V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

aerin
21. kvě 2009

diky soni, snad jo 😅

kapulet
21. kvě 2009

ahojky, mám na vás maminky dotaz. Taky šátkujem, respektive já šátkuji, malé je 16M a docela se jí to líbí. Jenže jsem teď v 9tt a nevím jestli vůbec můžu ještě šátkovat, a pokud jo tak do kdy?
Moc dík

sywys
21. kvě 2009

Sonulah díky za tip. Koukala jsem v Tvém albu že to fakt jde a hned to zítra zkusím.
Moc Vám to sluší a závidím TI že umíš háčkovat a plést. Já akorát tak něco sešiju a nejsem moc mistr.

Ten zelený šátek v albu a indio jsou pružný nebo ne?
Ještě dotaz - nějaké tipy jak to udělat aby dítě neublinkávalo? Vedrem to snad nebude, máme doma příjemných 23-24 a to jsme měli i při topení. Venku za oknem je 32. Trochu mi to komplikuje nošení. Jak není na ruce obličejem dolů, má to za krkem a všude a blinká víc. Na "tygra" blinká jen občas. Blinká nezávisle na tom jestli jsme odkrkli nebo ne. Taky 2 h po jídle.

loren
22. kvě 2009

dievcata a mate niektora baby vak ale premaxx sa to vola je to ako taska skor videla som to v tv v seriali ako prezit a zaujalo ma to a kedze cakam druhe babo a obcas budem musiet s nimi oboma sa niekde premiestnit tak sa mi to zda pohodlne 😉

sonulah
22. kvě 2009

sywys, děkuju za pochvalu výtvorů...
zelenej je šanami, neni to z nejkvalitnějších šátků, ale kdyby nebyl J takovej žrout, tak by se to s nim možná dalo.... ale pak už mě bolely záda, tak jsem pořídila ten tmavě modrej Storch Leo a krátký indio....
všechno jsou to pevný šátky 😉

jannca
22. kvě 2009

Ahoj holky, malá konečně usnula. Binec tu mám jak v tanku, ale uvařila jsem si kafínko a chvíli budu nic nedělat.
Jdu říct, že malé se moc nelíbí šátkování...mám velká prsa a na kříž se jí to nelíbí...Jdu hodit fotku, ale nevím, zda z toho bude něco vidět...mám jí dávat výš, níž...

sywys
22. kvě 2009

Tak jsme prvně zkusili tip , Sonulah, a zatím teda moc úspěchů neslavím. Malá se mi z toho taky vykopává. Pořád ve všech úvazech natahuje nohy, jak jí je skrčím vzpouzí se. a přetáhnout jí cokoli přes hlavu je taky problém.chjo. Nakonec jsem jí zkusila v tom strčit prso a tak dlouho se nemohla chytnout až mi začala vyklouzávat spodem - a v tu chvíli jí začalo zajímat co tamtudy je vidět 😀 a to byl konec. nahodila lišácký úsměv a už jsem to vzdala. Zašívám a leží vedle mně.

boglarca
22. kvě 2009

loren, my máme premaxx a nemůžu si ho vynachválit, prvního prcka jsem šátkovala, ale nebylo to úplně ono, nějak jsme si se šátkem nesedly a tak jsem hledala něco jiného a narazila na premaxx, mámé šestitýdenní mimi a vyloženě si v tom hoví. starší prcek začal chdit a tak mimčo dám do premaxxu a s ročkem jdu chodit, záda ani neví, že mají nějakou zátěž. já jsem fakt spokojená 😉

sonulah
22. kvě 2009

jannco, ten šátek je fakt nádhernej.... 😵 zkusila bych vejš.... 😅

bambusko
22. kvě 2009

jannca, satka krasna 😵 sak si aj dlllllllllllllho vyberala 😅 aj babo zlatucke. len ten uvez podla fotiek taky nijaky 😒 asi to mal byt ksk, len ta kapsa by mala byt cez dieta a pevne ho obopinat. skusala si viazat aj inu kolisku ako v ksk?

sywys
22. kvě 2009

sonulah, proč tě z tamtoho šátku bolely záda a z těch dalších ne?

martina46
23. kvě 2009

ahojte, nemate nahodou skusenost s babysatkou zn. nandu? mala by to byt madarska znacka.

lenki33
23. kvě 2009

sywys tie nekvalitnejsie a lacnesie satky su zakerne prave v tom ze rezu, tlacia, povoluju a pod

jannca, mala je zlatuch, satka tiez krasna 😵
no a uvaz,mas to asi zle dotiahnute, ale myslim ze je problem ze to este nie je zanosene, india na mna totiz posobia skoro ako elasticke, ked uz su zanosene
ale nic si z toho nerob, chce to len cvik a trpezlivost, este moze malej vadit to ze je v koliske,moj chcel byt hned na stojaka
tak vela zdaru 😉

klaudia74
23. kvě 2009

Martina, ja som mala na začiatku požičanú od kamarátky Nandu. Podľa toho, na čo ju potrebuješ, na nosenie neodporúčam... 🙂 Tá kamoška dodnes nechápe, ako môžem ešte stále nosiť môjho 12 kilového malého, veď v šatke sa dá nosiť max. do 8 kg, aj to je už veľa na chrbticu... ona inú šatku neskúšala iba Nandu... takže tak...

martina46
23. kvě 2009

klaudia, dakujem 🙂
objavila som ju totizto na inzerate za dobru cenu, chcela by som totizto sit nosic z nejakej satky, ale mi je luto dat na to prilis vela penazi 😀
je ta satka tkana? aspon trochu ma n prvy pohlad vlastnosti nejakej dobrej satky?

klaudia74
23. kvě 2009

Je tkaná, tá moja bola aj mäkkučká zanosená... Teraz mám Annu a keď to porovnám (z pamäti 🙂 ), tak Anna je tkaná oveľa hustejšie.

martina46
23. kvě 2009

dakujem 🙂 takze asi bude vhodna na moje vyrobky 😀

evicka1
23. kvě 2009

ahoj holky
sim sim hodie mi link na youtube jak se vaze ta osuska na zada? (tak jak to ma martina46 v albicku) 😅 nekde to tady je ale dohledat to je nerealne 😠
moc diky

aerin
23. kvě 2009

ahoj holky, co na to rikate?🙂 http://www.etsy.com/shop.php?user_id=5366490

evicka1
23. kvě 2009

martinko dakujem velmi krasne

klementina
24. kvě 2009

ahojte, chcem sa spytat tych, co nosia deti v manduce ako ich chranite pred slnkom teraz v lete? myslim hlavicku. nosime klobucik, ale neviem, moc sa mi nezda, ze by to bolo dostacujuce.. 😖

slavkicek
26. kvě 2009

ahojte, co hovorite na tieto satky? vobec sa v tom nevyznam ale chceme kupit nejaky nosic 😉

http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...
dakujem 🙂

bambusko
26. kvě 2009

slavkicek, to je nieco nove, uz sme viaceri kukali z tej stranky aj ine veci. dostala som sa akurat na web vyrobcu, ale po madarsky nehrozi 😀 chyba mi tam udaj o nosnosti 😕

klaudia74
26. kvě 2009

Bambu, údaj o nosnosti šatky je tam už doplnený. 🙂

emjee
26. kvě 2009

klementina my davame ciapocku a este tu kapucku z manduci

bambusko
26. kvě 2009

klaudi, vsak daj aj dajake info z praxe 😉 aj o mei tai, ked si pri zdroji 😀 lebo to nevyzera zle 😎

sue
26. kvě 2009

Klementina, ja som dávala klobúk a cez celé telo ešte plienku 😉 štvorcovú... teraz už len klobúk 🙂

zitaje
26. kvě 2009

Mne sa tam paci ten zeleny meitai, taky bombai, ci ako sa vola. Ked uz nie zelena zara, tak zeby zeleny meitai? 😀 No uzivila by som nejake nositko. 😅

klaudia74
26. kvě 2009

Tak tie Mei-tai sú krásne a hlavne veľmi mäkkučké, celé vypolstrované aj popruhy... treba vyskúšať... 😵 Nosič je takisto veľmi mäkkučký, mne doteraz nepasovalo ani Ergo ani Manduca, pritom ich mám obidva doma od Andrejky, ale nosila som len v šatke, ale tento Liliputi ma dostal, odvtedy je šatka odložená... 😔
Ináč ich videla aj Andrejka a tiež sa jej páčili. 😉