V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

sonulah
1. dub 2009

bambu, fakt ?!? já moc kolíbku v KsK nevázala, ale to je v tom takovej rozdíl proti svislýmu postavení, že by šátek nestačil? 😕 se divím, to by mě ani nenapadlo....

bambusko
1. dub 2009

sonu, mareka som nosila v koliske ksk do 10m, on tu polohu miloval, bola som taka 40/42 a mala som inku 4,6m, realne 5m a bolo to akurat. ked som zacala viazat zvislo a hlavne dvojity kriz, uz mi bola brutal dlha, aj som nieco zhodila a batoh sa mi s nou nikdy nepodarilo uviazat, az ked som si kupila kratsiu satku

matilko
1. dub 2009

bambu, to ma tiež napadlo, strašne chcem kolíbku viazať, ale furt mi to nejde 😠 stále hľadám rôzne videá, ale neviem po nemecky, nemáte ešte nejaký odkaz na kolíbky???
ale čo ak sa to nenaučím, to by mi potom predsalen stačil č.5, no a teraz si vyber 😀 mne sa kolíbka strašne moc páči totiž

sonulah
1. dub 2009

matilko, moje oblíbenkyně (ehm, pardon, už jí tu dávam poněkolikátý 😅 )

http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=1&cln=6&gs...

matilko
1. dub 2009

uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kremen se lnem už nie jeeeeeeeeeeeeeeeee ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sonu, tú kolíbku ešte skúsim, ale teraz som videla moc dobré video na kolíbku v KsK, jak tam cpala to mimčo, to som nikde tak nevidela a príde mi to dosť dobré!!! je to v tom odkaze z minulej strany, tak od tej samej holčiny

listicka77
1. dub 2009

sonu, dle mých zkušeností má dvojitý kříž skoro stejnou spotřebu šátku jako KsK.

bambusko
1. dub 2009

listi, ale len zvislo 😉

mouse
1. dub 2009

Ahojte, hlasim prvy a uspesny pokus o nosenie syna v batohu vonku 😵 . Ohromne sa mu to pacilo az od tolkej radosti zaspal a spal na chrbate skoro 2 hod... 😵 . A teda Vas prosim o radu, ako dlhu satku potrebujem na viazanie batoha.

bambusko
1. dub 2009

mouse, mne staci 3,2m, mam 172/64

mouse
1. dub 2009

Vdaka bambusko, tak to bude stacit aj mne.

martina46
1. dub 2009

Dievčiny, ako sa cítia vaše kolená po dlhšom pravidelnom nosení?
Ja mám celkom dosť. Chrbát v pohode (až na pichanie pod lopatkou 😀), no pri Táňkinom neustálom hopsaní mi odchádzajú kolená 😅

vikinka27
1. dub 2009

mati, mne odchadzaju zapastia - ako drobneho prenasam vramci bytu (to malo co nie je v satke!!!)
kolena zatial ok.
chrbat ma bolel - teda, skor pichanie pod prsiami. eliminovala som to nosenim vyhradne vzadu. vpredu uz nenosim.

martina46
1. dub 2009

no ano, zapastia mam tiez v divnom stave 😀 ale to este pred materstvom....

vikinka27
1. dub 2009

mati: beries nejaky vapnik? ja mam doma, ale flakam... ale som si vravela, ze zase musim zacat - ci to nie je aj odvapnenie...

martina46
1. dub 2009

snazim s mliecne vyrobky, kalciu teraz ale neberiem, no neviem... posledne 2 dni som zacala mat aj nejake citlive zubky, fujha....
ale na tieto klbove veci mi v minulosti pekne pomohla zralocia chrupavka, lenze ja strasen zabudam !!!!!mam ju aj kupenu :(((

emjee
2. dub 2009

bambusko dik za odkaz, nacvicim si 😀
moj krpcek sa nechce nosit v koliske, jedine zvislo 😝 😀

lenki33
2. dub 2009

emjee ta tvoja satka vyzera dost tuha, mozno aj preto sa ti KsK zle viaze
skus ju nejako zanosit, zmekcit,pranim ,uzlovanim...
tuto je najlepsie popisane dotahovanie KsK
http://www.nosenideti.cz/clanek.php?clanek_id=77

emjee
2. dub 2009

lenki popravde ksk som este neskusala, odradza ma to, ze sa viaze s uz vlozenym dietatkom (na rozdiel napriklad od dvojiteho kriza) a dik za link 😉

lenki33
2. dub 2009

emjee, to je skoda ze si to neskusala, lebo vacsina satiek funguje tak je ked si dieta vlozis do tej kapsy a len tak ledabolo potiahnes tak dieta drzi v tej kapse samo, staci ked drzis tie pruhy na kriz
napr na indiu nemusim drzat nic, dam dieta do kapsy a drzi to, je to moja oblubena ukazka na prezentaciach 😀

emjee
2. dub 2009

no idem nacvicovat 😀 len ked moj krpcek nikdy nie je taky kludny ako to babo na instruktaznom videu 😅

martina46
2. dub 2009

emjee,
preco neskusis kriz s kapsou vonku?
to si nachystas uvaz a iba vlozis maleho 😉
http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=1&cln=6&gs...

ja som viazala pri malej dlho len tento KsK, lebo pri uvazovani plakala, tak som si nemohla dovolit este s nou na rukach viazat...

valka
2. dub 2009

emjee, ja som tiez nosila lucku dlho predlho v dvojitom krizi...a az ked bola uz vacsia, naucila som sa KsK...teraz je to vyhoda, lebo sa lepsie rozklada hmotnost...no ked dobre utiahnes, tak aj v dvojitom krizi je dieta bezpecne...a hlavicku zasunies pod jeden pruh do boku...

sonulah
2. dub 2009

listi, bambu, dík za informace o dýlce šátku....
ehm ehm, proč já si pořád myslela, že KsK prostě sežere nejvíc šátku a DK tolik ne? a ještě s tim postavenim dítěte, no, se tu ráda něco poučim 😵 😵

matilko!! 😝 😝 co budeš dělat? 😉

sonulah
2. dub 2009

http://www.nosenideti.cz/bazar.php

3.inzerát shora - zanošený červený leo 🙂 i s poštou za 1700, 4,6m

martina46
2. dub 2009

sonulah,
tiez som si myslela, ze DK nevezme taku dlzu ako KsK. ono to v podstate tak trochu je, ale rozdiel je minimany. myslela som si, ze to je hodny kus 😅

matilko
2. dub 2009

sonu, no čo 😀 manžel má radosť, že ušetrím 400 😀 ten bazar mi zo stránok akosi zmizol... 😝 myslíš, že mám ísť radšej do zanoseného, alebo si priplatiť a kúpiť si fungl nového?

matilko
2. dub 2009

tak bazar mi už ide, tento inzerát som tam už videla, ale nie je tam žiaden kontakt 😖

sonulah
2. dub 2009

no jo, matilko.... 😅 tak to je dobrej inzerát 😀

a myslim, že klidně můžeš koupit zanošenej šátek, líp se váže a pokud nemá díru, tak je jinak jako novej 🙂

emjee
2. dub 2009

martina nevedela som, ze aj taky existuje 😀
skusala som ten ksk ale reve jak tur kym to uviazem 😝

matilko
2. dub 2009

sonu, asi teda pôjdem do nového 🙂 ale pár leoškov tam ešte v inzerátoch bolo a ja sa neviem rozhodnúť, či fakt kúpiť toho Lea 😅 chcem proste šátku až do konca, nie som milionár, aby som si mohla dovoliť na každý uvaz iný typ šátky 😖 Dosť stačí, že som prepadla látkovacej mánií, šátkovacia už je ozaj pre tých, čo na to majú 🙂

emjee, mne už tiež reve a to pri každom úvaze 😖 ale prikladám to blbému šátku, ktorý už fakt pošlem niekam preč...