V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

lenki33
21. lis 2008

erika bundu mate kraaaasnu 😵 pristane vam 😉
Rut aka je uz velka a ake ma vlasy, to Danu moze len snivat, ten ma furt len paperie 🙂
ozaj a ta tvoja bunda nepremokne??
ja som sa dnes bola v dazdi na prechadzke a uplna pohoda, a to sme boli nieco cez hodinu

venonna
21. lis 2008

leni, si tu? nevies, aka je toto satka?

https://www.youtube.com/watch?v=C5MSDf8UkJc
audreyd
21. lis 2008

ako je to možné, že tie decká na tých videách čučia ako keby spali s otvorenými očami? 😲 kukala som aj to dvd, čo bolo k mojej šatke, a tam tie deti ako z reklamy na "dobré dieťa"!!! 😅 je to možné??? 😕

venonna
21. lis 2008

aud, aj Adelka bude, len vyckaj, aj nasa sa jeden cas metala a potom to prestalo, teda na takych 80% , no...

bambusko
21. lis 2008

ven, uz mas aj ty vysnivanu satku? 😀 zaujimava farba 😉

lenki, nestras, na chrbte vonku nehrozi a na boku si to tiez neviem predstavit 😒 hlavne, ze som si zostrojila vetrovku. ja sa na to vybodnem a vytiahnem kociar, ked sa neprestane zaklanat 🙄

venonna
21. lis 2008

bambu, neblazni, ved si uzi, ze na Teba tak kuka 😀

eriqe
21. lis 2008

Venonn, to bude asi Jim. Leni nepremoka, dnes sme boli vonku v dazdi, Rut spala, tak som ju zapla dovnutra. Len mi chybaju tie kapuce 😒

vikinka27
21. lis 2008

bambusko, presne to iste mame aj my. uz som uvazovala, ze budem nosit vzadu!!! mam pocit, ze mi vypadne (je mi jasne preco: okolo seba ma vrstvu vetrovky naviac 😝 )
dnes som skusala nabok, ale vo vetrovke to nebola ziadna slava... musim vyskusat dozadu, len este musim usit kapsu, ten nas sal je na to malo...

venonna
21. lis 2008

ozaj a k tej satke - je trochu tmava, len ma zaujalo, ze sa mi zdala hruba...
ale jednoznacne POTREBUJEM dalsiu satku - vcera mi ju mala troska ogrcla (to ten blby kasel 😠 ) a nemam odvahu ju teraz oprat, ked cez den spi len v nej, uz aby znova mrzlo, nech idu virozy do kelu 😠 😠 😠

lenki33
21. lis 2008

je to tam napisane je to Didy Moritz, modro zeleny, dokonca boli 2 verzie s roznym pruhovanim, ale dievcinka ho uz kupila zafarbeny cervenou, aspon tak som to pochopila z toho textu
Obidve verzie si mozes kuknut na didymos.de fruhere modelle

venonna
21. lis 2008

ooo, dik, som vedela, ze dostanem fundovanu odpoved 😀

bambusko
21. lis 2008

lenki, ty si hotovy dektektiv 😀 a ja teda riadne nevsimava 😖

eriqe, zabudla som 🙂 na teba. mne sa na tej tvojej bunde najviac paci, ze kopiruje telo a kazdy vidi, ze nie si velryba, ale mama s dietatom 🙂 pripomina mi to neopren. ty sa mas

mna to hreje, ze je maly do mna blazon, ale bojim sa o jeho krcnu chrbticu, ved je to taka neprirodzena poloha. ale zase, on tak podobne aj spi, s hlavou vyvratenou dozadu 😕

venonna
21. lis 2008

ozaaj, bambu mi pripomenula, ze sa chcem aj ja spytat - teraz, ked je mala soplava, mi spi na chrbte v KsK. Ked zaspi, hlava jej klinka dozadu (teda len v ramci priestoru pokial ju pusti uvaz) a ked jej chcem pretiahnut pruh cez hlavku, tak sa preberie a protestuje 😒 Myslite, ze jej to nejak moze vadit, resp. ublizit? Ale ako so pozerala africanky toto asi vobec nerisia, tam som to videla casto, ze dieta spalo s hlavou dozadu, ziaden pruh cez... 😕
co myslite?

audreyd
21. lis 2008

eriqe, krásne ste 🙂 miesto kapucky porieš nejaké čiapky 🙂 veď ty super štrikuješ, môžeš sa realizovať 🙂
bambu, že veľryba 😀 ja si tiež tak pripadám, keď vlečiem adušku 😝 resp. ako žena s dvoma hlavami a poriadne schizofrenická 😝 normálne sa vieme medzi sebou aj povadiť 😀 😅

verulka
21. lis 2008

baby, tak uz som nastudovana, vsetko je prichystane na zajtrajsiu premieru 😀 pofcime naboku 😉
bambu, aj mne asi posledne 2t spi v takom strasnom zaklone 😖 a s lozenim stale nic nove...snazime sa, ale bez uspechu 😝
jo a nas tatinko tiez oblecie moju bundu, tak sa tesim ako mala 😀

bambusko
21. lis 2008

vy tu mate vsetci takych rovankovelkostnych partnerov? to moj by sa do mojej ziadnej veci nenavliekol, len do sukne na gumu 😀

verulka
21. lis 2008

bambu, moj muz je teraz mozno aj o parkg lahsi ako ja..je odo mna vyssi o 5cm a ma ledva 70kg 😀 a kedze nema prsia, tak mu mozno v oblasti hrudnika aj volan bude 😀

bambusko
21. lis 2008

volna, ci volan? 😀 ron uz sa ma lepsie? atb nenarobili viac skody ako osohu?

audreyd
21. lis 2008

verul, netráp sa, ani my ešte nelozíme tak klasicky, adeli stále ako partizám po predlaktiach sa ťahá 😀

verulka
21. lis 2008

audrey, ja mam totiz pocit, ze vsetci uz bud lozia alebo su aspon na 4 😝
bambu, 😅 od nadsenia pisem akosi rychlo...Ronovi je uz ovela lepsie..lieky mu zabrali, konecne..dnes sa aj smial aj papal 😵

audreyd
21. lis 2008

verulka, aaaaaaaaaale kdežeeeeeeeee 😀 a to máme o dva mesiace viac ako vy 🙂 mňa to teda netrápi, ale vidím, že je to na dobrej ceste 😉 partizánči, gúľa sa, plazí sa, sama sa posadí, "dopraví sa kam potrebuje" 🙂 aj vy začnete, neboj 😵

venonna
21. lis 2008

verul, kazde dieta je ine, nasa lozila po 4 az vtedy, ked sa naucila chodit, dovtedy sa posuvala zvacsa po zadku takym smiesnym sposobom (a to som ju mohla motivovat do rozdrapenia, aby lozila 😖 )

verulka
22. lis 2008

cafte, tak tu su nase 1. foto..nic moc, budu lepsie..ale aspon nieco..takto je na boku:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... a este jedna je tam s kapucami 😉 na chrbte este nemam, lebp nam bolo desne horko...
inak mam doma bundu a rano uz aj tu mierne nasnezilo 😀
a dakujem za ukludnenie 😉

certica
22. lis 2008

verul, videla sooooooom 😀 , krasni ste a ta modra vam sekne 😎

lenki33
22. lis 2008

verul ta bunda vyzera super, daleko prepracovanejsie ako ta moja, sekne vam to a ta modra je dobraaa 🙂

certica
22. lis 2008

verul, martin este sam ani nesedi, ani nelozi a je starsi...

venonna
22. lis 2008

verul, paraaadne 😉

duskaf
22. lis 2008

Ahojte kočky zlaté, trochu som sa odmlčala, škola ma morduje, nestíham, ale chcem Vás pozdraviť a Verulka, ste v bunde nádherní, nech Vás krásne hreje.

verulka
22. lis 2008

dakujem 😉 enki, no ja to moc neviem porovnat, ale mylsim, ze v tej starsej sa neda nosit na boku, ze? ja som strasne happy, ze ju mam- naraba sa s nou fakt jednoducho 😉
duska drz sa 😉

audreyd
22. lis 2008

verul,, dobrááá, a tuším tam máš miesto ešte na jednu hlavu 😀 😎 tak nakoniec vyhrala modrá? 😵