V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

jindri
25. bře 2010

Ahoj holky, pokud by jste některá měla zájem - prodávám Manducu.
V perfektním stavu, žádné vady, petrolejová barva i plát. pytlík, návod.
Kupovaná v červnu 2009. Za cenu 1999,-Kč 😉 V Praze se můžeme domluvit na osobním předání.

lyongirl
29. bře 2010

Ahojte, ak by mal niekto záujem, predávam African Baby Carrier, pôv. cena75€, teraz 55€, používaný minimálne, necelé 2 mesiace, celú zimu sme sa nenosili a teraz mi to už nevyhovuje...

mneme
2. dub 2010
romanacka
5. dub 2010

Ahoj jindri, ak si ešte manducu nepredala, tak ja by som mala o ňu záujem.

zmurkaz
5. dub 2010

Ahojte kočky ... dúfam, že som sa sem dostala správne a budete mi vedieť povedať .... je nejaký rozdiel medzi elastickými šatkami? Ja mám požičanú Moby ... a chcem si takú aj kúpiť - len neviem, či ak je písané elastická aj pri ostatných typoch tak je tak elastická ako tá Moby .... 😅
V tomto som úplný začiatočník .... aj keď prvého som nosila poctivo (vtedy začínali - aspoň u nás - babyvaky , také úplne obyčko) a téma babyšatiek sa mi zdá takáááá strašne zložitá ☹

emjee
5. dub 2010

zmurkaz kukam ti do pasu a elasticku ti neodporucam - uz mas velku slecnu 😉 kup si radsej bud pevnu satku alebo nejaky ergonomicky nosic, elasticka sa na vacsie a tazsie deti uz nehodi

zmurkaz
6. dub 2010

emje ... ona má nejakých í a niečo kg .... a trochen sa bojím kupovať niečo iné - lebo od pôrodu je toto prvé čo jej sadlo - v ničom inom mi nechcela byť ..... ☹

No a rozmýšlala som aj tak, že by som kúpila takúto Moby a potom, ak by bolo treba a toto by mi už nevyhovovalo že by som tú Moby predala a kúpila zas pevnú ..... 😅 ...či zle rozmýšlam? 😅

zmurkaz
6. dub 2010

som zle na písala 😀 😀 😀 má 9 a niečo kíl 😀 😀 😀

emjee
6. dub 2010

podla mna v tej elastickej uz dlho nevydrzi, skus si pozicat kvalitnu pevnu satku alebo ergonomicke nositko

romanacka
6. dub 2010

My sme mali pevnú šatku a malému sa v nej moc nepáčil, ale potom nám kamarátka požičala jej, ktorá bola o niečo dlhšia ako ta moja a zlepšila som aj techniku viazania a omnoho sa to zlepšilo. Aj tá šatka bola pevná. Teraz som si ušila men tai a je to super. Neboj sa pevnej šatky je to len správnom viazaní a je to super. 😅

zmurkaz
6. dub 2010

ďakujem babulky 😉

romanacka
16. dub 2010

Ahojte babenky, nájdu sa tu aj nejaké oravčanky, ktoré nosia?

viviktorka
25. dub 2010

Ahojte, nechcel by niekto Ring Sling? Mohli by sme kupit nejaku starsiu satku a strihnut ju na polovicu... Ak by ste niekto chceli, napiste IP. Dik.

jannca
3. kvě 2010

Ahoj holky, nemáte některá pěkný úvaz na bok...i rychly a vůbec. Díky

jannca
3. kvě 2010

viv: a na co to jedobré, myslím ten Ring Sling?

lalus
3. kvě 2010

jannca kuk o stránku dopredu, asi štvrtý príspevok odspodu je môj, dala som tam linky na uväzovanie koníka 😉

viviktorka
3. kvě 2010

jannca, Ring Sling by som chcela len na take kratsie prenasanie, aby som nemusela viazat satku... 😉

denisocka
4. kvě 2010

baby,
nemáte niektorá teraz novo kupeneho LEA storch???? aby ste mi premerali realnu dlžku - potrebujem 3,6 aj 4,1 premerat - udajne su len 10cm dlhšie a vraj staršie storchy boli aj 50cm dlšie / ja som mala 3,6 a v reale bolo cez 4,1/

mimkao
4. kvě 2010

Baby, keby sa našiel niekto, kto vymení Hoppediz Nairobi za Hoppediz Kairo, Casablanca, alebo Tunis, tak sa ozvite. Dĺžka 4,6m. Dík. 🙂

denisocka
4. kvě 2010

mimka,taku dlhu ti treba?

denisocka
4. kvě 2010

mimka,sice je to ina,ale hodim ti inzerat

Predam satku Hoppediz, Costarica 4,6 m, kupena 05/2009 v bezchybnom
stave. Cena 50 EUR.
kontakt: katarina.mrazo­va@yahoo.com

mimkao
4. kvě 2010

Deni, no, kedže neviem ako budem vyzerať po pôrode, tak radšej dlhšiu, ak krátku... 😅
Pisla som ti do IP, a teraz mi napadlo, že keď je ten inzerat z bazaru na nosime.sk, tak už je neplatný... Bo sa mi zdá, že som už raz jednej kataríne mrázovej písala....a mi odpísala, že už to neni aktuálne...

monr
4. kvě 2010

denisocka, ak vydržíš vyše týždňa, tak mám objednaného lea 3,6 a potom by som ti ho vedela odmerať.

denisocka
4. kvě 2010

vydržim,aj ja mam obj. 3,6 ale stopla som objednávku a neviem sa rozhodnuť .akeho si vzala?

myzma
4. kvě 2010

ahoj, denisocka, uz som raz pisala, ze aj moj leo ma oficialne 3,6m ale po premerani to bolo 4,1m, od cipu k cipu

monr
4. kvě 2010

mám obj. bordové leo, sa teším ako malá. 🙂

monr
4. kvě 2010

a škoda že nemajú 3,2 by som brala radšej to.

denisocka
4. kvě 2010

myzma a dokažeš s ním uviazať všetko,aj KsK? na českom noseni baby písali,vraj nove leá niesu už o tolko dlhšie

myzma
4. kvě 2010

ano, dokazem, dokonca i manzel 😎 , ale pokial mas takuto info o tych novych dlzkach, potom si radsej pockaj na odpoved od monr 🙂

denisocka
4. kvě 2010

monr, ja som mala na klokana a batoh strihnute indio a malo 3m a stačilo bohato