V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

audreyd
21. led 2009

hmmmmmmmm a čo poviete na toto? http://www.penzionjavorina.sk/sk/home.html 😵 😵 😵

lenki33
22. led 2009

baby ja som sa prave tym lyziarskym strediskam chcela vyhnut, lebo teda neviem ako vy ale ja lyzovat s malym nepojdem 😝 okrem toho tym ze je zima su v lyziarskych strediskach vyoke ceny, ked bude sneh tak tam bude vela ludi a ked bude skarede pocko tak tam moc nebude co robit 😝 al je mi to v podstate jedno ked sa ostatni zhodnete tak sa prisposobim
bambu ved ale s tym sa rata ze pojdes s celou rodinkou, spolocensku miestnost potrebujeme tak ci tak, ved kde si budeme skusat vsetky tie satky ?? 😀

valka
22. led 2009

papajka, neviem, ako by si to zvladla, keby sa k vam nastahovalo minimalne 8 zeniciek s manzelmi a este aj niektore s detmi 😀
kde v brezovici je welness? co tam je ? 😕

valka
22. led 2009

indio s konope alebo s lanom je iba natural? alebo su aj ine farby?

lenki33
22. led 2009

nie su ine farby 😒 ale lanove byva v LE takze je natural s niecim, aj ty mas take
takze si mozes ist studovat farbenie satiek 😀

martina46
22. led 2009

Ja mám quartz z limitovanej s ľanom, základ je natural bavlna a ten ľan je fialový. Dojem z diaľky je, akoby bola šatka natur.

valka
22. led 2009

no to by som neriskovala...
hm...manzel chce nieco natural, tak to by bol spokojny on....a mozno to natural je take univerzalne...uvidime...
eriqe, ty si ho uz farbila? chystala si sa na to, nie?

kocky, predala som kamoske hoppa...aj tak ho uz nosila iba ona (pozicala som jej ho) a nam bol moc dlhy...ale dobre sa v nom nosilo ☹
na batoh je asi najlepsie indio, ze?

audreyd
22. led 2009

ja som myslela, že to tak na neskôr plánujete, nie teraz tak hop-šup- tralala 😅 čo tak tatralandia alebo niečo, kde sa dá aj očvachtať, hmmm?! 😵

olinka6226
22. led 2009

baby ja v marci nemozem... to mam danove priznania ☹ . ale dal by sa vikend 4-5.4.

lenki33
22. led 2009

ja som zas myslela ze hop sup tralala by sme isli aj vo februari 😅

lenki33
22. led 2009

valka no indio je proste najlepsie na vsetko 😀

valka
22. led 2009

lenki, aj pre male babo? lebo ak nieco ine, tak by som toto indio skratila, co mam (juj, az mi chodi mraz po chrbte z takej opovazlivosti) a tu druhu satku by som kupila teda inu...juj, ked ja chcem tak farebnu satku...ale ked ste pisali, ze cisto bavlnene nie je az taka vyhra... ☹

lenki33
22. led 2009

valka aj pre malo babo, ak sa ti to tvoje indio paci tak ho neskracuj a nechaj pre druhe, hlavne uz je zanosene a na batoh si kup nejaku inu. Ked chces farebnu tak si kup farebnu a kasli na indio 😉

valka
22. led 2009

no ale ja nie som uplny makac v skladani a cim skor uviazana, tym lepsia...a kedze toto indio je tak super, tak nebudem kupovat horsiu satku, no nie ? 😀 na druhej strane aspon nebudem musiet rozmyslat nad tym, aku farbu si vyberiem 😀 😀 😀

lenki33
22. led 2009

ja teraz viacmenej nosim len to celobavlnene, ale tak po hodine batohovania uz ho na ramenach citim a myslim ze by to nezlepsilo ani poskladanie, ale kratku satku som kupovala na poponasanie ked uz chodec nevladze, takze na ten ucel je super 😉

valka
22. led 2009

na to presne ja chcem kratku satku...doma zvladnem aj indiom, ale vonku by som ho sulala po zemi...aku mas dlzku?

lenki33
22. led 2009

3ku, tj 3, 2m myslim
ale skutocnu neviem, a moje milovane dieta mi niekde stratilo jediny meter 😖

lenki33
22. led 2009

ved ked sa zastavis pre lush tak vyskusas 😉

valka
22. led 2009

uz prisiel? 😲

sonulah
22. led 2009

holky, prosim o radu, já ještě občas nosim J v kolíbce, ale za boha se mi nepovede dát ho tam jakoby čelem vzhůru, prostě je spíš připláclej na mě břichem..... a protože nosim skoro pořád jednostranně (na druhou stranu mi to nejde), mam z toho takovej blbej pocit, že má ty záda křivý (navíc mu - zrovna teď 🤐 ) vypadne z šátku ta spodní ruka....

no, nevim, možná už je prostě na kolíbky velkej, myslim, že když byl menší, tak to nějak šlo.... nebo si to mam uvázat volnější?

napadá vás něco? Ď.

lenki33
22. led 2009

valka neprisiel ale tak hadam buduci tyzden dojde
sonu neviem na kolibky vobec nie som expert,a le skus kuknut na nosenideti.cz mne sa zda ze tam mali na to nejaky trik, bohulcin trik???

valka
22. led 2009

este otazocka: neskusali ste viazat nieco taketo: (nemam foto, tak skusim popis):
lucka je na mojom chrbte, satka cez nu, pravy koniec satky cez moje plece. lavy koniec satky pomedzi nohy lucky a popod moje rameno dopredu. tam hore a cez lave plece dolu chrbtom pomedzi luckine nohy a popod moje prave rameno dopredu. zviazane s lavym cipom. zozadu vznikne kriz, vpredu su akoby popruhy od batoha...
pre mna vyhoda je, ze lucka ma krasne podsadeny zadok a nedava nohy dokopy ako pri batohu 😵

sonulah
22. led 2009

lenki, nemůžu to najít, ale ještě pohledám....

lenki33
22. led 2009

tak nie trik ale manevr, neviem teda ci ti to pomoze 😅
http://www.nosenideti.cz/clanek.php?clanek_id=39

lenki33
22. led 2009

sonu este ma napadlo ze ja som tam Danusa nemohla napasovat ked mal moc siroku plienku, vtedy sa mi vzdy otacal na bok, tak ako popisujes

sonulah
22. led 2009

lenki,děkuju moc! 😉 jakto, že jsem to nenašla? ale nepomohlo mi to, páč vážu kolíbku na bok, tam je ten pruh vlastně dole rovnou....
a teda prdku máme jak kdy, zrovna dneska dvě čč ve vlňáčkách, no, je to trochu rozložité........ 😀

asi se holt na kolíbky pomalu vybodnu, no 😉

bambusko
22. led 2009

sonu, a co koliska v ksk? som tak mala mareka este asi 10-mesacneho 🙂

valka, na batoh je bavlnene indio super. vies, ze u mna nie je cislo 1, ale ciste na batoh ano

tiez som za akciu system huraaaaa 😀 podme, tak druhy februarovy vikend? bojnice by boli ok, lebo s tym lyzovanim ma lenki pravdu. ale je zoo otvorena aj v zime?

lenki33
22. led 2009

ano zoo je otvorena aj v zime do 15tej
v bojnicach su inak aj uzasne kupele, len tam neviem ako je to s detmi, ale kym sme boli bezdetni tak sme tam chodievali kazdy piatok 🙂

rovni
22. led 2009

baby myslite ze ked sa babu paci v satke,bude sa mu pacit aj v manduci?

venonna
22. led 2009

13.-15.2. je na zamku v Bojniciach Valentinsky vikend 😵