V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

verulka
10. pro 2008

jaaaj lenki, to uz je nadstandard 😀 mne chyba fakt nosic 😀 takze aj u mna dufam povianocny darcek 😀
weroni, ebay je supeeer, 😉 len bacha riadna namotavka 😀

bambusko
10. pro 2008

ahojte, neprisla som stale na chut indiu 😒 ak by mal niekto zaujem, vymenim za pruhy. indio je velkost 4, realna dlzka 377cm, potrebujem rovnaku dlzku, moze byt par cm naviac 🙂

lubii
10. pro 2008

Ja by som vymenila, ale mám len Inku a takú už máš ☹

bambusko
10. pro 2008

lubii, to by mi vobec nevadilo, aku mas dlzku?

bambusko
10. pro 2008

lebo inku uz malo nosime, je pridlha. lutujem, ze som sa nechala ukecat na dlzku 4,6m. ak by som mala kratsiu, potom by som ju s kludnym svedomim predala

lubii
10. pro 2008

No ja som sa tiež nechala ukecaťna 4,6, ale bola straaašne dlhá - cez 5 metrov,tak som z nej odstrihla 70 cm.Teraz má 4,3m jedna strana.

lubii
10. pro 2008

Ja ju chcempredať,lebomne zas nesedia pruhy, začali sa mi páčiť jednofarebné šatky.

verulka
11. pro 2008

bambu, ja inak teraz ficim len na dlhom indiu najnovsie opat..ale menej sa doma nosime a na von je naj 😵 a preco si mu neprisla na chut? to je skoda, ale zase niekto sa potesi 😉

bambusko
11. pro 2008

verulka, indio sa na moj vkus dost podda oproti inke. teraz na vonku musim maleho viazat nizko a ked este trochu klesne, je to na figu. inka mi to nerobi. ale na chrbat sa indio viaze krasne. ked nevymenim, tak predam co mam a kupim nieco ine

verulka
11. pro 2008

bambu napis do fora na napsime.sk tam je tema predam vymenim 😉 cize ti viac vyhovuje pevnejsia satka..ja napr ked viazem tu slucku na bok, urobim ju total natesne a ono to pod ronou vahou povoli tak akurat 😉

venonna
11. pro 2008

bambu, v bazare na nosenideti.cz sa to teraz s ponukami tiez rozbehlo 😉

audreyd
11. pro 2008

baby, vy tu meníte šatky ako špinavé ponožky 😨 ja by som za tou mojou plakala 😅

bambusko
11. pro 2008

dakujem 🙂 uz som pozerala, asi si kupim storch 3,6m 😅

venonna
11. pro 2008

aud, sak prva laska je prva laska, ja by som svoju girasolku tiez nedala z domu, hoci nie je mercedes 😉

bambusko
11. pro 2008

audrey, prva vymena 😨 ale asi nebude, ale skor kupa a predaj. ja nejako nie som zatazena na veci, vyhadzem, popredam, rozdam... a potom sa aj niekedy stane, ze si hovorim, aka som bola rychla. detom som napr. odlozila kazdemu bodynko, v ktorom sme ho doniesli z porodnice. ale satku nebudem skladovat. moja mama lutuje, ze neodlozila babkinu satku, v ktorej babka nosila jej brata mareka. bola tkana, nejaka pruzkovana.

venonna
11. pro 2008

bambu, ja som taku plachtu na nosenie dostala od babky susedky 😵 na nosene to teda nie je najpraktickejsie (hoci obstojne sa to da uviazat na sposob podaegi na chrbat), ale aj tak sa jej tesim, je to hlavne pamiatka 😵

weroni
11. pro 2008

baby ja som dnes jaky super napad uskutocnila 😀 nasla som jeden vytahany velky pulover a prva myslienka co ma napadla pri pohlade nan bola - ten je ako stvoreny na nosenie 😀 tak som ho suplna na nas obe a na to este manzelovu bundu co nosime na von a jakeeeeeeeeee dobreeeeeeeeeee to bolo 😀 fakt parada 🙂
plus ak sa dockame aj ozajstnej kosy tak mam este jednu fleesovu vestu XXL ktoru som kupila speci na nosenie tak uvidime ako to bude ci takto "prezimujeme" 😀
ale ten pulover na nas oboch je fakt skvelyy 😀 😵 😀
ja vie ze som psycho ale uz ste si zvykli nie? 😀

bambu nebud smutna indio predas a kupis si nejake vesele pruhy 🙂
inac ja si nemozem pomoct ale mna tie modre satky tiez nejak neoslovuju a to modru fakt lubim 😕 neviem preco ale u satiek ma hrozne berie cervena a take zive farby 🙂

venonna
12. pro 2008

hm weroni, ked je rec o tych farbach satiek, mna by lakalo vyskusat aj nejake farby na textil (samozrejme nezavadne)...

weroni
12. pro 2008

baby pocujte ktore mate didymos pruhy, ako sa v tom nosi? Oplati sa to kupit ako kratku satku? Nasla som na ebay katju kratku 370 cm 😉 😀

audreyd
12. pro 2008

mne sa strašne páči didy aare 🙂 ale už si nechám zájsť chuť ☹

lenki33
12. pro 2008

audrey ale aare je hnedy, nie cerveny, nie je ani moc tehlovy, skor fakt hnedy 😉

audreyd
12. pro 2008

tak fotky klamú ☹ no ale na fotke sa mi strááášne páčila 🙂 😵

lenki33
12. pro 2008

no s tym satkami je to vzdy tak, ze na fotkach su uplne ine. Ale vzdy su satky tmavsie v skutocnosti ako na fotke a nie su take "ziarive"
ale bud rada aspon uz ta nebude pokusat 🙂
a co take cervene leo?? hmmm, alebo tie vlnky sinfonie, alebo vlnky cervene, cooo?? 😀

bambusko
12. pro 2008

weroni, kratka satka je super na chrbat alebo na bok. dokonca s mojim indiom 377cm uviazem dvojity kriz 🙂 ak je dobra cena, nevahaj. daj link, ja som to nenasla. ale tiez ma zaujima ci didymos pruhy sa podobaju pruhom storch alebo indiu

lenki33
12. pro 2008

podla mna su didy pruhy tensie ako storch pruhy, indiu sa vobec nepodobaju 😉

weroni
12. pro 2008

lenki a myslis ze je to pohodlna satka na kratke uvazy?

bambu kuk sem:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&i...
len som si az teraz vsimla ze to dodava len do USA no napisala som predavajucemu ci by to slo aj na SK a hlavne za kolko 😅
nehovorim ze je to najkrajsia satka na svete ale za tu cenu 😨 teda este neviem co by vyslo postovne 🤐

lenki33
12. pro 2008

to je katja, tu som kedysi chcela 🙂
weron a tebe sa indio nepaci?? ked sa ti ta satka nepaci tak este pockaj, ved to tak strasne neponahla, ci hej?? 😉
ja osobne mam z nosenie storcha pruhov a didy pruhov rovnaky pocit, ale u mna vitazi indio, co ine sa da odo mna cakat, ze ?! 😀

lenki33
12. pro 2008

alebo este ma napadlo ze mne sa viac ako didy pruhy pozdaval ten jemny zakar ako je nino napr.

verulka
12. pro 2008

lenki, aj mne sa viac paci zakar ako pruhy..ja proste na pruhy nie som..ale ja mam dost 😀
a kuk sem:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

bambusko
12. pro 2008

verulka, krasne 🙂 dakujem