V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

parybka
9. lis 2008

holky, musím se pochlubit 🙂 kamarádka mi ušila obleček na O. v manduce, mrkněte..
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
to spodní je z příjemné a teplé, trošku chlupaté látky, po obvodu má gumu, takže mu to pod nožkama můžu stáhnout a nefouká mu na ně

elenita
9. lis 2008

parybka, to chlpate oblecko je uuplne super! Kamoska sa sitim zivi..?

parybka
9. lis 2008

jojo, je to švadlenka.. a šikovná, zítra budu mít ušitou vložku do kočárku
šije i mei tai... koukni http://www.krejcovstvi-gabriela.wz.cz/?sekce=fo...
na ceně se dá dohodnout

olinka6226
9. lis 2008

teda nadhera. daj len tak z brucha co to asi vyjde. fakt krasne.

kili
9. lis 2008

kuknite si tam tie svadobné šaty 😅

olinka6226
9. lis 2008

no tie teda nic moc... ale to asi zavisi aj od vkusu nevesty... ale zas by som sa tym potom neprezentovala. ale ten oblecek k manduce je super

parybka
9. lis 2008

ty horní svatební šaty jsou teda kus.. ale ty spodní jsou pěkné. Šije na zakázku, to 😅 spíš vkus nevěsty

kili
9. lis 2008

ono asi chcela ukázať, keď ušije niečo tak príšerne preplácané, tak to potom zvládne všetko 😀

vikinka27
9. lis 2008

parybko, krasa ;) este premakanejsie, nez nase 😉
a nemas problem ze Ti maly chce vytahovat z toho ruky ? mne stale vytahuje spod nasho ruky, nechce v tom vobec byt. este stastie, ze mu to zacina byt male, asi prejdeme normalne na bundu v zime...

eriqe
9. lis 2008

Lenka, Ruty za rucicky naucili chodit stare mamy, ja som to vobec nechcela robit. Ale ked to uz vie, tak vie byt hrozne neodbytna a neskutocne otravna, pokial jej tu ruku nedam. Inak chodi vacsinou za jednu, ona by uz najradsej bez, ale to jej este nejde, sama vie len stat 😅 Ale vcera som sa bala ist s nou len za jednu ruku predsa len to bol vystup, tak sla za dve. Inak krasne dviha nohy aj po schodoch uz vie takto chodit. Na km to zratane nemam, ale zmohlo ju to riadne, ked sme prisli domov, tak zalahla na 3 hodiny 😀 co ona inak spi 15-20 minutovky

venonna
9. lis 2008

jaaaj, baby, normalne mi bolo smutno za touto nosicskou temou cez vikend, ale boli sme u mojej mamy na Kysuciach a satka si moc neoddychla, kedze zmena prostredia v kombinacii s tlaciacimi sa stolickami robi svoje 😖
audreyd, sonu, paradne fotky 😵

verulka
9. lis 2008

venn, hold abstak..kocky, zajtra startuje moja bunda z USA 😵 som cela netrpezliva, snad do konca tyzdna dorazi 😉
eri, mne ajka chodila za ruku 4mes 😝

audreyd
9. lis 2008

verul, už môžu aj mrazy udrieť, keď bunda dorazí 😀

baby, to čo máte za talenty? 😨 to moje takmer 9 mesačné začína akurát štvornožkovať 😅 inak dnes spadla z postieľky, chudiatko moje 😢 má na hlavičke riadnu hrču ☹

verulka
9. lis 2008

audrey,vsak tie mrazy len na moju bundu cakaju 😀 jo a toto nie je talnet- podla mna je to akurat otrava..aj ekd zacnu skoro chodit....a s tou postielkou ma to mrzi, ale podla mna to k tomu patri 😅 a este oblubena hlaska mojaj maminky: neboj, kym sa vyda sa to zahoji 😀

kili
9. lis 2008

verul, tak dúfam, že ti tá bunda niekde zablúdi 😅 😀 mrazi ešte nechceeeeem 😝

audreyd
9. lis 2008

nemáme spoločnú maminu? 😕 😀

verulka
9. lis 2008

audrey..uz aj ja tu hlasku pouzivam, je perfektna 😀
kili, no urcite, ja sa uz neviem dockat zimy, dufam ,ze bude kopa snehu a budeme sa chodit sankovat a lyzovat minimalne december, januar a do polovice februara- po jarnych prazdninach moze prist jar 😀 sneh totiz uzasne unavuje deti 😅

mouse
9. lis 2008

Ahojte, mate niektora tuto bundu - http://www.latkovky.sk/?akcia=showkategoria&vyb...

A tento prsiplast - http://nosime.sk/kategoria461-sanami-prsiplast

Verulka, aku bundu si si objednala? Nerada by som sa vzdala nosenia v zime, tak zvazujem, co kupit. Uvazovala som nad tou softshelovou bundou z togetherbe.com, ale chyba mi tam nepremokava ochrana na hlavicku

kili
9. lis 2008

no ja ešte dúfam, že tento rok bude bez snehu tak ako pominulé roky, lebo ak bude nejaká chumelica, tak asi ani nevystrčíme nos z domu, kočík má malé kolieska 🙄

audreyd
9. lis 2008

verul 😝 nech už je jar!!! ja zimu nemusíííííííííím 😖 najradšej by som ju celú prespala! neznášam šero, to som vtedy slepá jakk krtko 😖 skoro tma, žiadne slnko, kopa oblečenia, blééééééé ☹ zo zimy mám najradšej vianoce 😀 najmä vianočnú kapustnicu, chacháááá 😀 lyžovanie síce milujem, ale za posledné štyri roky som si vôbec nezaližovala ☹ to som bola buď tehotná alebo prudko dojčiaca 😖

audreyd
9. lis 2008

ty brďo, fuj, aká hrubica 🤐 😅 hanba mi 😖

verulka
9. lis 2008

mouse, tu bundu mala tusim mracik, prsiplast nerisim- mam dazdnik 😀 mam objednanu suseskinder deluxe modru, tak som zvedava..
kili, vsak ked bude sneh, tak stacia sanky..ako bola ta brutal zima, tak sme na nich tahali deti vela...
no a kolieska na kociku ma tento x netrapia 😅 ja milujem bielu zimu 😵 a uz davno nebola, tak verim ,ze toho roku bude..ale ja som v tomot divna 😝 😀

ined
9. lis 2008

ahojte , chcem sa opytat mamiciek, ktore nosia deti (ktore vedia drzat hlavicku) na chrbte, ako to riesia,, ked im zaspi... ako mu upevnite hlavicku, aby mu nepadala dozadu? Manduca ma "drziacik", ktory sa da upevnit... zaujima ma vsak satka.
Chcem sa este spytat lenki33... precitala som si na diskusii, ze mas suses bundu... podobna otazka aj na teba. Pozerala som si bundu, ale nenasla som na nej nic, cim by sa dala podopriet hlavicka, ak je dieta na chrbte. Mozno som nieco na nej prehliadla...

kili
9. lis 2008

keby neboli vianoce, tak by celú zimu mohli zrušiť

mouse
9. lis 2008

Verulka, ja chodim s malym hodne do lesa a este mavam so sebou psa, preto dazdnik nehrozi, aj ked som aj to zvazovala, potrebujem aspon jednu ruku volnu. No nic, ostava mi len dufat, ze tych uprsanym dni bude co najmenej 😵 , aj tak si neviem dost zivo predstavit Robkovu malu hlavicku pod prsiplastovou kapucnou. Aj mam rada poriadnu zimu s mnozstvom snehu

verulka
9. lis 2008

mouse, ta bunda ma super premakane kapuce pre mimco aj nosica 😉 mne sa ten prsiplast hrozne nepaci.
inad, mne si ju krasne ulozil na rameno..ale ja vonku nosim na chrbte len malo vonku, hlavne doma 😉

mouse
9. lis 2008

Myslis tu bundu suseskinder?

mouse
9. lis 2008

Mohla by si mi prosim poslat link?

mouse
9. lis 2008
lenki33
10. lis 2008

mouse, teda aj podla mna je prsiplast divny 😝 Ja mam este staru suse´s nie tu deluxe. Tiez chodim so psom do lesa, vzdy tak na 3 hodinky 🙂 . No a bunda zatial kazdy dazd vydrzala, tym ze su tam kapucky aj pre babo, tak uplne v pohodke, okrem toho medzi stromami tak prudko neprsi 😉 No keby nejak brutalne prsalo tak asi zoberiem dazdnik, da sa to zvladnut aj so psom, ale este som to nemusela riesit.

ined v satke sa podopiera hlavicka jednym alebo oboma pruhmi latky, ked bol mensi tak sa mu dala podopriet este aj tou kapsou v ktorej bol. Ked je na chrbte to iste, chce to trosku vacsi cvik ale da sa to naucit, aby si mu ju vedela zafixovat aj ked ho mas na chrbte. V bunde nic na podopieranie hlavy nie je, to si predsa zabezpecis, bud satkou alebo nosicom 😉