V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

majdula
11. bře 2011

@prsky No ja ho mam obarvene ala Rumelka 😅
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/majdula/albu...
takze uz zas tak moc prirodni neni... No ale svetle je porad hodne a zatim nema ani flicek, jeste jsem ho neprala. A to jsem nosila celkem hodne. Jenze jen doma, kdyz jsem tehotna, tak uz ven s satkem nevylejzam...
Tak jsem ti asi nepomohla 😀

prsky
11. bře 2011

@majdula no ono je to vecna dilema, keby clovek na to mal, tak ma hadam zo vsetkeho vsetko a nosi podla nalady 😀
kedze mi satka dost hori uz, tak sa vlastne rozhodujem teraz medzi tym, co aktualne didymos ma - medzi limitkami bavlneny burgund a prirodna vlna a tretia by bolo klasicke indio v mandarinkovej - no a ted babo rad 😀

majdula
12. bře 2011

@prsky Hmmm... kdybych nemela tech ruzovych a cervenych uz dost (a dva kluky k tomu 😀 ) tak beru Burgund, ten je nadherny!
Vlna fakt MUZE (ale nemusi) nekoho kousat, chtelo by to vyzkouset, at ji pak nemusis prodavat treba... 🤐
Jsem zvedava, co vyberes 🙂

michaela80
12. bře 2011

@bihan preco spaget? ze uviazem dvojity kriz so 4? 😉 😉 😉 😉 ale musim na nom popracovat lebo sa mi to tazsie viaze bez tej kapsy dnu ako je ksk so 6

bihan
12. bře 2011

@prsky ja som vysadená na fialové farby (ale liečim sa 😀) takže u mňa by to bola Burgung limitka 😵 Navyše mám tiež limitku orgován-natur a mám ju veľmi rada.

@michaela80 hej hej.. MM sa tiež podarilo naviazať si Malinu do 4-ky, ale uzol už mal na koncoch. 😀

michaela80
12. bře 2011

@bihan mne ostane tak 20-30 cm vysiet...

bihan
12. bře 2011

@michaela80 veď hovorím, že si špageta 😀

emjee
12. bře 2011

@bihan aj ja som vysadena na fialove 😀 tak schvalne, ktoru? http://www.didymos.de/shop-php/tuecher/sondermo... Fische Latimeria alebo Geckos Mauwein? 😀

bihan
12. bře 2011

@emjee tak z tohto výberu určite gekóni 😵

prsky
12. bře 2011

a ja tam zas cumim a normalne mi do oka padli aj zlte elipsy 😅 pomoooc 😀

monr
13. bře 2011

@emjee z tých dvoch rybičky 🙂

emjee
13. bře 2011

esteze uz / este nie je u nas koho nosit 😀 dilema vyriesena

prsky
13. bře 2011

keeelu..tak zhrniem, snad mi niekto pomozete 😀 aktualny stav satiek, medzi ktorymi sa rozhodujem: nove indio burgund limitka (85€) alebo nove indio vlna prirodna farba (63€) alebo z bazaru storch anna (60€) alebo storch leo (60€)? zatial je satka myslena pre novoška s perspektivou nosenia dlhsie (predpokladam, ze dcerka sa manducy len tak nevzda)

majdula
13. bře 2011

@prsky Tak pro novoska bych vynechala tu vlnu... opravdu by ho to mohlo kousat a tebe taky, vem si ze budes nosit v lete treba i na holem tele. Ne kazdemu vlna vyhovuje.

A mezi temi dalsimi tremi se rozhodni podle toho, co se ti libi 🙂 Anna a Leo ti vydrzi dlouho, i na tezke mimco, Burgund nevim jak je nosnej, kazda bavlna je jinak tenka... ale zas na novoska nejprijemnejsi, ty dva predchozi jsou hodne hutni a pevni drzaci. Ale zas pises, ze z bazaru, uz by mohli byt zanoseni a mekoucci 🙂

Ja to vyresila tak, ze mam vsechny tri 😀 (teda misto Burgundu mam Scillu), fakt se rozhodni, co se ti libi nejvic... chybu neudelas s zadnym!

denisocka
13. bře 2011

@prsky moj poradovník je - leo, burgund,anna, vlnene indio. mam doma aj leo ,aj pruhy - leo je univerzálny,anna je nezmar 😉 , ja mam navyše zaru a teraz čakam hoppediz 😎 . novorodenca som nosila v leu . aj staršieho som nosila v leu aj anne .

ináč,ja som asi vadna,ja mam radšej pevne hrubšie šatky,preto som neodolala hoppedizu a radšej sa vzdam novej ešte nedoručenej zary 🙄

lenadka
14. bře 2011

@denisocka ktoru mas este nedorucenu?

denisocka
14. bře 2011

@lenadka zaru a panamu

denisocka
14. bře 2011

@lenadka asi myslis ellevillku -zara coffe 4,7m

denisocka
14. bře 2011

@prsky dnes som kvoli tebe sahla po leovi,a som bola udivena,aky je fajny.lepsi nez zara,xe

denisocka
14. bře 2011

@majdula ty si ktora na ND?som zabudla

prsky
14. bře 2011

@denisocka a ja som dnes toho lea objednala 😉

denisocka
14. bře 2011

@prsky neolutuješ 😉 ja som v nom nosila od 10dní

majdula
14. bře 2011

@denisocka majdula 😀 a ty forcepska, vid 🙂

@prsky Dobre jsi vybrala 🙂 A jakou barvu?

denisocka
14. bře 2011

@majdula jo jo 😀 len mi blbne net,tak sa neviem prihlasi,a prsky asi vzala toho prirodneho od našej kočky z augusta,že?
@prsky

prsky
14. bře 2011

@majdula prirodneho

@denisocka fu, neviem, ci je od vas, ale tu mala inzerat /aj ked to dietatko na fotke bolo velmi zvlastne uviazane/ 🙂
ja len dufam, ze aj moje druhe dieta bude nosive, lebo mala si nas naucila (nechcela byt v kociku ani za svet, az teraz sa jej paci vozenie) a neviem si predstavit, ze by som mala zrazu dieta, ktore sa chce vozit 😅

denisocka
14. bře 2011

@prsky hej,to je nasa halintoa.a aneboj, podla mna ani neexistuje dieta,čo by sa nerado nosilo,kým je male

prsky
14. bře 2011

@denisocka tiez v to dufam, ja uz som tak zvyknuta mat dieta na sebe nalepene, ze by mi bolo divne, keby tak nechcelo byt 😅

denisocka
15. bře 2011

konecne som dnes zvladla dvojity hammok,len ako davat maleho potom dole bez ujmy na zdravi?

emjee
16. bře 2011

@denisocka ja som davala dole vzdy nad postelou - tak, ze som si akoby lahla - samozrejme opatrne, aby som dieta nepripucila 😀

denisocka
16. bře 2011

@emjee aj ja tak davam,ale odmotať sa z dvojiteho hammoku neviem, 😠 .ináč,neviem či je to možne,alebo či to može byt z nosenia,kedže posledne dni nosáím vela-či na rukách,alebo batoh .ale začali ma neunosne bolieť ruky,od lopatiek,ramena -klby a potom dole zapestia .nechápem,čo to je,akoby zmena počasia,alebo skleroza? normálne som z toho vedla jak ta bedla,lebo ma to boli neunosne,hlavne večer, a niekedy aj prsta na rukách 😕