V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

lenki33
13. únor 2009

rajka v nosici sa odporuca dieta nosit na chrbte ked samo sedi,v satke mozes na chrbat skor ccaod 3m 😉
priznam sa aleze si nie som ista ci v nosici uvidi viac,pretoze nosic sa neda dat tak vysoko, aby sa ti dieta mohlo kukat cez rameno,teda aspon myslim 😕 ja v nosici nosim minimalne a okrem toho mam patapum

eriqe
13. únor 2009

tak my nosime v manduce aj na chrbte a mne pride, ze tam vidi este menej ako vpredu. Lebo manduca sa neda dat tak vysoko aby ti videl cez plece a zo zaklanania by som si problemy nerobila. Myslim, ze to robilo kazde dietatko, teda aspon vsetky co poznam. Jeho to prejde a zase bude fajn 😉

lenki33
13. únor 2009

baby co mate 3,6m resp 3,7m satky co vsetko s nou uviazete??
mne sa teraz podaril KsK, DH (ale to bolo o chlp) no a batoh, viac skusani model ochotny akceptovat
ja totiz stale neviem ci mam kupit 3,2 ktoru ale aj tak vyuzivam len na batoh 😕 klokana nemam rada
ach, clovek ma len trapenie s tymi satkami 😅

eriqe
13. únor 2009

uff Lenka to by aj mna zaujimalo, lebo chcem kratku satku, ale neviem sa rozhodnut aku dlzku a v podstate ani aku satku 😀

lenki33
13. únor 2009

tak nastastie vzor som po urputnom vnutornom boji uz vybrala, teraz uz len tu dlzku 😅
inak mam tu teraz MaM Eco natural a je kraaaasna,vyzera uplen inak ako na obrazku, je smotanova, skoro biela, na male mimi sa hodi perfektne

eriqe
13. únor 2009

tak ta sa velmi paci aj mne. Ked ja by som chcela vyskusat daku satku s vlnou, len som sa este nezbavila vlniek 😅 takze nakup nemam povoleny

sueanek
13. únor 2009

Potvrzuju, ze v nosici (Patapum) vidi dite na zadech kulovy.

Devcata, vy vazete batoh tak vysoko, ze vam dite vidi pres ramena? Nebo DH?

lenki33
13. únor 2009

batoh aj DH viazem vysoko, jordan nizsie a kapsa na chrbte je najnizsie
eriqe a nebojis sa vlny na leto??
ja by som asi zase kupila lan,len keby spravili nieco farebnejsie 😝

bambusko
13. únor 2009

lenki, s indiom 3,2m uviazem batoh, klokana a dvojity kriz na koncoch 🙂

martina46
13. únor 2009

ja viazem batoh vysoko..... podari sa mi vysoko uviazat aj mei tai a podaegi. no co sa tyka batohu, cim vyssie, tym sa horsie nosi - mna tlacia ramena, mam ich citlive a este k tomu nepridava ani to, ze taninka ma rucky vonku. ak niekedy pri uspavani sa necha uviazt s rucickmi dnu, to je lahoda nosit....

lenki33
13. únor 2009

bambu a ty si mala/mas aj 3,6,nie??
a to co napisala martina je pravda aj s tym viazanim vysoko aj s tymi rukami vonku, vzdy sa potom o dost horsie nosi,ale ten batoh sa da aj tak "normalne"vysoko uviazat, teda aspon mne 😉

zdenallicka
13. únor 2009

A "recept" na jine nositko nez mei tai? Mate nektera nejaky tip, jak a co by se dalo jeste vyrobit?

bambusko
13. únor 2009

lenki, hej annu mam 3,6m, to uviazem ako ty, este som neskusala dh

lovaa
13. únor 2009

Ahoj 🙂
určitě to někde v tomhle tématu je...já jsem jen líná hledat 😅
Prosím vás, jak chodíte oblékané, respektive, co má dítě na sobě, když teď chodíte s šátkem ven?
My to jednou zkusili, ale asi jsem malou moc nabalila a nešla mě ani pořádně zapnout bunda 😅
Kolik vrstev teda?
Moc děkuji za radu 😉

petusaaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bambusko
13. únor 2009

petu, si sa asi netrafila do temy 😕 🙂

petusaaa
13. únor 2009

jj, uz som napisala adminkam 😅 😅

sueanek
13. únor 2009

lovaa: Sviste oblekam stejne vrstev co sobe, takze to vypada (shora dolu): kuklicka, bodycko, mikinka, teplacky, ponozky a capacky, kdyz jdeme na nakup, kdyz je to delsi prochazka, tak misto capacku vlnene navleky. Presto satek a moje zimni bunda...

sonulah
13. únor 2009

lenki, ty uvážeš s 3,6m šátkem KsK a DH?!?! kecáš! 😀
ne vážně - já obojí vážu s 4,6 a po DH (teda dělam ten uzel na prsou) mam konečnej uzel až na cípech, při KsK teda rezerva je, ale žeby metrová?

a vaše debata mě zaujala, hned jsem to vyzkoušela a fakt, taky s 3,2 uvážu dvojitej kříž, ale nevim, jestli se do toho vejde dítě 😀

bambusko
13. únor 2009

sonu, s 3,6m aj oblecene vo fliske 😉 ale s 3,2m len dvojity kriz, ten nosim teraz najviac, maly len v bodynku a pancuchach

lenki33
13. únor 2009

ano, zabudla som napisat ze sme obidvaja obleceny len v trickach 😉 a ten DH to uz ani nie je uzol na konci ,ale len taky uzlicek 😅

lovaa
13. únor 2009

Moc děkuju! Já byla tak akční, že jsem malé dala i bundičku 😅 ...měla jsem strach, že jí bude zima, když nebude ve fusaku, jak bývá v kočárku....no zítra vyzkoušíme 🙂
Ještě jednou díky! 😵

martina46
13. únor 2009

ja davam body, pancusky, navleky a vlnene papucky, samozrejme ciapocka a sal. to ak je tak cca 7 stupnov, ako sa ochladzuje, pridavam vrstvy ale uz iba navrch, cize na body pridam este trick s kratkym rukavoma dnes bola zima, tak som dala body a svetrik.

evicka1
13. únor 2009

kocky a to ked im nedate (tym detickam) budnu to im nieje zima 😨 ja by som sa bala len bodicko pancusky a papucky.... ale asi v satku to je nieco ine ako v manduce... ja obliekam aj do budnciky ale mne nejde zapnut ta moja 😀
a konecne som si uplietla tie natahovaice vlnacky co som vas tu tak s nimi otravovala... 😅 ale diky moc za rady...
no a v tych satkoch mam furt bordel ☹ ale mam este mesiac cas si nejaky vybrat...

sonulah
13. únor 2009

evicko, do manduky oblíkam víc než do šátku... já taky na tělo dávam body s krátkym a triko s dlouhym, když bylo minus 5, přidala jsem tenkou mikinu
jinak na nohy třeba návleky, punčochy, nadkolenky a fusekle

tyyyyjo, a já si doteď myslela, že s 3,6 neuváže KsK nikdo!!!! hele, holky, a nepletete si úvazy? 🤐 😀 😀 😀 (jen rejpu 😉 )

lenki33
13. únor 2009

no tak ja zas neuviazem DK s 3,2m 😅 to by som dala tak s 5kilovym miminkom asi 😖
inak mam pocit ze didy ma na kratkych satkach aj kratsie cipy, lebo moje 3kove indio meria len 3,26m a Adine rybicky co som mala merali presne 3,20 😕

zdenallicka
13. únor 2009

Holky, vite jeste o necem, v cem by se dala ditka nosit a dalo se to vyrobit doma?

lenki33
13. únor 2009

zdenalicka, satku nevyrobis resp mozno vyrobis, ale bude to nekavalitne takze len mei tai alebo podeagi (co je velmi podobne) nic ine ma nenapada
nenapisala si na ake velke dieta a preco to chces vyrobit?? podla mna sa do satky rozhodne oplati investovat,myslim ze kupit jednu satku aj drahsiu nie je az taka strasna polozka pre rodinny rozpocet 😉

listicka77
13. únor 2009

baby, máte někdo link na to video na youtube s tím úžasným týpkem s kaťatama na půl žerdi, jak váže elastik s úplně mini-mimi? dík.