V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

venonna
14. lis 2008

inak sonu, krasny vytvor, klubuk dolu
weroni, tu fotku hned zajtra ukazem MM ako inspiraciu... 😉

weroni
14. lis 2008

venonn, nuz musim povedat ze naozaj to clovek musi zazit, moj muz povedal "aky prijemny pocit" 😀 takze sa skludom mozes spoliehat na nakazlivost nosenia - urcite ho tiez presvedci, tvojou ulohou bude presvedcit ho len na ten prvy uväz 🙂 mne to tiez trvaloooooooooooooo sak kolko uz mam satku? 😀 a az dnes som ho zlomila 😉

venonna
14. lis 2008

audreyd, nedrazdi, dobre? 😠 😀

verulka
14. lis 2008

erika, kde je fotoooo

weroni
14. lis 2008

no mne tu nejak divoko ukazuje tie nove prispevky 😕 asi ma konik zase "svoju chvilku" 😀
audrey no veru vyskusaj, poviem ti ze pohlad nanho fakt stoji za to -uplne bol hotovy z toho ako ju mal o seba opretu to je nieco uplne ine ako len tak ju mat na rukach 😵 😵

ozaj baby ktori oteckovia tu poctivo nosia?
Teda okrem erikinho skuseneho tatka-nosica 😉

sonulah
14. lis 2008

no, muj chlap nosí v manduce (zrovna k večeru v ní uspával....), ale šátek ne a ne..... a NE! 😀
ale jsem ráda i za to 🙂

ad fotka v pase - já jsem se dneska vrátila z odpol. vycházky (šli jsme koupit rohlíky) a nechtělo se nám fotit z bleskem (to většinou dítě vzbudí) a on zrovna tak krásně spal... takže na mě to dejchá tou podvečerní atmosférou - ticho, šero, mimi na hrudi.... ale možná to může působí trochu čarodějnicky, no, škoda 😀

kolik merina na čapku netušim, ale až jí upletu, tak poreferuju.... (hrubej odhad je, že by 100g klubko mohlo stačit) 😉

weroni
14. lis 2008

chi chi baby ja si dovolim skonstatovat ze my sme tu same umelkyne 😀 ako tak brazdim albumy vidim ze su tu medzi nosickami: huslistka, maliarka, "akozeklaviristka ja" 😀 😀 😀 , fotografka, nadane "pletiarky, strikarky", nadana rodicka (verul 😉 😀 😀 😀

verulka
14. lis 2008

sonu diky 😉
weroni aj moj nosi, lebo ja fakt nevladzem na par hodiovom vylete svkuse..alebo ked chce aby sme tu poriadne upratali, tak si ho uviaze a vypadne aj na 2-3h 😉 on nema na vyber kedze kocik faaakt vobec nepouzivame 😉

venonna
14. lis 2008

MM nosi len v manduce 😒 ani foto od weroni, co som mu teraz ukazala ho nejak neohurilo 😖 ale ja sa nevzdaaavam 😉

verulka
15. lis 2008

moj prave vzal krpca von, ja musim poludstit tento byt a po vcerajsku- co bol Ronusik na mne nalepeny, rada urobim cokolvek, len nech sme na chvilku oddeleni 😅 😉

olinka6226
15. lis 2008

hmmm a ja zas nic - umelecke v sebe asi nemam ozaj nic... ☹

kili
15. lis 2008

venonna, no aspoň nosí 😉

olinka6226
15. lis 2008

baby inak aj vam sa na bunde smyka satka?

venonna
15. lis 2008

oli, riesim tak, ze vyberam nesustakovu upravu veci, pre mna aj pre malu.

janis8
15. lis 2008

aj moj drahy nosi.. aj v satke aj v manduce.. ale zatial mu musim v oboch stale pripadoch asistovat 😉 snad sa to raz nauci.. u nas je to tak, ze satku pouzivame prevazne doma a manducu do terenu.. inak nosi velmi rad.. len ma urcite vyhrady pri noseni vpredu, kvoli svojmu pivnemu bruchu 🙂 ze vraj Damianko je tam nejak divne.. v albume mame nejake fotky s manducou.. aj so satkou treba nejake prihodim..

weroni
16. lis 2008

baby povedzte mi pls ci som tu jedina ktora ked si batoh neprekrizi na hrudi mi padaju popruhy z ramien dole 😕
nechapem to - vzdy ich tak zrolujem smerom k malej takze akoby "dovnutra" ale aj tak sa mi zvliekaju 🙄

olinka6226
16. lis 2008

no ja som este pruhy nekrizila. v manduce nosim normalne na chrbte

verulka
16. lis 2008

weroni, ja nic nekrutim, len dobre utiahnem a padalo mi to 1x ..ja nekrizim na prsoch nikdy, mne to vadi 😉
vcera mi paradne ofuklo krk a soom dost seknuta ( podotykam, ze som nemala krpca 😀 , ked ma ofuklo)..tak dnes iodeme na kocik, lebo ma to velmi boli, muza doma nemam...tak mi drzte palce 😀

bambusko
16. lis 2008

weroni, ani ja nekrizim. ked dotiahnes dobre pod zadockom, prekrut si satku - tie popruhy na ramene, potom doviaz a nebude ti padat 😉

olinka6226
16. lis 2008

jaaaj az teraz dobre citam - satkovy batoh 😀 ja si dotahujem ramenne pruhy kym prevleciem malemu pod zadok. zo zaciatku som ich mavala take volnejsie a maly sa tahal do zadu... joooj som nervacila kym sa mi podarilo dojst na to ako efektivne dotiahnut pruhy, ale uz je to ok

wanda007
16. lis 2008

verul, kde sa idete motat? dobre sa oblecte, kedze sa nebudete vzajomne vyhrievat!

verulka
16. lis 2008

no cafte, boli sme prec vyse 2hodky..zaspal doma, supla som ho do kocika a spal 1,5h..cize super, no po zobudeni, po 10minutach v kociku uz nechcel sediet a vystrel sa ako luk 😅 nuz som vytiahla satku a zvysnu dobu som ho uz niesla 😉 takze seknute neseknute, ficali sme..ale uz vam poviem, sa tesim na tu nasu bundu, lebo aj ked s ahrejeme, mam strach z toho vetra 😖

venonna
16. lis 2008

weroni, ak polistujes dozadu, davala som tu raz video na batoh (je to z nosenideti.cz) - Pidasek si tam zakladala popruhy tak, ze latku na pleci prelozila tak, aby oba okraje mala pri krku (okraj spod zadocku davala zospodu), neprekrucala... tak vyskusaj... 😉

lu.lu
16. lis 2008

Ahoj děvčata, prosím o radu, co se týče výběru šátku. Zatím jsem těhu, ale šátkovat chceme od začátku, hledám nějaký univerzální šátek. Zatím mám favority Storchenwiege Leo a Didymos Indio - u něho řeším jestli bavlnu nebo nějakou příměs. Moc díky.

weroni
16. lis 2008

venon ok idem to pohladat, inac vdaka za rady baby vidim ze nie som sama co sa trapim s tym batohom ale sak my sme este len "batoharky zaciatocnicky" 😀

lulu tak ja som mala Storchenwiege Leo pozicaneho pred nasou Annou a bola to velmi fajn satka 🙂 ale ako tu tak mesiace citam tie ody na india tak si myslim ze asi to indio bude lepsia volba 🙂
lenki vravi ze je to zazracna satka 😀

bambusko
16. lis 2008

venonna, vyskusala som to s tym prelozenim, a je to tak fajn 😉

audreyd
16. lis 2008

dnes mi adeli zaspala na chrbáte v batohu počas vysávania 😅 normálne ju uspalo to naše turbo 😲 inak aj mne sa tie popruhy zošmykujú z ramien dole ☹ tiež musím niečo vyšpekulovať...

verulka
16. lis 2008

weroni, ak najdes ten link, tak ho klido hod (salala holala) este raz sem..ja si na nic take nespominam 😅
lu., no ono je to rozne- ja milujem svoje india, mam bez primesy(neviem ako sa to povie po slovensky 😅 ) ale skusene nosciky tvrdia, ze na zaciatok je naj elasticky..ale ja neviem- ja mam od 3mes didy indio a som max spokojna 😉

verulka
16. lis 2008

jooj, kocky, tu zatvroku si nevsimajte, moj manzelik je humorny 😀

audreyd
16. lis 2008

ja mám tiež iba jedno didy indio a som tiež spokojná 😀

baby, čo periete v tom maglajze... tak som ho "uvarila" a ostali mi tam také hnusné halušky 😠 nechcú sa rozpustiť ani za šľaka 🙄 musím ich pasírovať cez tie dierky v bubne a doliať vodou, lebo inak mi ostávajú v prádle 😖 (ja viem, že to sem nepatrí, ale snáď ma zato nezrušia 🤐 )