V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

bambusko
30. pro 2008

werobi, tak to je fakt narocne uviazat batoh s takou dlhou satkou. mne sa to ani nepodarilo, az ked som natrenovala s indiom, ktore je skoro o 1,5m kratsie.
a anna je prekrasna 😅 . ja som sa pri prvej satke rozhodovala medzi inkou a annou, obe su pekne, ale anna je ta prava 😵

weroni
30. pro 2008

bambu a dalsim faktorom stazujucim uviazanie batohu je hemzive dieta 😀 ale ako som pisala - Esterka sa trocha upokojila a uz jej staci ked ma len oblapi okolo krku alebo chyti za vlasy a nemusi mi tam skackat hroe dole takze uz celkom v poho uviazem 🙂
No kratka satka bude musiet bezpodmienecne byt 🙂
ty mas annu aku dlhu?

duskaf
30. pro 2008

Bambusko, máš krásnu fotku, aj naša malá to hovorí, keď ju vidí kričí: mama, mama

certica
30. pro 2008

po dlhsom case vas zdravim 😎
baby, taka otazka - myslite, ze mozem na chvilu hodit takmer 20-kiloveho viktora do erga, ked je do 18kg? ako nerada by som ho znicila, ale nejaku rezervu by to malo mat, nie? ide len o par minut, chcem mu spravit radost troska a cvaknut ho fotakom 😅

bambusko
30. pro 2008

certi, urcite mozes. ved to musi ratat s tym, ze este nieco nalozis do vrecka, alebo su na to vselijake batohy, tak to musi udrzat 🙂

duska, veronika ma pravdu 😵 ved som skoro ako jej mama, staram sa, aby jej bolo teplucko 😉

vikinka27
30. pro 2008

bambu, hm, toto ma nenapadlo, ja uz pozeram ine velkosti 😕
ta 4.6 by mohla byt... LTT...

bambusko
30. pro 2008

no ja som si s petusou pisala cez ip, takze viem konkretne miery 😉

petusaaa
30. pro 2008

dakujem, ze ste take ochotne 🙂 uz som sa dohodla s bambuskom a beriem jej inku 😀 😵

petusaaa
30. pro 2008

uz si len neprizabit dieta viazanim a bude dobre 😀

olinka6226
30. pro 2008

petusaaa ked som sa nezamotala ja motadlo najvacsie ty to zvladnes lavou zadnou 🙂

petusaaa
30. pro 2008

oli, no uvidime. urcite budeme nase pokusy fotit 😉 inak super motto 😀

bambusko
30. pro 2008

no vidite ako dobre sa ma ta moja inka 🙂 z jednej milujucej rodiny do druhej 😅

certica
30. pro 2008

bambus, tak som to riskla a uplne v pohode 😀

duskaf
30. pro 2008

Bambusko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Pozdravujeme rodinku

bambusko
30. pro 2008

certi, no vidis 🙂 na tej fotke, kde vam nevidno nohy, nie je celkom jasne kto koho nosi 😀 a drobcek je krasny 🙂 ale uz aj nas spekulant pribera 😅

question
30. pro 2008

ahojte baby.. potrebujem poradit.. uz niekolkokrat som sa pokusala uviazat malu do satky do ksk,ale ked asi po nejakych 10 minurtach ked pride na to,ze sa nemoze hybat,tak mi spusti strasny krik,sa zacne odo mna odtahovat.. jemi to straaasne luto..tak velmi som ju chcela satkovat a vyzera to tak,ze to nepojde.. dajte nejake tipy...

petusaaa
30. pro 2008

bambu, ved ked ti bude smutno, tak nas prides aj so satkou pozriet 😉

petusaaa
30. pro 2008

question, my mame rovnako stare dietky 😵

a od kedy sa moze viazat kriz s kapsou?

super stranka http://www.babysatka.sk/right/sposob.htm

venonna
30. pro 2008

question, skus davkovat postupne, kazdy den nejakych 10 min a dost a postupne predlzuj, alebo ak si trufas do tej zimy, je dobre ist von, to isto zabera (sla by som v ksk zapnuta s babom do velkej bundy) 😉
petusaaa, odporucam nejake videa na youtube, mne pri viazani fakt dost pomohli 🙂
inak baby cafte po vianociach 🙂 uz sa mi za vami cnelo 😵
my sme satkovali aj v tychto mrazoch, boli sme u znamych na kysuckych lazoch a konecne sa riadne osvedcila aj moja sita kapsa 🙂 ale zacinam uvazovat nad vlnenym overalom... ked tak prituhuje...

question
30. pro 2008

petusa..a ako je mozne,ze nie si v teme oktobrovky? 😉 ven..juj do tej zimy si netrufam,pretoze nemam velku bundu... no ved ja som to so satkou este uplne nevzdala,stale dufam,ze sa to zlepsi.. inak v ksk moze mat babo rucicky vonku a tym padom aj satku len tak pod rucicky a nie az pod krcik??? a ked na youtube to davaju pod uplne roznymi nazvami a ja som z toho vol 😀 😀 😀

petusaaa
30. pro 2008

question, preto, lebo maly mal termin az 2.11 a podla mojho gynekologa az 14.11 😀 a baby mi prirastli k srdcu, tak uz ich neopustim 😉 takze ja som novembrovka, aj ked sa maly narodil v oktobri. a kedy presne sa mala narodila?

venonna, pozeram akurat. som sa do toho zahlbila. najviac ma zaujal tento sikovny tatino 😵

https://www.youtube.com/watch?v=qYdI7HH9PW0
venonna
30. pro 2008

question, mozno sa zapnete do nejakej, dovolim si Ta motivovat erikou
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
a viazacie videa su napr. tu: http://www.nosenideti.cz/napoveda.php?id=uvazy

bambusko
30. pro 2008

ven, ty si perfektna 😉 okrem googlu pouzivam vyhladavac venonna 😅

venonna
30. pro 2008

😀 petusa, prave si nadabila na video, ktore tu volame "motivacne" pre maminy, co sa boja, ze sa nenaucia viazat 😉

venonna
30. pro 2008

😀 bambu, dik za kompliment 🙂

bambusko
30. pro 2008

to som jej ja doporucila 😀 vsak viete, ze to je moj satkovy idol

venonna
30. pro 2008

ozaaaaj!!! bambu a kreslo u vas uz visi?

bambusko
30. pro 2008

ha-ha-ha. nevisi, moj manzel stale pracuje, este aj zajtra a 1.1. musi ist prerabat kasy na euro 🙄

venonna
30. pro 2008

jaj tak to mate huste, no potom, ked to bude, sprostredkuj dojmy, ja tiez este len cakam na manzelov pracovny zapal 😒