V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

emjee
25. únor 2011

fuuuj, dosiel mi mail s ponukou na klokanky 😝 😝 😝 ceny v eurach 26,9 - 39,9 - 45,5 - 49,9 - 55,9 😝 😝 😝

emjee
25. únor 2011

@livia333 ja mam celorocnu a staci, deluxe je oproti nej praktickejsia o to, ze nepremokne - treba zvazit, ci chodievate von aj v lejakoch 😉 ja ked som kupovala deluxky este tusim neboli (alebo ovela drahsie, neviem, nepamatam), v pohode sme si vystacili s celorocnou a k tomu dazdnik ked prsalo 😀 v totalnom lejaku sme nechodili von 😀

kapsa ma vyhodu v tom, ze zateplis dieta ako potrebujes a kedy potrebujes (aj ked nesie niekto iny), no moze ti fukat pod vlastnu bundu 😝 ak mas co investovat, tak chod aj (alebo len) do nosicskej bundy

tea333
25. únor 2011

@shira_ to musi byt bolest ☹ ☹ zelam skore uzdravenie 😒 inak, paralen mozes, a je aj proti bolesti 😉

leishmania
25. únor 2011

@michaela80 objednavala si z ellevill.com? alebo niekto iny? plati sa clo za tovar z norska?

anamor
25. únor 2011

@leishmania ja som objednala, budes to platit ceny bez dph, prislo mi to obycajnou listovou zasielkou /aj to uviedli v mejli, ze to tak pride, lebo to ma do 2kg/ clo sa neplatilo, baby tu nieco spominali, ze za poisteny balik by sa malo platit clo alebo take nieco. Inak rychlost neuveritelna vo stv som objednala, v piatok to poslali, v utorok som mala satky doma, vo stv mi prisiel e-mail ze to odoslali

michaela80
25. únor 2011
labutka
25. únor 2011

Takze je to uz oficialne, kazdy utorok je v latkovkach Den s poradkynou. Zaciname uz buduci utorok 1.3. od 10:00, tesim sa na kazdu novu latkarku alebo nosicku.
Viac kuknite na webke hned na uvodnej stranke.

livia333
25. únor 2011

@shira_ , @tea333 baby budem asi trosku mimo temy...ale my mame dve parsonky (parson russell terrier) neriadene strely 😀 z toho jedna je hlucha...takze mi da viac zabrat..ale takto som sa aspon dopracovala vdaka Alexovi a aj psom k manduce...co nelutujem, lebo mne nevadi, ak chce byt maly pri mne, ja tiez 🙂 a takto sa da celkom co to zvladnut...
@shira_tak skore uzdravenie...neviem si to ani predstavit...to fungovanie...nezavidim ti 😖

@emjee tak si mi dala teraz chrobaka 😀 a ja, ze mi poradis konkretnu kapsu...no idem pokukat rozhodnut sa..tusim ta 😒 softshelka je dost draha... 😒 ale zvazim vsetky za a proti....
ale v dazdi chodime von tiez...uz len kvoli psom...ak je velky lejak to nie...ale take poprchavanie nam nevadi :D

shira_
25. únor 2011

baby ked idete von s malým v manduce, zvykne vám tam aj zaspať?
@livia333 dakujem.. no, da sa, človek musí improvizovať... najhoršie s kojením. doma sa nejako obložím vankúšmi a muž mi pomôže, len teraz nemožme nikam chodiť na dlhšie. dofrasa...mesiac sadra, potom rehabilitovat a v máji do roboty. a to som sa konečne dostala do formy a začala si užívať materskú 😠 manducu som stihla mať vonku jeden krát. ale pomože mi, ked bude dole sadra,ruka zostane slabá a ja budem chcieť malého ponosiť, na to sa teším 😉

emjee
26. únor 2011

@shira_ do takeho 1r mi krpec vzdy pri prechadzkach spal 😀

anamor
26. únor 2011

@shira_ mne moja mala zaspala v manduce takmer vzdy, esta aj ako 2,5rocna, ked bola u mna, u manzela nie vzdy 😉

shira_
26. únor 2011

@emjee @anamor super, som zvedavá 🙂

denisocka
26. únor 2011

a co stoji pošta z Norska? aky je kur a kolko vyjde šatka,pozeram že tých 900 norskych korun + pošta ?

denisocka
26. únor 2011

@michaela80 co stoji pošta z elevilky?

michaela80
26. únor 2011

@denisocka
to je prva satka
Sub-Total: NOK 703,20
Shipping based on zones(Shipping to SK): NOK 90,00
Total: NOK 793,20

druha
Sub-Total: NOK 783,20
Shipping based on zones(Shipping to SK): NOK 90,00
Total: NOK 873,20

a teraz tretia
Sub-Total: NOK 311,60
Shipping based on zones(Shipping to SK): NOK 95,00
Total: NOK 406,6

tam ti odrataju z ceny dan..
ty chces ellevill?:

denisocka
26. únor 2011

@michaela80 kolko je dan? neviem či chcem,len kukam že par je zlacnených na 299 - 380 NOK ale iba 4ky a teda do batohovej by som šla,ak mi stači ta 4ka . ale pošta 12€ v prepočte,cccccsss

michaela80
26. únor 2011

@denisocka mna 4 stala 50 eur...

denisocka
26. únor 2011

ved vychadza v akcii 38 terakota a 45 cierna a hneda,zelena zara.plus posta

denisocka
26. únor 2011

a ta dan je kolko? Keby sme viaceri brali npr.ale to len spekulujem

michaela80
26. únor 2011

@denisocka ktoru chces? ja som platila za 4 ciernu v tejto akcii 406,6 NOK co je 52 Eur..dan ti odcitaju....to ked si hodi do kosa tak uvidids myslim tesne pred zaplatenim..

anamor
26. únor 2011

@denisocka neoplati sa viacerym objednavat spolu, lebo za kazdu satku platis postovne 😉 to len tak na okraj 😉 a terakota je vypredana uz dlhsie inak 😉

denisocka
26. únor 2011

@michaela80 dik,neviem ktoru ,mozno zelenu abo hnedu?kratku na batoh.ale to len spekulujem,neviem jak to zaplatit

denisocka
26. únor 2011

ja sa len bojim,ze je fest tenka a leskla nejaka.

michaela80
26. únor 2011

@denisocka nie su tenke a ani leskle-...preco nevies ako zaplatit..kartu..

denisocka
26. únor 2011

hej kartu mam,ale bohvie jaky je poplatok,mam len obyc.kartu slsp. Misi kolko ma 4ka dlzku? Je to taka jemna latka?nezatahuje sa?

michaela80
26. únor 2011

@denisocka absolutne sa nezatahuje...neviem porovnat s inou satko ale urcite to nie je jemna latka...necystaju sa Vasi do SL ze ti poslem moju na ukazku? 😉

michaela80
26. únor 2011

@denisocka zajtra ti ju pomeram... ale ja s nou uviazem aj toto http://didymos.cz/noseni-deti-v-satku/uvazy/kri...

denisocka
26. únor 2011

@michaela80 neviem,.kedy pojdu do sl 😖 .zajrea mi aj odfot ciernu plís

denisocka
26. únor 2011

@michaela80 a ta cena 311 NOK za čiernu,to už je bez tej dane?bo na stranke je 389nok

michaela80
26. únor 2011

@denisocka to je uz bez dane