V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

klaudia74
1. zář 2009

Martina, ja som tvrdila ked mal moj maly styri mesiace, za sa uz nezmesti do kolisky a ani som ho tak nikdy nenosila. 😅 A teraz uz druhykrat vidim, minule som bola u Weroni a ta ako tam poskladala Esterku, a ty tiez Tanicku, no stranda. 😀

martina46
1. zář 2009

klaudia, ale poviem, ti je to teda dobre srandovny pocit, ale mat ju takto blizko je uzasne 😵 na chrbte je to take odcudzene...

bertica.h
1. zář 2009

ahjte dievčatá.
ja stále čakám na sling,neviem či sa dočkám..ked sa mi neozvu zajtra,že ho už maju ,čo iné by som mala objednať?ja niečo na nosenie malej fakt potrebujem.neviem nájsť kde ste mi doporučovali ešte niečo iné..
hlavne potrebujem,aby to nebolo vo vodorovne,ale zvisle..
dakujem Vám 😒

bertica.h
1. zář 2009

kde ste kto?? 😒 😅

na tuto šatku čo hovoríte?

http://www.ecoobchudek.cz/moby-Čokoládový-p-879... 😉

kay
1. zář 2009

ahojte, tak jsme byli na velkém nákupu 🙂 s šátkem.. sice Stelouch trochu padala na jednu stranu, ale spala celou dobu, až jsme byly obě spocené ale spokojené 😀 teda pokud může mluvit za sebe 🙂

berti, já jsem spokojená s tím hoppem.. 😅 ale třeba elastický šátek mi přijde taky fajn.. 🙂 a to furt nemají v té bráně nebo co?

emmka3
1. zář 2009

bertica, ten link sa neda otvorit, ale ak myslis Moby, tak ja ju mam a som spokojna ... som myslela, ze ju teraz predam a kupim nejaku kvalitku, chcela som Indio, ale nakoniec sa s nou nejak nevie rozlucit 😅 je fajne makka a poddajna a viem, ze aj ked sa mi uvaz nevydari, tak maleho ani mna nic netlaci ... a aj jej uni dlzka ma vyhody, mne je sice dlhaaaaa, ale mm sa na moje pocudovanie tiez pustil do satkovania a jemu je akurat 😉

kili
1. zář 2009

emmka, musíš si to prekopírovať celé do nového okna, potom sa ti to otvorí

kay
1. zář 2009

berti mě by tam trochu odrazovala ta teplota praní, ale to už je asi detail 😀 když vidím, jak to zatím cárám po zemi, tak na 3é se podle mě skoro nic nevypere ☹ ale to není o funkčnosti šátku..

emmka3
1. zář 2009

kay, ja ju periem na 40 🤐 kedze som si az teraz (po 3 praniach) vsimla, ze sa ma na 30 😅 a zatial je OK, aj farebne aj tvarovo ...

emmka3
1. zář 2009

diky kili, zkopcila som a je to moj "elastak" 😉

bambusko
2. zář 2009

martina, kraasne si to nafotila, aj ja vyskusam 😝 😀

verulka
3. zář 2009

mata paradne fotky...ja to neskusim 😅 mna by ron asi fyzicky napadol 😀

eriqe
3. zář 2009

tak ja som skusala, ale nepodarilo sa 😅 😀

fibi
3. zář 2009

aj ja som tio skúsila, raz sa podarilo, a raz nie, velé to bolo akési voľné 😒

eriqe
3. zář 2009

no mne sa nepodarilo kvoli nespolupracovaniu Rut 😅

eriqe
3. zář 2009

fibi ale ked je to koliska v dvojitom krizi, tak by sa mala dat podotahovat, nie?

fibi
3. zář 2009

eriqe s guatealou mi to doťahovať išlo, ale s indiom vôbec. Navyše ma to na bokoch tlačí, ako sa tam prevliekajú tie cípy http://www.didymos.cz/noseni-deti-v-satku/uvazy...

lenki33
3. zář 2009

fibi a naco ich tam prevliekas?? ved ked ich vedies dopredu, tak ich normalne len ved popod kriz a vpredu uviaz, ta koliska co je na didymose uz tam na tych fotkach blbo vyzera, nedotiahnuta, cela taka nejaka volna, nizko 😝

fibi
3. zář 2009

aha, no veď sa mi to hneď nevidelo 😠

lenki33
3. zář 2009

ked si na tom obrazku c.4 tak to vpredu len uviazes 😉 teta didymoska si to komplikuje

fibi
3. zář 2009

úspech 😀 Akurát sa v tom nedá kojiť, ale niečo vyšpekulujem...

martina46
3. zář 2009

ja som na to malu nahovorila iba tak, ze ked sa necha uviazat, tato ju vyfoti a potom si moze pozriet, ako pekne vyzera 😀 ona sa rada obzera na fotkach aj v zrkadle 😵
a tie pruhy som tentokrat neprevliekla, aj ked som tak DK viazavala, trochu som to dotiehla, prosste ked tanka bola v tom kludna, tak to slo. iba trochu lemy.
fibi, tanku by som si v tom vedela predstavit, ze by sa pricucla, ale ona ako obor uz ma tu hlavku predsa inde ako babo.

monr
3. zář 2009

kočky, naša v kolíske ani za svet, bola tak párkrát, odvtedy len zvisle.
a objednala som si beco, čakám kedy dorazí a budem referovať ako sa v tom nosí. 🙂

fibi
3. zář 2009

monr, moja zase zvislo ani za svet 😝

monr
3. zář 2009

fibi, vidíš, každá je iná 🙂

mneme
4. zář 2009

ahojte nosicky, dcerka mi konecne dorastla do manduci a kocik sme uz teda hodnu chvilu nepouzili 🙂 trapi ma ale, ze ked ju z nej po dlhsej dobe vytiahnem, ma dost odtlacene nozicky v kolennych zhyboch. je to tym, ze je tam prilis utiahnuta? v satke sa nam to nestava 😕

emjee
4. zář 2009

fibi ona to prevlieka kvoli dotahovaniu, ale staci si to len zaviazat bez prevlecenia (ja ked mam malo dotiahnute, tak rozviazem uzol, dotiahnem a zaviazem este raz, je to jednoduchsie a rychlejsie a hlavne praktickejsie ako tieto visiace konce 😝)

monr nas bol v koliske presne minutu, ale on aj na rukach je nerad v takej polohe

monr
5. zář 2009

emjee 🙂

monr
5. zář 2009

a na to beco stále čakám, dúfam, že už čoskoro dorazí.

emjee
5. zář 2009

dnes som dojcila v manduci na verejnosti (v CA, interspari, na obede, ...) nikto si nic nevsimol a hlavne matej bol spokojnucky 🙂