V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

papajka7
8. dub 2009

jeeeeej ahojky emmka.aj ja som z oravy 😉 vzdy sa potesim ked najdem niekoho s nasho kraja 🙂 tak ako nosenie sa ti zapacilo?

kunak
8. dub 2009

sonu, diiiky mooc - jsem si rikala, ze ji trochu prehrivam - zitra zkusim o vrstvu min a uvidime...

jinak klooobrci jsou maximalni, my zacali asi tak pred tydnem a moc si to uziivame 😀 😀 😀
http://picasaweb.google.cz/mykuna/EliskaAJejiCt... 🙂

bambusko
8. dub 2009

to co je za klobuk? 😕 nie som v obraze 😒

papajka7
8. dub 2009

baby ten klobrc je uzasny kde sa da zohnat?

kunak
8. dub 2009

🙂 je to baby banz - z inetu (0-2 roky)
jeste jsou k tomu brejlicky, ale maly jsou jeste velky (to je zase veta 😀 )

bambusko
8. dub 2009

kunak, hod link, prosim 😉

zitaje
8. dub 2009

0-2 roky, to je jedna velkost? Lebo ja mam dieta s mega velkou hlavou. 😒
Inak ale vyzera super prakticky do satky.

martina46
9. dub 2009

a nezosuchava sa z hlavicky? ako je upevneny? moja mala ma tiez celkom velku hlavicku 😀

kunak
9. dub 2009

tak my mame 4 mesice a trochu nam pada 😀 - takze ho casto pridrzuju, kdyz kouka. Kdyz spi, tak je to ok 😎
Ve trech mesicich mela oh 39,5. Myslim, ze az trochu povyroste, tak to bude ok. Ten klobrc ma takovej pasek na suchac, takze se da stahovat. Jinak jsou dve velikosti jeste od dvou let dal (Kidz banz).

Ja ho kupovala na brane (k detem) - doplnky, baby program. Ale maji ho temer vsude. Jeste jsou k tomu brejlicky, ja bohuzel koupila retro, ktery jsou nam jeste veliky - jsou od 6ti mesicu (ty normalni jsou snad trochu mensi).

Kazdopadne v tomhle pocasi si to bez klobouku moc neumim predstavit, porad jsem ji stinila rukou apod...tohle je celkem pohodicka

martina46
9. dub 2009

my mame taku klasicku trojuholnikovu satku na uviazanie, ale je tam nasity silt.

angelik
9. dub 2009

nosili ste aj takto RS? ako batoh?

https://www.youtube.com/watch?v=zuCCe4extSs


mne sa v tom nezda mala velmi dobre istena, mam pocit ze prepadne
mozno je to kvoli tomu, ze sa strasne vrti a skace na chrbte

lenki33
9. dub 2009

angeli to posunutie rs dozadu, mna to tlaci na prsiach hrudniku, vsade
pritom ked mam tak uviazanu kratku satku tak v pohode, ale RS nie
ale z mojho RS som robila normalny batoh, uplne som ho rozlozila, nahodila dieta na ramena a pod pazuchou natiahla do kruzkov, kedysi som tu mala aj fotky 😉 to bolo celkom pohodlne raz som ho tak mala asi 2 hodiny, ked spal na prechadzke a dobre

angelik
9. dub 2009

kratka sa mi este susi, vyskusam

ale ten batoh mi nie je celkom jasny

lenki33
9. dub 2009

som tam tie fotky nahodila tak kuk moj album 😉

martina46
9. dub 2009

a toto ste niekedy skusali?

https://www.youtube.com/watch?v=QWItHnkfLl8

a vsimnite si to nahadzovanie 🙂

angelik
9. dub 2009

Lenki, dakujem 🙂

martinka, tiez som uz videla take podobne videa, ale ja si to s mojou neviem predstavit, mozno pud sebazachovy by jej nasepkal, ze sa nema zaklonit a inak blbnut, ale ona sa strasne vrti, ruky vytahuje a skace na chrbte ako na konovi 😕, neviem, ci by ju to udrzalo

aj tu je to

https://www.youtube.com/watch?v=K6ICsaGzxAM

vola sa kanga (ta satka), ale to dieta je extremne pokojne a ta tvoja cernoska je zjavne zrucnejsia 😉 🙂

angelik
9. dub 2009

a tu to aj predavaju http://www.peppermint.com/kanga-baby-sling.html
len neviem, asi by to rezalo caz prsia, ci ne?

lubii
9. dub 2009

Jéj,tie sú krásne 😉 . Tú zelenú by som hneď brala, ale aj s takým kľudným bábom. Ja dokážem dať malého na chrbát len do Mai Tei-a, aj to len tak, že ho posadím na MT do rohového gauča a "prisadnem"...

Lenki, ten tvoj batoh z RS sa mi páči 😉

martina46
9. dub 2009

angelik, veru by to asi tlacilo, mne sa to nedarilo, stale sa mi to pri viazani uvolnovalo ☹ ale aj tak by som v tom nosiz nemohla. ale ten sposob v tvojom videu je lepsi, to by som snad mohla zvladnut....
lenki, ach jaj, tie tvoje vlnky..... 😵

kili
9. dub 2009

angelik, tu už sme sa zhodli, že tie deti niečim nadrogujú, aby boli tak kľudné 😀
ja som to skúšala, mala som takú šatku, teda skôr kus plátna, ale bolo ako na to stvorené. no dieťa je tak strašne nízko a S. keď vystrel nohy, tak všetko pokazil. niekde to mám aj odfotené.

jannca
10. dub 2009

Ahoj holky, jdu na vás juknout. Už někomu přišel Dydimosek z LE? Já se na něj tak těším, a dnes zase nic ☹

martina46
10. dub 2009

kili, samko sa akoze odpodsadil? ci mu dokonca vybehla latka spod zadocku?
ja som mala skor pocit, ze je to nevyhupnutelne, lebo oni tu satku nemaju pod kolienkami, ale akoby este nizsie, v polke lytok, neviem to napisat.... no kazdopadne, ja to uz asi skusat nebudem, aby sa mi mala nezrolovala dole, asi treba na to aj nejake prsia. no to rebozo by som chcela 😀

ivuseta
10. dub 2009

Ahoj, tak jsem neodolala...jsem pyšnou majitelkou svého prvního India z LE - mám ten Primula, oproti tomu Girasolu je jemný, tenky, vzdušný, prostě krrrása. Maja zatím spí a já jsem tady nastartovaná a mám připravený kříž, že jí tam šupnu a půjdeme ven...Asi si zablokuju stránky na Dydi, abych tam zase příště neviděla nějaký ještě hezčí... 😀

kili
10. dub 2009

prosím vás, ako rýchlo vyschne mdc na slnku? potrebovala by oprať ale v nedeľu ideme na výlet

audreyd
10. dub 2009

do nedele ti určite uschne 🙂

kili
10. dub 2009

dík,
už mohla vysieť, keby som si spomenula, že som sa pýtala 😠 tak idem dať prať, nech stihne aj vyschnúť. asi tam hodím rovno aj šatku 🙂 🙂

sonulah
10. dub 2009

kili, koukam na fotky z oslavy - o co, že poznam, která babička je tvoje máma? 😉 🙂

kengurka28
10. dub 2009

Ahojte!
Ak by mal niekto zaujem predavam: 🙂
- Indio natur hnede 4,2m v super stave 2x prana. - 70 Eur
- Hoppka elasticka bezova skratena na 4,4 m tiez vo vybornom stave 3x prana. - 25 Eur
- Manduca cervena (bez novorodeneckej vlozky, takze vhodna tak od 3 mesiacov) prana 3x, na predaj cca o 2
tyzdne - 50 Eur

V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte na : tomannova.m@gmail.com

martina46
10. dub 2009

ahojte, no neda mi to, ale dnes som to musela skusit:
http://www.nosenideti.cz/verejne/galerie/Ruzne/...

weroni
10. dub 2009

mati to je osuška? 😅 ty si proste profi viazačka ty uviažeš z hocičoho 😀 😎