V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

eriqe
25. zář 2008

Valka super, to ma asi manzel pravdu, lebo nasa Rut tiez postupuje ohromne rychlo v porovnani s ostatnymi detickami v jej veku, ale asi to az tak neplati. Lebo Jabrunko nosi Dorku este viac ako ja a Dorka je pohodak a ma na vsetko cas. Takze je to zase len o individualite dietatka 😉

kili
25. zář 2008

možno je to skôr v povahe dieťaťa, čo zdedilo po rodičoch. že keď je matka tak aktívna na nosenie, tým pádom to dieťa zdedilo a je aktívne tiež

verulka
25. zář 2008

moje deti su aktivne az prilis, aj tie nenosene 😅 ..ale ako som vravela- u mna prve riesia pocet deti, potom moj vek ana nosenie az tolko casu neostane 😀
Weroni, ono my nekocikujeme vobec a povedala som mu ,ze bud satka alebo mu kupim manducu- cize prasule z domu, tak si vybral satku 😀 ale ak by fical kocik, myslim, ze by som ho nekecala 😉

audreyd
25. zář 2008

baby, máte niektorá túto bundičku? http://nosime.sk/kategoria547-mamabutterfly ako ste spokojné? stačí objednať "na mieru" alebo väčšiu? (myslím, aby sa dalo pod to niečo obliecť hrubčie... 😅 )

weroni
25. zář 2008

audrey verulka ma to ponco a este duskaf a neviem ci aj bambusko nie tu totiz prebehla prednedavnom poncova revolucia ktoru odstartovala verulka 😀

my sme si na nosenie slohli ockovu bundu (kuk album 😀 ) kedze popri stavbe domceka si ponco fakt nemozeme dovolit 😉 aj ked je kraaaasne 😵

bambusko
25. zář 2008

audrey, mam L/XL a som vel. 40, zatial som pod to mala oblecenu len koselu alebo tricko a aj tak som sa obcas spotila, ale aj nejaky sveter by vosiel

tu je tabulka velkosti
http://www.mamabutterfly.de/shop_content.php?la...

verulka
25. zář 2008

aj ja mam l/xl a je mi super, velkost mam tiez 40 😅 ale netusim o kolko je Mko mensie 😉

audreyd
25. zář 2008

ja som "čisté" M (38) a dúfam, že čoskoro zase S (36)... len ja mám problém, že sú mi skoro všetky rukávy krátke 😖 neviem, čo mi to aké chápadlá narástli... dĺžku rukávov asi nemáte odpozorovanú, však... 😒

bambusko
25. zář 2008

audrey, ja mam dlhe ruky, meriam 172cm a tiez su mi vecsinou rukavy kratke, ale na tomto poncu su ok. na ktore si robis zalusk - motyle, ci ruze?

audreyd
25. zář 2008

motýliky, hnedé 😀 a dík za postrehy 😉

weroni
25. zář 2008

bambu ty si v tej koliske v krizi s kapsou uz skusala aj dojcit?

bambusko
25. zář 2008

ano a priamo v restike 🙂 uspesne. a uz ho viem, ked zaspi, aj dat do postielky 😎 ale on je zlaty, staci, ze mu prehodim kus handry cez tvar a nezobudi sa 🙂

weroni
25. zář 2008
https://www.youtube.com/watch?v=fxv6R9fUO74

baby tak toto je uz trocha dost divne nie? 😕 🤐

weroni
25. zář 2008

bambu super tak ja to zajtra vyskusam lebo ja som zatial na dojcenie pouzivala iba tento uvaz:

https://www.youtube.com/watch?v=TLduLJFSJn4
audreyd
25. zář 2008

weroni, že "trocha" 😖 😲 😖 😲 😖 😲 🙄

weroni
25. zář 2008

audrey mas pravdu uplne take divne zmiesane pocity mam az uchylne sa mi to zda 🤐

inac bambu som sa chcela spytat este ako ma Marek nozky v tej koliske v KsK? lebo ked davam Ester do toho handsfree nursing uväzu tak ich ma chudiatko moje skoro az pri mojom ramene 😀 spagetka moja dlha, ma ich tak dohora lebo inac by mi este vytrcal taky polmeter noziciek zboku 😀 😀 😀

bambusko
25. zář 2008

weroni, ma ich dohora, v takej polohe ako ked ho rozbalim zplienky, hned vystrci zadok a nohy ma az pri hlave 😀 esterka to nerobi?

to video - ble, v jednom dieli sudkyne amy sudili matku za dojcenie 6-rocneho dietata, ale uz si nepametam, ci je to sudne zakazali alebo nie, vraj pohorsuje okolie

weroni
25. zář 2008

baby:

https://www.youtube.com/watch?v=KvXh-iIAvis

😀 😀 😀 😀 sudiac podla "by ocko" odhadu vahy toho chlapca, toto musi byt poriadne pevny uväz 😀 😀 😀 tato zena musi mat taku silu ze ked ju muz nastve a dostane od nej tak chudak asi to tak lahko nerozchodi 😅 😀

bambusko - no presne tak som to myslela 🙂 takze ok potom 😀

weroni
25. zář 2008

este som teda chcela dodat ze toto posledne video teda nie je vhodne ako demonstracia vyroku "netraste detmi" 🤐

bambusko
25. zář 2008

weroni, no riadne telesa su to obaja 😀 a ako energicky ho kolisala 😵 takto som si predstavovala bohatierov z ruskych rozpravok, ktori ked mali 3 roky, mali silu ako 30-rocni, len si uz nepametam ako sa volali

martina46
25. zář 2008

takto som kolisala malu, ked mala asi mesiac, nic ine ju neutisilo... 😅 🤐
ale uvaz je to svetovy. asi vyskusam 😀

kili
25. zář 2008

asi je to vhodné pre deti, čo potrebujú volnosť a chcete silou mocou kolísku

weroni
25. zář 2008

v kazdom pripade to stoji za vyskusanie 😀

verulka
26. zář 2008

weroni, tak to 1. video 😲 😲 😝 🙄
mati, teba sa chcem opytat...chcem predat moju 4,2m satku a kupit namiesto toh kratsiu..indio mam 4,7m a na uvaz typu batoh a tak mysliz, ze mi postaci 3,6m?

bambusko
26. zář 2008

weroni, mna este k tomu dojceniu velkych deti napadlo, ze ked som prisla domov z porodnice s marekom, dievcata sa nevedeli vynadivat ako kojim. raz som sa ich zo srandy spytala, ci by chceli aj ony. mladsia alica prevratila oci, ale ema chcela. som jej povedala, ze by ma pohryzla, ale ona, ze nie, ale nedala som jej, pripadalo mi to dost uchylne. tak pila odstriekane mlieko a velmi jej chutilo. takze ak by som bola ina natura, ktovie, ci by som nekojila vsetkych 3 naraz 😝 😀

weroni
26. zář 2008

bambusko 😀 jej to mlieko chuti? ta ma ine chute teda mne moje vlastne nechuti 😀 a ked sa narodila moja 6 rocna sestricka tak som si tiez robila chute na mamine mlieko lebo to vyzeralo ako salko 😀 a ked som to okostovala no dovidenia dakujem neprosim 😀 ale som rozmyslala nad tym ze co keby som pila svoje vlastne odsate mlieko 😀 ze aky vplyv by to malo na dojcenie alebo kvalitu dalsieho mliecka 🙂

(sorrac za odboc od temy no uznajte ze dojcenie a nosenie v koliske su uzko späte 😉
ozaj bambu - dnes sme vyskusali tu kolisku v krizi s kapsou a moja malicka zabulka mi v nej prave hajuska preto som sa dostala k netu popri jedle 🙂
dost dobry uväz akurat asi chvilu potrva kym odhadnem kolko priestoru ponechat, teraz sa mi to zda trocha volne na mna no nic nabuduce vyskusame pevnejsie no prvy raz som musela uplne previazat lebo som spod nej nedokazala tu kapsu vylovit 😀

verulka
26. zář 2008

cafte, ja som skusala dnes kolisky, aj sa mi podarili a Ron tam vydrzal 5minut 🙄 to ho nebavi...a zase sme skusali batoh, ale nic, on mi pri tom desne reve 😝

venonna
26. zář 2008

verul, no hadam dieta z takej akcnej rodiny nebude lezat kludne v koliske, nie? 😀

valka
26. zář 2008

kocky, aky je postup pri uzlovani?

bambusko
26. zář 2008

valka, ak vies hackovat, robis zo satky retiazku, mam fotku v albume 🙂 co mas novu satku, ze si sa nepochvalila 😕