V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

duskaf
19. pro 2008

Audreyd no toto. Tak to je o to krajšie.

terrestriss
19. pro 2008

ahoj děvčata, chtěla jsem se vás ještě zeptat od kdy jste mimčo nosili na zádech a jestli vyste mi nedoporučily nějaký úvaz 🙂 při pečení by se mi hodilo mít malou na zádech

jinak v tom kříži s kapsou (na medvěda) malá prostě si neumí položit tu hlavu na stranu nebo tak - asi na to ještě nepřišla, nelíbí se jí to. respektive líbí se jí to dokud drží hlavičku ale když se unaví a chce si ji položit tak začne za chvíli kňourat, tak asi až za nějakou dobu

a dneska mám vánoce protože mi přišla hacka pro malou 🙂 nepoužíváte ji někdo?

venonna
19. pro 2008

teres, na chrbat je asi este mala, co sme tu, tak vacsina zacala davat na chrbat nejak po polroku alebo neskor aj tusim
a hacku Ti v dobrom zavidim, ja si na nu brusim zuby pri druhom 😵 😵 😵

terrestriss
19. pro 2008

venono dík, všimla jsem si totiž že lubica dávala malého na záda a jemu jsou 3 měsíce...
co, lubica, jak to šlo?

venonna
19. pro 2008

aj na youtube som vide male mimco davat na chrbat, ale ja osobne by som mala blby pocit, lubicu fakt obdivujem za odvahu... 😅

terrestriss
19. pro 2008

ted to nemuzu najit ten prispevek od lubici tak jestli jsem si to nekde vymyslela tak pardon lubi 🙂

fibi
19. pro 2008

ja som si lujzu začala dávať na chrbát okolo štvrtého mesiaca keď som varila. Nebolo to nikdy nadlho ale pomohlo mi to napr. pri smažení rezňov alebo robení palaciniek, keď si malá zmyslela, že ani za svet nebude len tak ležať pod hrazdičkou

olinka6226
19. pro 2008

co je hacka? 😲

venonna
19. pro 2008
bambusko
19. pro 2008

u nas konecne po nocnom lejaku a dopoludnajsom dazdi so snehom drobnucko snezi a blato je uz navrchu biele. cabranica ze az, lutujem vsetky kocikantky 😒 marekovi sa strasne pacilo ako mu snezi na tvar, zaklanal sa az do praveho uhla otvaral pusu a strasne sa rehota la vykrikoval, no hotovy cirkus 😀 a musim sa pochvalit,ked sme sa tu pred casom bavili o venceni, idem dnes s kamoskou na koncert "bile vanoce lucie bile" 🙂 😅 tesim sa, ze je naozaj aj bielo, aj ked asi len do zajtra

sonulah
19. pro 2008

na záda vážu cca měsíc, blíže upřesní weroni, páč jsem se opičila a začla pár dní po ní a máme podobně starý prcky.... 😉 😀

duskaf
19. pro 2008

Bambusko- krásny zážitok Ti prajem.

venonna
19. pro 2008

bambu, potom zreferuj, nech si zaslintame 😅 😀

bambusko
19. pro 2008

dakujem 🙂 koncert bol skvelyyyyyyyyyyy 😅 bolo to v evanjelickom kostole, akustika perfektna, lucie uzasna a spontanna, tolko som sa narehotala 😀 to bol moj predvianocny darcek od draheho, skvely zazitok 😵

lubii
19. pro 2008

Jéj Bambusko, tak toto Ti závidím, ja mám tú ženu neskutočne rada, aj jej pesničky aj jej prejav. Mám od nej asi všetky DVD 😉 😵

lubii
19. pro 2008

CD som myslela 😉

bambusko
20. pro 2008

lubii 😉 mne to stale zneje v hlave, takze dnes idem na jampadampa 😅 neuslo sa mi vcera po koncerte 3cd platinum, ale uz som si objednala na nete. a zabudla som na malaska, ten tiez nemal chybu. myslim, ze koncert bol 18. aj v ke

terrestriss
20. pro 2008

děvčata vy tady si ty kapsy většinou šijete ale máte někdo nějaký koupený oblečení na nošení? já šít neumím ani nemám stroj tak bych si asi spíš něco hotovýho koupila...

audreyd
20. pro 2008

bambu, aj u nás je ten koncert!!! takže sa opla? žeby som skočila? 😉 venon, ideš? je to v južanskom kostole 🙂

bambusko
20. pro 2008

audrey, dnes je v ziline, u bas uz bol

http://www.ticket-art.sk/index.php?pg=predstave...

audreyd
20. pro 2008

teda, zase som niečo zmeškala 😖 ja že ešte ee ☹ 😢

verulka
20. pro 2008

bambu, super, ze sa pacilo
terre, ja som z tych nesikovnych, cize ja si vsetko kupujem 😅 na nosenideti.cz maju tie kapsy 😉

audreyd
20. pro 2008

terres, moja kamoška šije 🙂 kuk do albumu 🙂

weroni
20. pro 2008

baby ja to moje kuriatko zožeriem aká je chutná ako mi tu spinká s prsom v puse, rukou na mojej hrudi pritúlená ku mne v šatke 😵 😵 😵

bambusko
20. pro 2008

weroni, ako ste to zvladli v ikei?

no, moje zurivca 🙄 dnes musel ulozit manzel, ja som uz na tie hysaky nemala nervy. posledne dni maly cez den velmi malo spava, nechce zaspat ani v satke, potom vecer uz ledva zije a zuri ☹ dnes uz som to nezvladala, drahy ma poslal prec, ze uz som z neho unavena a nervozna, drobcovi povedal - mamka tu nie je. a podarilo sa mu ho utisit 🙂

verulka
20. pro 2008

Baby, vcera som bola v DMke, Ron bol v aute s ajkou a ja s risom v obchode. Zrazu som pocula veelky plac- a to bol nespokojny chlapcek na chrbte v manduce. Samozrejme, nikoho nenapadlo pustit ich dopredu, tak som ju pustila aspon prd seba a prihovorila som sa...joooj, ze je ti dlho a tak..no a mamicka si asi myslela, ze budem hned vraviet, ze to reve,lebo je na chrbte, tak mi hend- to neplace z nosenia 😅 a ja ze viem, to e mi jasne 😀 chudatko asi ma dost zlych skusenosti...
Weroni ,ja som zvedava, kolko deti budes mat 😵

weroni
20. pro 2008

bambusko uuuuplne skvele sme to zvladli - zabudla som si doma ancu aj s mobilom takze som ju cely cas niesla na rukach 😀 a stretli sme jednu mamicku s manducou - verulka ako to ze sme sa tam nestretli? teraz vcera si bola?
a tiez jednu s klokankou 🙄

verulka 😀 to akoze cakas kedy ma prejde to moje nadsenie? 😀 😀 😀

bambusko
20. pro 2008

weroni, ja veru cakam 😝 ze kedy sa dostanes do stavu ako ja dnes 😖

weroni
20. pro 2008

bambu 😀 no raz to asi pride 😉

valka
20. pro 2008

weroni, ty si bola v ba a nezastavila si sa po knihu? 😨 😠 😅