V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

kili
6. dub 2009

bambu, no je fakt, že to bolo nejaké krátke, nič sa nestíhalo ani viazať. som sa tešila, že aspoň v tých kúpeloch si oddýchneme, no ja som nestihla ani nakŕmiť dve deti a už sa išlo ďalej 😠

valka
6. dub 2009

dvojity hammock - taky akoze beztrickovy uvaz http://www.jeportemonbebe.com/medias/double-ham...

lyongirl
6. dub 2009

Ahojte mamičky, viete mi poradiť, podľa čoho treba vybrať šatku? Lebo sa v tom nevyznám, viem, že sú tušim z rôznych materiálov a rôzne dlžky, ale to je všetko. môj malý je taký cecúšik, že všetko robím s ním, tak ma napadla šatka. Alebo, nedá sa to nejako vyribiť? poradte pls. aj teraz píšem jednou rukou, lebo sa kojíme.
Vdaka!

kili
6. dub 2009

ja už som sa dohodla, že s mamou pôjdeme niekedy na výlet, tak sa mi to zapáčilo, by som išla aj dnes, keby tu nebol taký bordel 😝 😀 . že v stupave sú nejaké zvieratká, lesy ..., tak už sa teším. ale vo štvrtok že už má byť škarede? 😕

valka
6. dub 2009

ahoj lyon - takze najlepsie su referencie...a tu ti snad kazda odporuci indio 🙂 kedze mas aj vacsie dieta, tak je fajn mat pevnu satku - aby si mohla aj to druhe uviazat...

lyongirl
6. dub 2009

valka - ďakujem 😉
a neviete, kde sa dá kúpiť najlacnejšie? 😀 Idem to pozrieť, ja poznám len stránku tuším nosenie.cz, alebo tak niečo...

valka
6. dub 2009

najlacnejsie je to z druhej ruky...ale kuk aj na nosime.sk

lyongirl
6. dub 2009

pozerám na nosíme.sk a nevidím....

lyongirl
6. dub 2009

už vidím 😉

lyongirl
6. dub 2009

a akú dlžku?

valka
6. dub 2009

podla toho, aka si siroka...

lyongirl
6. dub 2009

ja som chudá, normálne 163cm, 45 kg, teraz kg samozrejme viac/52kg/
ale tie ceny sú desné, nejakú dobrú a lacnejšiu nevieš poradiť?

vjitka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bihan
6. dub 2009

Lyongirl, osobne by som nikomu lacnejšiu šatko neodporúčala.. v konečnom dôsledku sa dá svojpomocne ušiť, ale komfort nosenia je neporovnateľný. Radšej by som sa pozrela po nejakej kvalitnej jazdenej 😉

valka
6. dub 2009

tebe by stacila dlzka 4,2 m...

kili
6. dub 2009

ja som si teraz úspešne sama uviazala DH a fakt pekne, kolienka vysokooooo 😵 . trošku som sa ešte potrápila, S. sa už aj trošku nerváčil, ale bolo to celkom rýchlo, tak hádam sa ešte vycvičím, nech už keď budem chodiť s mamou, tak nech to viem

lyongirl
6. dub 2009

len neviem, či kvalitnú jazdenú a zrovna indio zoženiem ☹
ale ďakujem za rady, porozmýšlam 😉

bihan
6. dub 2009

nemusí byť nutne Indio 😉 ale hľadala by som pevnú (nie elastickú) a značkovú. Každá šatka sa dá prípadne zase predať, ak ti nebude vyhovovať a môžeš skúsiť inú.

bambusko
6. dub 2009

lyongirl, ak nechces dat vela penazi, tak si kup hoppediz alebo bavlnene indio z limitovanej edicie, velkost 5, to ta vyjde 63-64€, kvalitnu lacnejsiu asi ani z druhej ruky nezozenies

lyongirl
6. dub 2009

aha, ja som myslela, že musí byť indio 😀
tých 64€ je už lepšia cena, tak som aj rátala, že ma to výde 😉
a to bavlnené indio z limitovanej edície má kde ceny? Nenašla som...

lyongirl
6. dub 2009

hopenndiz som našla, sú pekné, aj ceno ok, len to indio nevidím ceny

kili
6. dub 2009

bambu, super nápad na založenie témy na viazanie, nechcem to písať tam, aby sa to tam nezahltilo blbosťami

kili
6. dub 2009

a dať tam to motivačné video bol super nápad 😀

bambusko
6. dub 2009

kili 🙂

dievcata, ktore ste nepostrehli, zalozila som novu temu, kde by mali byt len odkazy s navodmi na viazanie satiek, aby sa v tom dalo rychlo nieco najst. tak prosim prispejte, tie, co ste zbehle, vy uz viete, ktore 😉 napr. martina46, sonulah, leknki... 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bambusko
6. dub 2009

lenki 🙂

matilko
6. dub 2009

sonulah, ty máš Lea, nevieš, aký je ten prírodný? Jedna pani na bazare na nosenideti.cz ho predáva a je z Ostravy 😉

lenki33
6. dub 2009

matilko ja mam prirodneho lea, zatial ho mam dost kratko, ale je makky vyzera ze sa rychlo zanosi a da sa zladit s cimkolvek
takze ak sa ti paci farebne tak ho ber 😉

bambu pokusim sa prispiet ked ja moc tie videa nekukam teda okrem otecka skejtaka 😀

matilko
6. dub 2009

lenki a nemáš náhodou nejaké foto, jak vypadá naviazaný?

lenki33
6. dub 2009

matilko pozri si na nosenideti.cz tam ma prirodneho lea skoro kazdy 🙂 takze fotiek je tam veeeela