V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

certica
5. pro 2008

no, ja si tiez pamatam a hlavne cisla - datumy, sviatky, spz, t.cisla. akurat sumy, co kolko stalo ani za svet a tom uctovnicka, celkom paradox

certica
5. pro 2008

spat k noseniu 😀 ... nase sidlisko je fakt in, tu su same nosicky, aj v bunde som vcera jednu stretla

bambusko
5. pro 2008

🙂 no zato dnes mi nie je od smiechu. pregrcala som celu noc, ani lyzicku vody som v sebe neudrzala, ledva zijem a nemam mlieko ☹ teda nejakych par kvapiek vycedil 😔

certica
5. pro 2008

fuha bambus 😒 , co mas nejaku crevnu virozu? ja som to sice neskusala, ale keby si si dala kulisek, co je pre deti na rehydrataciu...? aspon cez slamku popijat.

bambusko
5. pro 2008

certi, asi to bude viroza. aj ked vecer mi bolo tak divne, ze som s manzelom zacala rozoberat, ci som tehu 😕 u nas je tych viroz teraz plno, uz popijam fatru a caje, ale mam teplotu z dehydratacie. ema prisla uz zo skoly, tak mi sla kupit marina keksy, snad sa uz pozbieram. maly akoby to citil, dnes zjedol hrst kukuricnych lupienkov aj skoro celu vyzivu, sice s 2 pauzami, ale aspon nieco. poobede vsak len cicia, to bude vesele. v noci to bolo hrozne, ja v mdlobach, on vrieskal od zlosti, ze mu nic nejde 😒 a dnes bude asi prvy den bez nosenia

lili03
5. pro 2008

Jak prosím oblékáte prcky do nosítek? Míň než do kočárku (protože se vzájemně hřejete), nebo naopak víc, protože v kočárku mají fusak a deku?

certica
5. pro 2008

bambu, chuda, tak prajem rychly navrat do normalu. uz by malo byt len lepsie.

lili, ja sice fusak v kociku nepouzivam, len deku, ale v nosici obliekam trochu natensie, teda tensi overal navrch, ako ked je v kocari.

audreyd
5. pro 2008

fuuuu, bambu 😕 a čože tak?! ja keď som takto, tak sa ťahám jak mucha z omáčky a chodím po kolenách ☹ a nebudeš v tom? 😕
lili03, menej stačí obliecť aj seba aj bábo, ohrievate sa navzájom 😵

valka
5. pro 2008

mne pomohla pri zvracani smecta...aspon to nebolo take kysle...
bambu, ved Ema uz ma skusenosti, ze ako nosit...tak zaviaz maleho jej 😉

lenki33
5. pro 2008
lenki33
5. pro 2008

samozrejme ze som ho zabudla odmerat pred opranim 😒
bambu ak uz mas tie EO, tak si daj matu, to mi vzdy zaberie 😉

audreyd
5. pro 2008

dobrý strýčko 🙂 leni, ty máš tie nitky ružové, či zle vidím?! 😕

lenki33
5. pro 2008

ja zle fotim resp to svetlo, je takej farby ako tvoje ale ta nitka co ty mas zltu, tak ja mam tmavocervenu.
Satka je omnoho tmavsia v skutocnosti, asi taka ako bola zastava ZSSR, takze presne splnila moje ockavania 😀 az nato ze mala prist na VOSR a prisla az na Mikyho

sonulah
5. pro 2008

jaj, lenki, jak ladíte i se závěsama 😀 , moc pěkný (a dobře uvázaný, že.....😉)

eriqe
5. pro 2008

Supeeer Leni, tak uz mate darcek 😵 dufam ze splnilo vsetky ocakavania

lenki33
5. pro 2008

no dobre uvazany to moc neni, lebo teda musim vam povedat ze mi to s tou nezanosenou satkou fakt nejde, normalne mi to hore odstavalo a uzol sa mi nedal dobre spravit a tak

lenki33
5. pro 2008

jo a mam uplne cervenu pracku znutra, su zafarbene aj tie cedulky didymos 😠 tak som zvedava, dufam ze po ccca 3opratiach to bude ok

audreyd
5. pro 2008

lenki, mne to farbilo iba ten prvýkrát 🙂 viac už ee 🙂 ale je fakt feši, ja som tiež na červenú 😉

venonna
5. pro 2008

leni, paradny Mikulas 😉

weroni
5. pro 2008

lenki posli aj k nam takeho Mikulasa 😀 krasna satka 😵

bambu jujha prajeme ti nech si coskoro fit

bambusko
5. pro 2008

lenki, kraaasa 🙂 takze dlzka vyhovuje? asi predsa len mam nejake jasnovidecke schopnosti 😀 este som zvedava, ako sa rozhodla mouse. matu nemam, moze sa pri kojeni?

inak my sme uz tyzden cela rodina okrem maleho asi tehu 😕 alica zvracala cez vikend, pondelok sme sa zase striedali na zachode a pili smectu 🙄 uz zacinam podozrievat vodu 😒 ale ma to viac ludi, aj v skolke aj medzi znamymi.

s tym mikulasom je to take zlate, dievcata si poctivo umyvali cizmicky, aj mne umyli, marekove capacky postavili tiez do radu a nakreslili aj obrazok 🙂 kym zaspali, este vyzvedali, ci uz bol u nas ten mikulas. jasneze nebol, este je len v tescu 😀

audreyd
5. pro 2008

bambu, bude vás za chvíľu ako hadov, keď ste všetci tehu 😀 😀 😀 paráááda!!!
inak baby môžu prísť poumývať aj k nám topánky, náš miky sa bude musieť uspokojiť s takými nosenými, keďže sa nikto nemá k tomu, žeby ich umyl 🙄 a ten náš nakupoval v kauflande 😀

tak prajeme bohatého mikuláša a pozor na líniu 🙂

duskaf
5. pro 2008

Ahojte kočky, ja som už spráskala celé gumené cukríky, u nás už Mikuláš bol. Vždy celý život chodí 5. 12 večer k nám. Mali ste to vidieť- bola som hotová, tie rozžiarené hviezdičky v ich očkách, malá výskala, bolo to také krásne, že aj kamera sa zľutovala a opravila sa sama od seba, aby sme si tie okamihy zvečnili.

duskaf
5. pro 2008

Bambu, držte sa všetci, nech je pliaga skoro preč.

jabrunko
5. pro 2008

caute nosicky, mata sa pouziva, ked chcete zastavit laktaciu, ale troska asi neuskodi ...
lenki ta cervena satka je krasna ja tiez rozmyslam o kupe kratkej satky na batoh ... teda uz som jednu kupila, ale bola kratka 😒 mate niekto skusenosti s nakupom cez ebay ... tam je plno didymosiek, tak by mohli byt ceny OK

audreyd
5. pro 2008

jabrunko, nie náhodou šalvia na zastavenie laktácie? o mäte som nevedela...

bambusko
5. pro 2008

ja viem, ze salvia aj mata 😒 jabru, ja som kupovala z ebay indio a myslim, ze aj verulka 😉

angelik
5. pro 2008

bambusko, skoro sa vyliecte (najhorsie som to vzdy niesla, ked cela rodina sme boli marodi, kazdy si vyzadoval pozornost, a ja sama som sa citila na...), ale, pokial pamatam, crevne vyrozy natrvaju dlho, aj ked su znicujuce
inak, palina je v tomto smere velmi dobra, ale hnusna (v tehotenstve sa neodporuca, ale o kojeni som nic nenasla)
a este aj rebricek je dobry, nesmie sa uzivat dlhodobo a je chutovo lepsi
a alchemilka

angelik
5. pro 2008

lenki, krajsi mikulassky batoh som nevidela 🙂 velmi vam to pristane

bambusko
5. pro 2008

dik, ste zlate 🙂

angelik, marod je uz doma?