V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

lenki33
30. říj 2008

verul, ty mas aku dlzku toho hnedeho india??

eriqe
30. říj 2008

Leni, nechcem, len indio je proste inak tkane ako zakar, tak spotrebujes viac latky pri viazani, my sme ich premerali a dlzka bola rovnaka aj s cipmi 3 metre

eriqe
30. říj 2008

a vybrala si krasnu satku 😉 mne sa tiez velmi paci, ale nebudem opakovat

venonna
30. říj 2008

baby, poradte mi, uvazujem nad dlsou satkou 😀 co je dobre na vacsie dietko? Helca ma zatial len 10 kg, ale je vysoka... a jasne, ze viazem len na chrbat, tak chcem nieco, co sa dobre viaze a netlaci...

eriqe
30. říj 2008

hopp je sirsi, mne sa s nim fajn viazalo a netlacil

venonna
30. říj 2008

a je medzi jednotlivymi hoppmi nejsky rozdiel? 😕

eriqe
30. říj 2008

vraj je, ale to ja neviem, neskusala som ich tolko. skus pozriet na nosenideti

sonulah
30. říj 2008

já se rozhodla prodat svůj šanami a zkusit něco "lepšího".... ale těch šátků je moc, prosim, poraďte - Storcha? Tam mi přijde ta cena celkem slušná...
A délku? Teď mam - kvůli chlapovi - 5 metrů, ale to je hrůza, navíc on manducuje 😉 mam 173 cm a 62 kg přibližně, ale až přestanu kojit, bude to víc.... a chci, aby z toho šel i KsK....

sonulah
30. říj 2008

nebo Vatanai? aaaachjoooo, těch šátků je tolik, se picnu... to je horší než látkovky 😀 😀

venonna
30. říj 2008

sonu, ja mam Girasol a zatial som spokojna, dalsiu chcem vlastne len do zbierky 😅
Ale co som postrehla, tak najlepsie znacky su Didymos, Hoppediz a Storch... Info o velkostiach je na nosime.sk alebo na nosenideti.cz viac ...poradia urcite ostatne babule 😉

bambusko
30. říj 2008

enynka, nosim v ergu od 4,5 mesiaca, maly mal cca 7kg. som s nim velmi spokojna, aj ked nosime este v satke 🙂 na male babe to ale nie je ono, satka je lepsia aj variabilnejsia. pozri si 2-3 strany dozadu, tam dievcata radili ohladne satiek pre male mimi

sonulah, urcite storch, vatanai som mala pozicane a nebolo take dobre. a su aj krasne tie pruhy 🙂 mam 172cm/66kg a 4,6m inku, uviazem vsetko, este mi aj dost zvysi. takze by mi stacila aj ta 4,1m, dala som sa presvedcit na dlhsiu, ale schudla som a uz mi su tie cipy pridlhe 😒 tak si to omotovam 2x okolo pasu

sonulah
30. říj 2008

dík, bambu - koukam do alba - máš indio a inku - kterej se ti zdá lepší?

bambusko
30. říj 2008

sonulah, indio mam kratsie na viazanie na chrbat. mam ho len kratko, viaze sa dobre, ale napr. ak viazem dvojity kriz, musim aj uzlit. s inkou my staci len prevliect tie konce a drzi to, indio sa smyka. aj dizajn sa mi viac paci storch. ja som pruhova 🙂

sonulah
30. říj 2008

ajooooo 😉

mimik9911
30. říj 2008

venonna, tak som sa dala na to a usila tu bundu na nosenie, este samozrejme nie je celkom hotova, musim ju este presit na masine a pripevnit snurku na stahovanie...a tak...a nebolo to take tazke, som to v pohode zvladla 😉 este raz diky za navod
a kuk do albumu, som sa v nej odfotila

lenki33
30. říj 2008

sonu nezufaj, to je normalny stav, bude ta to drzat este tak tyzden, potom si kupis satku a potom, ta to zase chyti az za cca 3 mesiace, ak nebudes chodit na tuto diskusiu tak mozno aj neskor, alebo budes spokojna s tym co mas
ja zyvknem odporucat didy, storch a hopp, ale rovno ti naspisem kup si indio a mas pokoj lebo kazdy okrem Bambu, (ktora ho este asi nema zanosene?? smyka??? 😲 ) ti povie ze indio je naj 🙂
takto si kupis nejaku inu satku a bude ta indio furt matat, ze si ho nakoniec aj tak kupis
mne sa tiez moc dizajnovo nepaci ale je skratka najlepsie, takze momentalne planujem uz druhe
keby som mala lepsie specifikovat co je dobre podla mna tak je to v tomto poradi: Indio, storch, zakar didy, pruhy didy, a verejne sa tu priznam ze hoppa fakt nemam rada, ale hlavne dizajnovo

a este sa vam musim postazovat ze zase neviem aku dlzku toho india si mam zobrat na batoh ☹ tie rybicky su mi ked som oblecena aj Danu akurat, ale bojim sa ze to indio nam bude kratke, ze bude z varky o 10cm kratsie, alebo ze to proste neuviazem kvoli tomu sposobu tkania , tak mi napiste verulka a bambu ake dlhe mate tie india
ale vy mate asi tie dlhsie, ze?? ked mne sa tak pacilo na tych rybach ze mi nic neveje okolo pasu 😒

certica
30. říj 2008

jeej mimik, uplne perfis 😎 , krasne ste 🙂

lenki33
30. říj 2008

teeeda mimik uzasne to vyzera 😵 😵 😵

mimik9911
30. říj 2008

baby dakujem, snazila som sa 😀 , len nech to este vyuzijem a Adel prestane vymyslat 🙂

certica
30. říj 2008

v najhorsom predas 😀 😉

mimik9911
30. říj 2008

to asi nie, je to robena zo starej bundy, co som vyhrabala zo skrine, to aby mi nebolo luto, ked sa to nepodari 🙂

sonulah
30. říj 2008

lenki dík.
ještě vás poprosim, jsou jiný "india" než od didymos?

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17195425&tab=0

zdá se mi to totiž podezřele levný.... tak jestli to neni něco jinýho než TO indio 😕 🙂

bambusko
30. říj 2008

lenki, ja mam to indio zanosene, je z druhej ruky. alebo mozno aj z tretej 😀 velkost 4, merala som dlzku, je to 377cm. dlzka mi uplne vyhovuje, ale to ze sa smyka ma tiez prekvapuje, ked tu vsetci tak vychavalujete. moze to byt tym, z euz mi zostanu pri dvojitom krizi len take kratke cipiky, mozno 25 cm, ze to preto smyka? 😕

sonulah, to nie je indio. to ma typicku strukturu, tak je znalkyne?

martina46
30. říj 2008

sonulah, to nie j indio didymos, to bude najskor tzv indicka satka.

bambusko
30. říj 2008

mimik, bunda je supeeer 🙂 a sekne vam 😅

martina46
30. říj 2008

ked tu hovorite o smykani india, ano, aj moje je klzavejsie ako storch 😉 ale mam ho s lanom, tak neviem, ci to nie je tym 🙂

lenki33
30. říj 2008

sonu to je indicka satka
no ja neviem mne sa teda indio nesmyka, tiez mam s lanom a ani ked som mala ine indio tak sa nesmykalo. co vlastne myslite tym smykanim?? ze sa povoluje uzol??
najradsej by som brala to trojkove indio, ale bojim sa, ze bude kratke 😕

bambusko
30. říj 2008

lenki, na dvojitom krizi s inkou nerobim uzol, len to zatiahnem popod tie pruhy na pase. s indiom to nedrzi. a myslim, ze je obyc, nie s lanom

eriqe
30. říj 2008

tak ja som mala indio s lanom a nesmykalo sa, hm hm hm a uzol som vzdy robila len jeden, ja som dva este ani nerobila 😅
Lenka vazne by som nekupovala kratsie to indio, lebo ta moja skusenost bola taka aka bola, ta ista dlzka zakar uviazes, indio neuviazes, ale ked chces iba na batoh, tak ti urcite staci to trokjove ja som to skusala s dvojkou

eriqe
30. říj 2008

a ja samozrejme tiez odporucam indio, je proste naj je to tazke vysvetlit, ale kto skusil indio tak pochopi 😀