V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

denisocka
18. kvě 2010

nj,ale zas to bolo tak,ako som jeden predala tak až tak kupovala iny... až raz som mala tie 3 pokope 😀 a nakoiec som predala všetko 🙄

ikarkulka
18. kvě 2010

kdo má zájem (a dostane se do prahy), tak 25. 5., 8. 6. a 22. 6. probíhají v bráně k dětem kursy vázání. na stránkách jsem to ještě nenašla, ale na fb už psali.
tak jsem se přihlásila.

a taky prý mají slevy šátků didymos 😉 ale já jsem je nějak nepostřehla 😅

blka
18. kvě 2010

Deni, tak to jo 😉

pikynka
18. kvě 2010

Ahojte nosící maminky.
Připojím se do diskuze. My jsme začali se šátky, ale jejikož uvazovat mimi před obchoďákem do 5ti metrového šátku nebylo to nejlepší, dali jsme na kompromis mezi šátkem a klokankou - tedy MEI TAI. Musím říct, že jsme jich měli pár půjčených ale nakonec jsem si vyrobila jedno zkušebně sama. Musím říct, že od té doby jsem střih, postavení a délu popruhů "vytunila"dl mého téměř k dokonalosti a začala jsem MEI TAI vyrábět i pro další maminky. Testovacími jezdci pro mě byly kamarádky s různě starými prcky, takže se zase doupravovalo dle poznámek.
Syna v něm nosím od dvou měsíců! Ale všem doporučuji takto malá miminka ve svislé poloze nosit jen max. 2hod. pro ně je vhodnější poloha kolíbka - tedy spíše šátek. Díky vyvýšené látce je hlavička podepřená - Deny mi v něm během chvíle usne. Je v něm velice spokojený a jelikož bydlíme na vsi uprostřed lesů a luk, a taky máme velikého pesana, kterého procházky s kočárem po silnice zrovna neberou, tak jsme s mei tai neustále v terénu.
Takže doporučuji všem!!

pikynka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
misha82
19. kvě 2010

Ahoj holky, máte prosím některá zkušenost se šátkem Ellevill Zara? Nenašla jsem na něj žádné reference, ale moc se mi líbí... 🙂

monr
19. kvě 2010

na nosenideti.cz iste najdes referencie, skus kuk 😉

misha82
19. kvě 2010

Právěžě Ellevill netestovali

bihan
19. kvě 2010

Ellevill testovanie na Nosenideti.cz http://nosenideti.cz/phpbb/viewtopic.php?t=938&...
Zara vs. Didy http://nosenideti.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1391...

Dúfam, že linky budú fungovať, keby nie, zadaj si do vyhľadávača v diskusiách ellevill alebo zaru 😉

misha82
19. kvě 2010

Bihan, díky moc 🙂

rimmel
19. kvě 2010

baby aky nosic byste poradili pre 14m babo?

lalus
19. kvě 2010

podľa toho, ako často chceš nosiť a koľko do neho chceš investovať 😉 my sme do 18m fungovali so šatkou (do 14m intenzívne, lebo nechodil, potom už striedmejšie) a potom sme kúpili Patapum toddler....a vyhral len a len kvôli cene, pretože účel splní pri takom veľkom dieťati asi rovnako každý nosič 😎

emjee
19. kvě 2010

rimmel - manduca

shupolienka
20. kvě 2010

Pikynka, a nemas nejake fotky ake mei taje sijes? :-P

shupolienka
20. kvě 2010

Aha, uz som nasla tvoje inzeraty :-P

rovni
21. kvě 2010

baby,aky nosic je najvhodnejsi pre predcasne narodene babo-o 3,5m skor?je ho vobec vhodne nosit?lebo sestricka v nemocnici mi povedala,ze az neskor,ked udrzi hlavicku.aj ked som sa pytala na kolisku (uviazat nalezato)
mama doma aj satku,aj manducu,aj ringsling

lalus
21. kvě 2010

ja by som ho dala do kolísky.... práve preto, že bolo predčasne narodené, tak akoby "prišlo" o nejaký čas spojenia s Tebou, ktorý mu týmto môžeš vynahradiť 😅

emjee
21. kvě 2010

urcite by som predcasniatko nosila 😉 v koliske

denisocka
22. kvě 2010

haloooooo

ktora baba mi mala zmerať noveho lea 3,6 ????????

ja furt neviem čo s mojím 4,1 - či ho ešte vymeniť, ak sa vobec da ,alebo ho rpedať pod cenu noveho zabaleneho,alebo hon ťahať po zemi

shupolienka
22. kvě 2010

Denisocka : Monr ti uz odpisovala ze uz ma doma leo bordove dlzka 3,6 s cipmi 4,10 😀

denisocka
22. kvě 2010

aha , no debilniem asi

monr
23. kvě 2010

to nič, tehu robí divy 😀

@denisocka jak si sa rozhodla?

denisocka
23. kvě 2010

minr,tak ja by som aj vymenila,ale baba čo som od nej kupovala je asi niekde mimo,neodpoveda na maily 😖 tak neviem,neviem

monr
23. kvě 2010

tak to máš ťažké potom. Mne by tiež bodlo niečo ešte kratšie 🙂 no ale holt, koruny nepustia 😀

denisocka
23. kvě 2010

@minr a tu pmadšiu zaviažeš do KsK v 3,6?

denisocka
23. kvě 2010
monr
23. kvě 2010

@denisocka tak čiastočne hej, síce uzol mám vzadu a len na cípoch, dosť sa to rozväzuje, tak len tak na chvíľu ak potrebujem. Ale keby som zhodila ešte tak 10 kg, išlo by to asi v pohode.

denisocka
23. kvě 2010

a ake máš miery? možeš aj do IP 😀

rovni
23. kvě 2010

baby, poradte pls nejaku dobru stranku kde by bol nafoteny postup uvazu koliska,vdaka

monr
23. kvě 2010