V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

valka
18. lis 2008

vennon, pozerala som a nic ☹
mam otazku, co obliekate detom na nohy? mala je sice pod bundou, ale nohavice sa jej vyhrnu a uz ma hole noziky a teda hned aj studene...skusim babylegsy?

eriqe
18. lis 2008

a ja som kupila body s dlhym rukavom 86/92 ked mala Rut 5 mesiacov a stale je jej dobre. Rastie s nou 🙂 takze dobra investicia

lenki33
18. lis 2008

ano Ada objednava bud z vlneneoblecky.cz alebo priamo od nemcov
tu je katalog
http://engel-natur.de/pdf/engel_2008_dt.pdf

valka
18. lis 2008

eriqe, nasa mala este stale nenosi tuto velkost..to mas nejake moc velke dieta 😨 alebo si jej oblecko davala aj skor?

audreyd
18. lis 2008

my máme na nohách - pančušky, nohavice také tenké akoby tepláčky, kožušinkové topky skoro až po kolienko, na to hrubé návleky z takko aj cez tie topky, cez to pončo a bundu tak nie celkom zapnúť...
ale idem kúpiť froté pančušky, sú super na zimu 🙂

valka
18. lis 2008

audreyd, tak to ste riadne naobliekani... 😨
ja som doteraz nedavala pancusky, ze naco..iba nohavice(teplacky alebo rychloprdky) a ponozky s capackami z fleesu..... tak asi zacnem a bude to ok 😅

kolca
18. lis 2008

ahoj holky,

mám dotaz na ty co vlastní Manducu?
Koupila jsem dnes Manducu Coffee a paní mi tvrdila, že na tu Coffee ten plátěný pytlík není? Kecala nebo fakt vy kdo máte Coffee nemáte ten pytlík?

audreyd
18. lis 2008

valka, som ju doma vyzliekla a mala studené labky trošku 😨

manduca coffee? to je aká? 😨 ja mám tú prírodnú a tiež už nemám ten pytlík 😅 volakde sa mi podel ☹

certica
18. lis 2008

kolca, ja myslim, ze to bude tou limitovanou ediciou... ze k nej nerobili platene vrecko. ja som k petrolejovej mdc dostala

kolca
18. lis 2008

Certico ona mi říkala, že k té limitované edici těch ostatních - žluté, atd. ten pytlík je, přijde mi divné, že jen k té hnědé ne ☹

certica
18. lis 2008

aha, tak to je potom vazne divocina 😕

ziza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
valka
18. lis 2008

ziza, a ked ju uspis v satke a potom das spat do postielky? ak ta to moc nezatazuje, malu kludne dalej nos...ono sa to casom urobi...😉
skus pozriet tuto knizku..http://www.eplanet.sk/kniha/kdyz-dite-nechce-sp...

ziza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kili
18. lis 2008

ziza, a nezdá sa ti, že by sa tie intervali, čo dokáže spať sama, predlžovali? že by si tak postupne zvykala, že ju uspíš v šatke, dáš do postielky, zobudí sa, zas ju dáš do šatky atď.

lenki33
18. lis 2008

ziza, moj Danu tiez spal len na mne ked bol mrnus a teraz uz ho skoro vobec nenosim doma, len vynimocne.
Takze ja by som to na tvojom mieste neriesila ako sa bude od teba odputavat tak to bude lepsie, mne je teraz za nosenim niekedy aj luto. Ved to mas super, ze sa mozes starat aj o synceka, mozete hocikde ist a mala sa vyspi 😉

vikinka27
18. lis 2008

ziza, no, podla mojho nazoru je malinka na to, aby si to mohla skusat podla prekopovej...
inak, to iste sme mali my okolo 2 mesiacov, mladsi nam nechcel spavat nikde inde, iba na mne. ked som ho zlozila, do 15 minut bol hore. tkze som skoncila skoro celodennym nosenim...
okolo 4 mesiacov sa to zlepsilo (viacere mamicky tak potvrdzuju) a uz vie "spat" sam = zaspi u mna a ja ho zlozim.
v noci to ale nejde doteraz (to sa casto budi na kojenie) a celkovo je taky mamin...
ak Ti nerobi problem nosit ju, tak ju nos... ano, dieta by malo vediet spavat samo, ale nie take malinke ;)
zober to historicky, dieta ktore v tlupe prespalo samo bez ochrany dospeleho mohlo byt ohrozene... dieta, ktore hladalo ochranu, prezilo 😵

valka
18. lis 2008

viki, ty si to citala? mne to pride ako velmi jemna metoda... 😕 a tiez je tam napisane, ze cez den ma dieta spat na mame... 😨 az vecer sa ma naucit spat v posteli, aby mama mohla oddychnut...
pozrite sem:
http://www.prekopova-pevneobjeti.cz/Pevnéobjetí...
takze pevne objatie podla tych obrazkov je vlastne nosenie deti 😅

ziza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ziza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
audreyd
18. lis 2008

ziza a v čom ju nosíš? ak ju nosíš v dobrom nosítku a správne, tak určite jej neublížiš 😵

ziza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
audreyd
18. lis 2008

tak neboj, určite môžeš nosiť nonstop 🙂 teda ak vládzeš 🙂

ziza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenki33
18. lis 2008

ziza no neviem neviem, aby si ju nenosila v tej koliske este v 15tich 😉

audreyd
18. lis 2008

niekde som čítala, že dieťa sa nedá rozmaznať láskou, ale len materiálnymi vecami 🙂 😵 a nosenie je predsa prejav lásky 😵

ziza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
audreyd
18. lis 2008

no oni nám to raz vrátia, keď nás odnesú do domova dôchodcov 😀 😀 😀 😅

valka
18. lis 2008

to som dnes povedala jednej panej...a ona na to, ze oni by sa aj tie deti postarali, ale nemaju cas 🤐