V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

lenki33
7. led 2009

tak to bolo aj u nas, tiez zacal sediet az asi v 8mesiacoch 😉
pri batohu je dolezite spravit taku kapsu, aby si malo dietko kde "sadnut" a satku podla mna pri kazdom uvaze treba poriadne dotiahnut 🙂

venonna
7. led 2009

sonu, s tym ciernym snom si to vystihla 😀 uz mi je za nosenim smutno 😒

sueanek
8. led 2009

Jeste dotaz stran noseni ditaka na zadech - to je v zime realizovatelne pouze se spesl bundou, pripadne zateplovaci kapsou, ze? Nebo jsem neco prehledla?

lenki33
8. led 2009

sue, ja uz som nosila aj tak ze som maleho mala naobliekaneho len v satke a navrchu na bunde, ale robim to kvoli tomu ze on uz chce dost chodit. Aj tak mal potom studene vsetky 4 koncatiny 😒 A kedze vy asi este na prechadzky "nechodite" tak aspon ta kapsa by sa ti oplatila, aj ked na nosenideti.cz som videla usitu bundu, tym stylom ze len prestrihla na chrbte dieru 😉

venonna
8. led 2009

baby, specialne len pre vas:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
mala som ho len na chvilu a viaze sa paradne 😵

sueanek
8. led 2009

Hilfe! Zkousela jsem uvaz Smycka na bok (http://www.didymos.cz/noseni-deti-v-satku/uvazy...) a budto delam neco spatne nebo nevim...

1. Dite tam spis vlaje nez sedi - tech 12 tydnu, od kterych to doporucuji vazat, beru jako spatny vtip.
2. Uzel se povoluje (ale to je obavam se feature meho satku 😒).
3. Smycka, kteoru ma Sonicka pod zadeckem, se roluje tak, ze mam pocit, ze drive ci pozdeji vypadne.
4. Ruka, pres kterou je satek na rameni prehozeny, se moc neda pouzivat + druhou rukou pridrzuji dite, aby nevravoralo sem a tam.

Mate nekdo podobne zkusenosti, nebo jsem fakt kopyto? Dik!

bambusko
8. led 2009

sue, treba t viazat uplne natesno, mne sa zozaciatku tiez velmi nedarilo

venonna 🙂 🙂 🙂 mas silny hnaci motor na skore uzdravenie 😉

sueanek
8. led 2009

bambusko: OK. Hele, a ditatko fakt jenom "sedi" v te smycce, nema mit neco mezi nohama? Prijde mi to takove vachrlate cele...

bambusko
8. led 2009

sedi obkrocmo tesne na tebe

sueanek
8. led 2009

bambusko: Na takove te panevni kosti ci co?

bambusko
8. led 2009

hej, na bedre

olinka6226
8. led 2009

no ja som sa este neodvazila viazat bihaninu smycku. ale planujem ked dorazi albert.

sonulah
8. led 2009

sue:
já na zádech zatim nosim jen doma, páč speciální bundu nevlastním

ten úvaz fakt - jak píše bambusko - na pevno uvázat, zkus variantu 2, tj. nejdřív úvaz dovázat celej, na dítě si nenechej žádný místo a uvidíš, že ho tam pak nacpeš dobře a bude dobře držet... nohy má obkročmo, vpředu a vzadu
s tou rukou pod šátkem toho taky moc neudělam, resp. udělam, ale nezvednu jí moc vysoko, tou druhou nepřidržuju dítě, ale zas moc nedosáhne 😀 😀

je fakt, že já s timhle úvazem bojuju dosud, ale zlepšuje se to a používam ho ráda
😉

co máš za šátek?

sonulah
8. led 2009

venonn, to je barvička 😵

verulka
8. led 2009

sue, ja to viazem tak, ze satka uplne nadoraz, nasukam tam rona a on to "povoli" presne ntak, aby sa tam udrzal...na prve razy mi tam tiez plaval 😉 a tiez zavisi asi aj od satky, s kt. viazes 😉

venonna
8. led 2009

baby dik 😵 dnes som uz proste nevydrzala a malu tam supla aspon na 10 min. lebo ma teplotu (este neviem, ci len zuby alebo horsie), Helca dnes vyslovene prosikala, ze sa chce ponosit 😵
hm, musim ten bok vyskusat s indiom aj ja, teraz sa mi to aj bude hodit, lebo mam oherpesovanu len jednu stranu hrude, druha je fit 😉

petusaaa
8. led 2009

venonna, sa ti necudujem, ja nosim od pondelka a som zavisla 😀

audreyd
8. led 2009

hmmm, venon má novú šatku 😵 feeeeeeeeeši 😎

dlho som tu nebola, zdravím a HNY ´09 😵

kili
8. led 2009

baby, myslíte, že môžem na tento úväz http://www.didymos.cz/noseni-deti-v-satku/uvazy...
použiť aj šál? mám taký dlhý a široký, len je taký jemnejší, tak neviem, či by to moc nerezalo. ale chcem to len zajtra ideme po obchodoch aj s mojou mamou, tak ona by (možno) manducovala

audreyd
8. led 2009

hodí niekto link aj na "bihanin úväz", keď ho tu tak vychvaľujete? vyskúšame aj my 🙂 😵

kili, neviem, neporadím... skús, uvidíš 🙂

kili
8. led 2009

skúsim, ja len, že či to niekto už neskúšal 🙂

sueanek
9. led 2009

kili: spis aby ten sal nebyl moc pruzny, toho bych se bala...

sueanek
9. led 2009

sonulah: Mam Indii a Sanami. Sanami je takovy silnejsi satek, ten jsem na tuhle smycku diskvalifikovala uplne. A s tou Indii jsem vcera valcila stran toho povolovani uzle, paac o tehle satcich se vi, ze se musi poradne dotahovat...

Jinak vam vsem dekuju za tipy a postrehy, vrhnu se do smodrchani tohoto uvazu dneska znovu, s novym elanem. IMHO ma perspektivu, paac v nem ditko docela pekne vidi, narozdil od krize s kapsou, kde porad vykrucuje hlavu, aby videlo, co delam...

verulka
9. led 2009

audrey :
http://www.didymos.cz/noseni-deti-v-satku/uvazy... tam si vyber varianntu, ci viazat priamo s dietatom alebo predviazat 😉

sueanek
9. led 2009

verulka: Bihanin uvaz = smycka na bok?

bambusko
9. led 2009

ano 🙂 bihan dala tip 😉

kili
9. led 2009

baby, tak je to celkom OK 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
len je tak trošku ťažký, ale to bude asi v čomkoľvek, keď bude len úväz na bok a tiež mi to skĺzava z ramena, ale nevadí. no neviem, či tak pôjdeme, že čo moja mama 😝

kili
9. led 2009

hmm, teraz pozerám, že tie kolienka mohli byť vyššie, ale keď ho nosím, tak mi to nijak zle nepríde, vždy až na fotke 😕 . No nejak ho do toho vnorím 😎

bambusko
9. led 2009

kili, ty si velky vymyselnik 😀

kili
9. led 2009

no, ale dobré, nie? 😀