

@denisocka , bez este nie. Pave sme to skusali na 2 mesacnom babatku, a bolo to veeelmi velke prenho. Bez vlozky tak od 6 kilov 😉
ALebo potom do satky.

denisocka
3. říj 2010

tak už som obj.tu novor.bložku tu novu,dufam že budem spokojna.

denisocka
3. říj 2010
emjee
3. říj 2010

@ivika18 vcelku fajn, trochu mi chyba kapuca a mam strasne dlhe rukavy 😝 😀 ale daju sa vyhrnut; este musim natrenovat obliekanie na chrbat, zatial ju nosim bez krpca (nejako sa nechce nosit v poslednej dobe 😀 )

sulky
3. říj 2010

@emjee , a mas aj nejaku inu bundu na nosenie? ci iba tuto jednu? kvoli referenciam 😉

emjee
3. říj 2010

@sulky inu nosicsku bundu nemam, len kapsu MaM mam 😀

sulky
3. říj 2010

@emjee , ktoru presne? Ako si s nou spokojna?

ivika18
3. říj 2010

@emjee díky 😉 . Myslím, že jsem na jejich stránkách četla, že teď už mají kapuce. Hm, ten softshell mě ale láká

lalus
3. říj 2010

ja mám Suseskinder bundu - max. spokojnosť, nosím ju prakticky celý rok (teda po častiach, alebo celú podľa počasia) s malým, či bez neho 😀

emjee
3. říj 2010

@sulky zimnu verziu zeleny flis, hnede mikrovlakno ci co to je - spokojnost maximalna, fakt sme ju vyuzili

@ivika18 ja som ju objednavala koncom augusta z brany a cakala som na nu do 24.9, takze neviem, ci uz medzitym maju aj kapucove 😅

emjee
3. říj 2010
jankasramka
4. říj 2010

ahojte....nepoznate niekto tento nosic????
http://www.infantino.com/Carriers/Wrap_Tie_Carr...
infantino robi same trapne klokanky tak ma dost zaskocilo ked som videla toto v obchode. nie som odbornik ale vyzera to na styl mei-tai.
je tam aj video. co si o tom myslite?

ivika18
4. říj 2010

@jankasramka podle mě bude dost úzké, takže tak do roka?, na těch fotkách ta třetí malá, jak je to větší dítko v zeleném, tak je vidět, že už to zdaleka nemá od kolínka ke kolínku. Nemluvě o fotce čelem vpřed 😠 .

denisocka
5. říj 2010

@jankasramka ahoj,ty mas nakoniec beco?

denisocka
5. říj 2010

@lalus a aku velkost maš? bundy myslím

lalus
5. říj 2010

M a mám 172 cm, oblečko nosím v.40 (niektoré košele aj 38) @denisocka