V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

sonulah
8. lis 2008

tak holky je to tu.....

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

ale mnohem hezčí je tahle, ač je v šanami....

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

lenki33
8. lis 2008

no sonu tu tvoju sanamku som vzdy obdivovala ale nikto iny nerobi taky odtien 😒
ale leo vam sekne, mozno este viac, ja mam slabost na tmave satky a toto leo sami zda krajsie ako to tyrkysove, z toho som bola sklamana aj ked toto som nevidela nazivo, ale hlavne sa odfofte z nejakej vacsej dialky ako to vyzera naviazane 😕

elenita
8. lis 2008

Ahojte, takze prirodna manduca je uz pozicana, v pondelok by mala byt u nas 😵

audreyd
8. lis 2008

lenki, to hádam nikto ešte nechudol "do šatky" 😀 😀 😀 si priekopníčka 😅

inak šatka vydržala aj adama (17kg) v batohu na chrbte! ale to bolo neodfotiteľné!!! nožiská má dlhé jak lúčny koník a nezmestí sa mi do záberu ani omylom 🤐 musela by som si nadstaviť ruku...

weroni
8. lis 2008

audrey satka vyzera skvele 🙂

lenki ja som mala tyrkysoveho lea pozicaneho pred annou a vyzeral uplne skvele ale len na fotkach 😝 fakt na kazdej foto vyzeral ako uplne ina satka, v skutocnosti sa ani mne velmi nepacil... ale viazalo sa s nim celkom ok no s annou sa mi viaze ovela lepsie 😉

no my poctivo trenujeme ten batoh na chrbte ale furt to nie je ono, uz jej zadocek dokazem paradne podsadit ale vzdy je nieco co sa mi nepodari - napriklad nozicky v poriadku idu na ukor toho ze chrbatik nie je ku mne tak napevno pritiahnuty a potom sa Ester tak "zosunie" na jednu stranu takze zozadu je vidno ze je mala nasikmo a to ma tak rozzuri vzdy 😅 no ja neviem ruky mam dost dlhe neviem co som taka drevena ze bud nedotiahnem alebo nepodsadim ten zadocek. A najnovsie mi zacala mala pchat jednu ruku uplne hore na moje rameno a druhu si strci tak ze ju ma polozenu na svojom kolene a to teda na tej jej "rovnovahe" moc neprida 🙄

kili
8. lis 2008

audreyd, ja keď niečo sama fotim, tak si nastavím časovač, tak skús tak

wanda007
8. lis 2008

andrey, sonu - nadherne satky a este krajsie modely. Mate ksichtiky riadne, vidno, to su uz osobnosti 🙂 Mne sa ovela viac pacia takete jednofarebne satky ako tie pruhovane.

sonulah
8. lis 2008

tak holky, mě se na dnešek zdálo o tom, že vážu na záda 😀 😀 😀 a slibovala jsem, že to zkusim s Leošem, tak je to tu.... (na předchozí fotce je to zdálky)

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

ale byla to fuška, dítě se při hození na rameno řehnilo, já méně 😀 uffff, no, k dokonalosti to má daleko, ale snad to moc nezkritizujete.... 😉
jinak jsem to vázala ve volnejch teplákách a plandavym tričku s límečkem, fakt supr nápad, všechny kusy oděvu se různě rolovaly, odhrnovaly, padaly, plandaly.... 😀

audreyd
8. lis 2008

sonu, nabudúce si daj nejaký sexi priliehavý overal 😀 batoh super, obsah ešte krajší 😵

fibi
8. lis 2008

skracoval tu niekto šatku? Mám strašne dlhú guatemalu a vôbec ju nepoužívam, lebo mi je dlháá ale hrozne sa mi páči a je mi ľúto ju dať preč

sonulah
8. lis 2008

fibi, já jsem četla na nosenideti.cz, že holky zkracovaly (já o tom přemejšlim u toho mýho šanami, když se mi ho nepovede prodat....) a psaly, že v pohodě, šmikly, dvakrát zahnuly a přešily....
no, jak prosté, že 😉 ale sama bych to nestřihla s klinou duší a rukou 😀

audreyd, děkuju za pochvalu (Jáchym zrovna na tý fotce vypadá dost vykuleně, nu což, má nárok 😉 ) a po sexyoveralu se kouknu v krámu.... (nebo v sexshopu? 😕 😀 )

fibi
8. lis 2008

no veď to, na to treba kľudnú ruku, a čo ak priberiem, alebo ušmiknem moc, alebo bude chcieť nosiť manžel, alebo... .no a tak šatka leží v skrini a čaká a čaká...ani sestra ju nechcela...asi si zajtra spravím krúžok šikovných rúk, inak mi ju myši zožerú a bude... Ale akú dlhú treba na batoh?

bambusko
8. lis 2008

audrey, sonulah, fotky potesili 🙂 audrey, sa mi mechce verit, ze sa satka zbehla o viac ako 30cm 😕 merala si rovnaku stranu? lebo tie konce nie su rovnako zastrihnute do sikma, ci to nebude v tom.

verulka
8. lis 2008

no az teraz som sa sem dostala..krase fotky 😵 moje indio bolo zanosene veelmi rychlo, ja som na noc uzlovala a ked som nenosila, tak sa s nim deti hrali 😀 no a to hnedobiele je ovela makksie ako ktorakolvek satka, aku som ohmatala 😕
audrey, ja som viazal batoh aj s riskom a aj s radkom, ma aj v albume foto a drzalo to uzasne..inak ja som este satky nemerala vobec..mohla by som aspon orientacne, ze kolko realne meraju 😀

olinka6226
8. lis 2008

mna to teda nenapadlo merat satku po oprani... podstatne mi bolo ze ked som ju na seba namotala tak mi este kusok ostal 🙂

vikinka27
8. lis 2008

fibi, lubka (bkm) strihala, satku nosi. ale neviem co s nou robila 😵 predpokladam, ze 2x zasila.
okrem toho, ja mam sling zo satky a je to OK

martina46
8. lis 2008

fibi,
ja som strihala niekolko satiek a v pohode. 2x zahla a presila. na batoh mam 3,5m, nechela som si viac, ak by bolo treba viazat na bundu a oblecene dieta.

vikinka27
8. lis 2008

oprava: 2x zahla a zasila 😵
az teraz som na to prisla....

elenita
9. lis 2008

Ozaj, baby, ja som v tomto smere totalne neskusena....no ale tych, co mate nosice aj satky sa chcem spytat, co sa Vam viac paci? Ktore ste zacinali s nosenim az u starsich deticiek? Zvykli si na to? A je tu niekto z NR, NZ alebo okolia? 😉

olinka6226
9. lis 2008

elen, samkovi , kedze sme zacali neskoro sa viac paci v nosici ako v satke. ale ani satku uplne nebojkotuje.

lenki33
9. lis 2008

tak u mna jednoznacne vedu satky 🙂 pretoze dieta dokonale obopnu a podopru,, ked napr zaspi,a to ziadny nosic nespravi, nosic vyuzivam len na nakupovanie, ked je tam maly fakt kratko, alebo ked viem ze bude hore, ale skratka vzdy radsej satku
aj ked keby som zacinala az s 5 mes dietatom tak by som asi isla do nosica, podla toho naco ho chcete vyuzivat

oli, audrey merala satku kvoli mne, zaujimalo o kolko sa didy resp indio zrazi 😉

olinka6226
9. lis 2008

ja viem... len som poznamenala ze mne by to nenapadlo 🙂

audreyd
9. lis 2008

bambu, merala som rovnakú stranu, resp. oni tie konce sú skosené narovnako, nie je jedna strana dlhšia a drohá kratšia.

miri, vyskúšaj moju a podľa toho môžeš skrátiť tú tvoju 🙂 fakt ju máš dlhúúúúúúúúúúúúúú 😅

certica
9. lis 2008

audreyd, krasna je ta satka, aj ked teda cervena 😀

elenita
9. lis 2008

Mne sa satky velmi pacia, ale fakt sa bojim, ze by som si ich nevedela uviazat a nasi mali su ozaj dost zivi 😅
No co, ziadna maminka z NR a okolia?

klaudia74
9. lis 2008

Elenita ja som zo Šale, písala som ti IP.

eriqe
9. lis 2008

tak my sme vcera boli na ture a nasa mala sa odmietala nosit. Proste chcela ist po svojich, tak ma dnes taaaaaaak boli chrbat a ani sme nedosli na vrchol, fnuk.
U nas tiez vedie satka. Dlho manzel tvrdil, ze manduca je lepsia ako satka a na satku som ho musela nahovarat a aj vcera na turu aj dnes do kostola si hned viazal satku 😀 tak som sa ho pytala, ze preco berie satku, tak reku je ovela pohodlnejsia na nosenie 😵 tak tu mas elenita nazor zaryteho manducara. A satku si teda viaze sam az na uvazy na chrbte, tam mu trochu pomaham

fibi
9. lis 2008

audrey tvoja je aká dlhá? A koľko rezervy ti ešte zostane? Ja uviažem batoh, uzol vzadu a ešte mám cípy po kolená

audreyd
9. lis 2008

po opratí 4 metre... mne zostanú tie cípy kratšie 🙂

lenki33
9. lis 2008

eriqe a to uz rut, tolko prejde?? 😲 kolko dala kilometrov?? 😀 a vodis ju normal za obidve ruky ci len za jednu, ja Danusa nevodim vobec, to len ostatni mi ho kazia 🙄
inak ja uz hadam 3.den cez den uspavam v satke, takze predsa ich este chvilu vyuzijeme 🙂