V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

weroni
18. lis 2008

venon ja som ti za to tvoje "traposenie" neskutocne vdacna 😀 po dnesku som si uz zalozila dokument so vsetkymi tvojimi linkami 😀 ked mi dojde kamoska krajcirka z dovolenky tak spolu nieco "vykoumame" 🙂

verulka
18. lis 2008

baby, pevne dufam, ze toto ochladenie znamena, ze moja budincka je uz na SVK 😅 inak zmrznem..rano ze -3 v BA 😕

lenki33
18. lis 2008

tangy babysatku si neusijes, resp usijes ale bude sa ti zle nosit, aj babu nebude prijemne. Ja som tiez spekulovala na zaciatku, ale nemalo to vyznam, lebo ked budes viazat s storchom alebo didym tak zistis ake je to super pohodlne co sa so sitou satkou neda porovnat. Takze si radsej nasetri korunky alebo si skus zohnat z druhej ruky storchenwiege alebo hoppediz, tie nie su take drahe.

eriqe
18. lis 2008

veru Tangy, ja tu mam kamosky co si mysleli, ze som na hlavu, lebo som dala tolko penazi za kus latky, tak si satky posili a potom po jednej za mnou chodili aby som im ukazala viazanie a pokupili si riadne satky. Bolel ich chrbat, tie latky nepruzili, babatko sa nedalo dotiahnut. Chapem ta, ja ked som sa zacinala zaujimat o satkovanie, tak som tiez spekulovala nad sitim, ale.... Neda sa to porovnat. Skus napisat denisocke, ona mala aj situ satku aj original

olinka6226
18. lis 2008

tangy, suhlasim s lenki. babysatky maju priecnu pruznost to znamena ze su pruzne do kriza , nie vertikalne alebo horizontalne. vdaka tomu si latka "nepamata" nosenie a nevytaha sa ti a nosenie je pohodlne pre babo i pre teba. a hlavne sa dobre viaze. len si prosim ta nekupuj sanami. zle sa viazu (dost by si sa natrapila). ako uz pisala lenki hoppediz a storchenwiege nie su az take drahe a mas tam kvalitu za dostupnu cenu..

bambusko
18. lis 2008

u nas dnes rano -7 😨 dievcata som vystrojila v plnej zimnej vybave. a hned som v pyzame skusala svoje tehu vetrovku a nezapneme sa do nej!!! lenze - som vykutrala superstar/u/ perovku mojho manzela, co ju nenosi mozno 10 rokov a chcela som ju uz davno vyhodit. tak ta je na nosenie ako stvorena, takmer po kolena, maleho zapnem az po krk zipsom a sebe okolo krku cvokmi, parada. diery na nej sice nie su, ale ked budete pocut o tucnej bezdomovkyni s 2 hlavami v okrese pp, tak to som ja 😀 😀 😀

lenki33
18. lis 2008

bambu 😀 😀 😀
vidis ako ti jedna stara bunda vie zdvihnut naladu 😉

bambusko
18. lis 2008

lenki, sa smej, si este nevidela tu farbu 😝 esteze je moj spolubyvajuci taky setrny 😀

bambusko
18. lis 2008

venonna, ten sveter je uplne paradny 🙂 idem na to, aj ked nebudem spat do vianoc 😀 ale kapsu spravim vpredu

audreyd
18. lis 2008

bambu 😀 inak ja si tiež niekedy pripádám ako tá príšera z votrelca, čo sa jej čosi dralo z brucha! to keď sa adeli jeduje a vzpiera, keď na nás súkam pončo 😀 ja nosím stále pončo a na to bundu nad kolená a vyzerá to v poho. nezapnem síce, ale neva 🙂 obe sme dobre oblečené, stačí to 🙂
a k tej šatke... aj keby a dala ušiť, ja som strašne lenivá 😅 a tiež si myslím, že originálky sú nezameniteľné 🙂 nikde sa nedá zohnať taká látka, ktorá je tkaná takým spôsobom, aby pružila ako poriadna babyšatka 🙂

...tak a práve zahajujem svoju polročnú zimnú letargiu a depresiu... aby ste boli v obraze, každý rok cca 5 mesiacov v zime mávam total zavalené dutiny 😖 chronicky ešte zo študentských čias ☹ a teraz cez víkend sa prihlásili, aby som si nemyslela, žej taká stará harpia ako ja bude mať od nich pokoj... muconasal môj večný kamarát 🙄

bambusko
18. lis 2008

audrey ☹ som ta nakazila s tou depkou 😒 nepomaha ti ani ir lampa? alebo bioptron? teraz testujem na marekovi a eme pomohla na ekzem, aj na zlomenu ruku

olinka6226
18. lis 2008

ja teraz trosku podrazdim. ja som pre zmenu po 2 tyzdnoch konecne fit. sice este trosicku soplim, ale inak v poho.

audreyd
18. lis 2008

bambu, ja to mám chronické už cca 10 rokov, som sa s tým zmierila 🙂 ty zato fakt nemôžeš 😅 bioptron som skúšala, ale vždy ma pri tom mrle žrali 😨 nevydržím si svietiť taký čas na jedno miesto... 😨
to mám za to, že som v takom veternom a hnusnom meste ako trnava frajerila celé zimy bez čiapky! 🙄 nuž,, komu niet rady, tomu niet ani pomoci 😝
inak včera som muža poslala von s deťmi, nech ich prevetrá. adeli bola v kočíku zababušená, že jej len očká a noštek trčali. prišli domov a ona studená jak žaba 😖 kočík schovávam! aj tak tam dole len zavadzia!

certica
18. lis 2008

no tak ja som asi fakt otuzila, ale vcera som behala len tricku s kratkym rukavom, krpcom a na nas ponco. bolo mi akurat. jedine, co mne byva zima, tak na ruky. samozrejme, rukavice si vzdy zabudnem 😀

eriqe
18. lis 2008

audreyd tak to sme na tom uplne rovnako. Ja skusam preplachy slanovu vodou. A zima mne bva len na krcnu chrbticu az tak medzi vlasmi a na ruky, takze ciapka, sal, rukavice su povinna vybava 😅

valka
18. lis 2008

ja mam normalne problem s ciapkou...som nenosila co si pamatam, okrem lyzovacky a turistiky...a teraz mi je nejak zima na usi..tak musim nieco vymysliet...ale pri mojich kratkych vlasoch potom mam riadne vrabcie hniezdo 🙄

olinka6226
18. lis 2008

ja som tiez zimomriva a medzi moju zakladnu vybavu patri sal, ciapka a rukavice. cim teplejsie, tym lepsie.

venonna
18. lis 2008

baby, ktore pouzivate nejake termopradlo na nosenie kvoli poteniu - co sa vam osvedcilo? Moira? Vlna? Alebo nieco ine? Pre mna aj pre malu...

verulka
18. lis 2008

vennona, tot aj ja budem musiet poriesit,
ja som total zimimria, hlavne treraz ked som nevyspata 😉
bambusko, dnes znies o 100% pozitivnejsie ako vcera 😉 inak od 14.2. na tyzden ideme lyzovat blizko popradu 😉

olinka6226
18. lis 2008

no vidim baby ze sa rysuje nove stretko 🙂

venonna
18. lis 2008

verul, ja sa potim, ked mam malu na chrbte, lebo som taka hrosia postava 😒 Musim to nejak vyriesit, lebo trpia najma moje ladviny, co mi stale zachladaju 😖

eriqe
18. lis 2008

Venonna, ja mam take obycajske termopradlo zo Slovenky a pre Rut mam vlnene body jedne od engela a druhe z H&M a aj ked sme v lete turistikovali, tak ona bola sucha, ale my s muzom ako mysi 😅

audreyd
18. lis 2008

venon, termopládloo ma teda ani nenapadlo 😕 no mám nejaké na lyžovačku, skúsi oprobovať 🙂 dík za tip 🙂 inak šijú v drietome a majú aj vzorkovú predajňu 😵 keby si náhodou mala cestu, máš to cez kopec 🙂

aké stretko? 😨

verulka
18. lis 2008

venon, ja mam take nejake tielko od svokry- ale pre krpca nemam nic..no musim poriesit konecne to HnM, ale ja ten obchod neznaaaasam 😝

bambusko
18. lis 2008

verulka, a sneh si si vybavila? 😀 alebo aspon mrazy, nech zasnezuju. lebo posledne roky su zimy o nicom 🙄 v novembri mrzne 2-3 dni, potom na vianoce, v januari tyzden sneh a dalsi az na velku noc

audreyd
18. lis 2008

bambu, mne to strááášne vyhovuje taká planá zima 😀 podľa mňa by malo snežiť na horách a v meste nech je sucho 🙂 a samozrejme aj teplejšie 😉

lubicanoemi
18. lis 2008

ahoj dievčatá, chcela som sa opýtať či ste čítali Koncept Kontinua a či sa niekto z vás rozhodol nosiť deti tak veľa ako sa tam odporúča. ak áno, alebo máte akékoľvek iné veci k tej knižke, rada by som si o nich prečítala......🙂 https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

lenki33
18. lis 2008

my mame tiez vlnene z HM a su super, mame ich od soboty, lenze body by som este potrebovala vacsie 😔 lebo som kupila 74 a je mu akurat , 80tku nemali len 86 😒
Blavacky nechystate sa tam niektora, nekupili by ste mi to??? 🙂 prossiiiim

fibi
18. lis 2008

lenki hoď mi do IP t.č., ak sa tam vyskytnem, tak ti napíšem sms, aké majú čísla jo?

valka
18. lis 2008

vennona, ja som malej sila tielocka z termotricka zo slovenky..kupila som XL s dlhym rukavom a z toho vyjde asi 5-6 tielok...to davam pod body...takze nema mokro rovno na telicku..
ale pre seba nie som zvyknuta nosit tielka, takze mam vzdy mokry chrbat a o ladvinach radsej mlcim 😔