V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

martina46
25. únor 2008

Sue, niekto raz niekde písal, ale neviem kde a kto 🙂 že na nejakej prezentácii ľudia skúšali oba nosiče a niekomu vyhovovalo viac ergo, niekomu manduca. Najlepšie vyskúšať na nejakej prezentácii.

Aké máte skúsenosti s nosením novorodenca v dvojitom kríži? Ja tam malú neviem dať dosť napevno. Ale chcela by som ho používať, lebo sa mi darí viazať.

kili
25. únor 2008

no keď si niekto vyskúša aj jedno aj druhé, tak možno niekomu bude vyhovovať Ergo a niekomu zas Manduca, ale ak si kúpite len jedno, tak to nemáte s čím porovnať a tak budete určite spokojný 😉

tlapicka
25. únor 2008

deni. no tu anducu, my ji doma rikame housenka, jelikoz to je v prekladu housenka motyla. My totiz dost jezdime autem a eli slunicko faaaakt vadi. uz rozumis? omlouvam se za vyjadrovani.

denisocka
25. únor 2008

kili, tak tak , ja som mohla isť skusiť obe ale do Prešova pôjdem asi tak za 3 týž, a to už nevydržím od zvedavosti,tak som dnes obj. Ale zas do Erga by som nekupovala novorod.vložku - zbytočne 900sk, a nemohla by som ho hned využiť, až ked by mal malý viac mesiacov.

denisocka
25. únor 2008

tlapy,už chápem ,ale čo ju v tej manduche nechavate za jazdy ? 😀

tlapicka
25. únor 2008

jojo kili, jenze ja sem hrozna a vsecko si pak pujcim, bo me to zajima a pak jsem nastvana, ze jsem vybrala blbe... ale he fakt, ze kdyz jsem zkousela ergo na chvililinku, tak me na nem nadchla vaha a pohodli, ale jak se eli sapala ven, to me teda odradilo na tolik, ze bych ho nechtela ani za 500....

jo a deni, satek z letatkoviny? chudak simon!!! to bude desne tvrdy a nepohodlny pro vas pro oba, to je preci blbost 😅 😕 😔

kili
25. únor 2008

deni, nie 😀 😀 😀 , dajú to na okno

tlapicka
25. únor 2008

ne, pripnu housenku za to drzatko nad okynkem a ono t fajne drzi a stini ze vsech stran a jak tam viej ty ksandicky, tak si s tim eli jeste vyhraje...
jo a satek se oblika uplne v pohode, kdyz zrovna neprsi, to bych neresila. Jde o zvyk.

adula76
25. únor 2008

kili - mas pravdu - kazdemu moze vyhovovat nieco ine. Ale to, ze je Manduca dokonalejsia napr. s tym predlzenim na chrbte sa neda popriet.

denisocka
25. únor 2008

tlapička,šak sa ta šatka robí z ľanu či čoho, a vraj ta bavlna ako na obliečky na periny-no neviem čo to za latka sorry,že to z toho môže byť........... no čo,ušijeme,uvidíme,nedávam tomu však velku nádej,preto som neinvestovala do orig.šatky ale do doma ušitej

tlapicka
25. únor 2008

pockej pockej, jeste se ti to zalibi a co pak? 🙂

denisocka
25. únor 2008

tlapy-no ak,tak kupim šatku a manželan už šlak zo mna trafí 😀

tlapicka
25. únor 2008

treba nekoupis satku, jak popisujes ten material, tak nebude asi o nic horsi nez medley a jsou i lidi, co jsou s medley spokojeny. zasada je nezkouset si cizi a lepsi... ja byla nasena ze svyho satku jak blazen, pak jsem koupila svagrovy didyho a zanosila ho a od te doby ten muj uz nechci ani videt... je to mor.

denisocka
25. únor 2008

😀 ešte že tie názvy mi prd hovoria - ale máš to ťažké 😀 ja sa uspokojím aj so šatkou za 80sk 😀 😀 😀

tlapicka
25. únor 2008

a kdy ho budes mit? uz se tesim na zkusenosti a fotky! 🙂
noseni zdar!

denisocka
25. únor 2008

tlapy,no dnes ho brala ušiť moja teta,tak neviem -snad si švihne 😀 ,ale pozerala som stranku so šatkami-ty kokso,toooooooooooooooooolko vela druhou,jak si človek má vybrať tu správnu ?????????

mihapiha
25. únor 2008

tak mám dilema, zda manducu,ergo nebo storcha 😀 ....

sue
25. únor 2008

No.. my máme objednanú Manducu 😵

denisocka
25. únor 2008

miha piha 😀

kili
25. únor 2008

sue, tak si nevydržala 😀 ani sa ti nedivím, ja tiež neviem vydržať do marca

mihapiha
25. únor 2008

já dnes šla ven, uvázaný byl na klokana, pak v práci jsem ho rozbalila, dala do kolíbky a znova klokana, ale nelíbílo se mu to a vyhrál nakonec Ksk a to jsem vázala poprvé a po paměti,ale supr... 🙂 jen ted mi je líto se úplně vzdát šátku a zase na léto bude lepší nosítko.

sue
25. únor 2008

Kili 😀

kili
25. únor 2008

ako sa tú tak konverzácia robehla a to len chvíľku svieti slnko 😎

denisocka
25. únor 2008

sue-aku farbu? a dobre si urobila,od marca bude za 3100

mihapiha
25. únor 2008

Sue a kde jsi ji objednávala? a jak to,že má stát 3100?

kili
25. únor 2008

na nosime.sk je teraz uvádzacia cena 2900,- ináč obe nesítka stoja cca rovnako 2400,-Kč

denisocka
25. únor 2008

miha-3100 SKK

denisocka
25. únor 2008

PIHA a čo stoji manducha na čechách?

mihapiha
25. únor 2008

aha, no já si ji asi objednám u Lus, no, vlastně si ho půjčím a zkusíme a jestli se osvědčí tak rovnou necháme...

sue
25. únor 2008

Petrolejovú... béžová sa mi zdá nepraktická, červenú som nechcela a v čiernej by ais bolo teplo...