V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

valka
20. lis 2008

ja mam hoppediz nairobi 4,6 a indio svetlomodre s lanom 4,2- ice...a ellaroo 4,2

lenki33
20. lis 2008

tangy tu je bazar
http://nosime.sk/sk/bazar/
neviem aku nosis konfekcnu velkost ale predpokladam ze budes potrebovat aspon 4,2 m alebo 4,6 aby si s tym uviazala vsetky uvazy.
V tom bazari su aj nejake storchy to je myslim dobra volba 😉

tangy
20. lis 2008

Dakujem. No ja ma iba okolo 160 cm, tak neviem aku dlzku.

lenki33
20. lis 2008

urcite ze 4,2 aj ked mozno by ti stacilo aj 3,6 ale to by si musela vyskusat ci s tym vsetko uviazes

verulka
20. lis 2008

babulky, mate niektroa nosic patapum? ja ho mam teraz doma ale cim dalej, tym menej mi vyhovuje...to mam n askusku, ale asi ho vratim 🤐
ja tiez hlasujem za 4,2m ja som neskoale spokojna, ze mam 4,7m, ale ja som vyssia a aj je ma vacsi kus 😀 nerada viazem uplne na knapp

bambusko
20. lis 2008

tangy, vyzeras byt tenucka, za tych 5 tyzdnov uz vela nenaberies 😉 takze 4,2 bude stacit. a kratsiu aj tak budes este kupovat, ked zacnes viazat na chrbat 😀

lenki33
20. lis 2008

ja mam patapum toddler, neviem aky mas ty, verul??
ja sa priznam ze mi najviac vyhovuje a to som mala aj manducu aj ergo, zacala som ho v nom nosit uz ked mal 5 mesiacov ale to este nebolo ono. Teraz uz je to dobre, aj ked ten toddler ma byt az od 1,5 roka 😕 ale mne sa to teda nezda. Ja som spokojna, aj ked vyuzivam na kratsie vzdialenosti, na nakupy a podobne, ale mala som ho v nom uz aj dlho a v pohode

lenki33
20. lis 2008

baby moje dieta si chrni uplne mimo casoveho planu a ja nemozem ani nic robit, lebo cakam ze sa kazdu chvilu zobudi a musime ist prec, tak tu len sedim za PC 🙄

verulka
20. lis 2008

lenki, presne ten..neviem, ci je na to este maly alebo co, ako drzi sa v nom super, ale mna akoby rezal na ramenach, resp pod pazuchami..tiez mam popruhy dotiahnute na max a asi by som este kusok uvitala..mam homoznost kupit za super cenu, ale asi ho nevezmem...no neviem.

bambusko
20. lis 2008

lenki, aj nas drobec si dnes rozhadzal spankovy rezim tym dlhym rannym vyspavanim, on zase nechce spat. drzte palce, musim ist po dievcata na vytvarnu a vonku je straaasna vichricaa 😒 brrr. nastal cas vyvetrat somracku vetrovku 😀

verulka
20. lis 2008

bambu tak nech vas neifukne 😀

eriqe
20. lis 2008

nam dnes prisla bunda a je super, len uz asi teraz vonku nepojdeme, aj ked ... Ze by? Tak ste ma baby ukecali, uz len ukecat manzela. A samozrejme ako inak teraz sa neviem rozhodnut o farbe, ci hnedu, alebo cervenu 😅

audreyd
20. lis 2008

eriqe, červená 🙂 ale ani hnedá nie je zlá 😉

bihan
20. lis 2008

červená 😀

eriqe
20. lis 2008

ok tak hadam cervena, este sa teda dohodnem s Petom, lebo vacsinou je dovod, ze ked bude druhe chlapec 😅 Tak bude chlapec chodit v cervenej 🙂

bambusko
20. lis 2008

eriqe, cervenu, jasne 🙂 aj ja som chcela, ale drahy ma prehlasoval. no pritom on ma cervenu flisku ako horsky zachranari 😀

verulka
20. lis 2008

eri, kde je foto? ja som zvedava...
ja tu prave depkosim jak hovado.prave mi volal typek, ze mi zajtra doveze bundu, len kocka zabudla nieco pribalit- nejake pridavne veci k bunde 😕 ja som sa snazila zistit, ze co asi a mam velku obavu, ze mi zabudla poslat to najdolezitejsie- tie vsadky 😢 babulky, drzte palce, nech je to len nejaka blbost a budem moct tu bundu pouzivat, lebo inak ma vystrie..som nahnevane, nestastna...ona dojde na sVK o 3t, ale dovtedy by som uz ja rada tu bundu pouzivala...ja nechapem, ako mohla na nieco zabudnut 😠 😒 😢

lenki33
20. lis 2008

verul, tak to je na prd dufam ze to bude ok, alebo budes nosit na chrbte 😉
inak ako nikto tu nereflektoval okrem verulky na moju otazku o vysnivanych satkach 🙄 tak u mna je to didy iris, lisa a jim a rybky modre - tie mozno niekedy budu
a didy ma nove satky s vlnou rybky /ale nie modre, ale petrol/ a nejake nove indio a to vyzera fakt krasne 😵

eriqe
20. lis 2008

joj nema kto fotit, lebo manzel je na sluzobke, ale som z nej nadsena, je z takeho pruzneho materialu, tak si myslim, ze sa do nej vtrepe aj manzel 🙂
Na Verul, ked sa dari, tak sa dari 😠 snad to bude nejaka nepodstatna vec

vikinka27
20. lis 2008

erika, moji chlapci chodia v cervenej 😉
nie ze by to bol zamer, ale najkrajsie veci maju v sebe vzdy cervene.

eriqe
20. lis 2008

mne sa paci cervena, jaaaj a vysnivana satka je lisa s vlnou, iris, indio s vlnou ale v nejakej peknej farbe

bambusko
20. lis 2008

ja nemam ziadnu vysnivanu satku 😒 mala by som mat? mne sa sniva uuuplne o inom 😀

audreyd
20. lis 2008

erika, adam má strašne veľa vecí červených 🙂 a veeeľmi mu pristane 🙂

lenki, no mne sa páčila didy aare, ale ty si ma ukecala na indio 😀 a u nás je šatkám stop 🤐

verul, neboj, možno ti bude chýbať iba nejaký náhradný gombík alebo čo 😉

bambu, ty to tu vždy tak uzemníš 🙂 😅

indy
20. lis 2008

ahojte
my sme minuly tyzden zabludili do sekaca s mamou a ta tam vylovila kabat tak som ho hned skusila aj s malym v satke a super nam sadol. Tak to bolo fakt v pravy cas na tento necas 🙂 lebo sme doteraz chodili v manzelovej fliske.Vnutro ma z umelej kozusiny tak je nam prijemne teplucko 🙂
A co sa tyka vysnivanej satky tak nad tymto som nerozmyslala.Mame annu a s tou som spokojna, ale asi hlavne preto, ze som inu satku netestovala 😀 Jooj a keby bol neobmedzeny rozpocet to by sa snivalo 😵 urcite nejake indio natur.
A mame este manducu, ale urcite by sme ju este teraz nekupovali, ale dozvedeli sme sa na poslednu chvilu, ze mesto dava prispevok pri narodeni a bolo to presne tolko kolko stoji manduca. Kedze sme s tymito financiami neratali tak sme ich hned poistili manducou, aby sa nam nerozkotulali. Ale satka je proste satka nemozem si pomoct tak uzasne si pritulit maleho dokazem len v nej. Sak manduca bola kupovana hlavne s tym zamerom, ze bude na tury pre manzela 🙂

kili
20. lis 2008

čo tu nikto nemáte časovač na foťáku? eriqe

valka
20. lis 2008

indy, manducu mozno ocenis ako my - pri uspavani na chrbte...v satke neviem malej nijak zaistit hlavicku, aby sa nehompalala... 😉

bambusko
20. lis 2008

kili, casovac je jedna vec, ale kam fotak umiestnit, aby bolo na fotke to, co ma byt, to uz je vecsi problem - aspon u nas

venonna
20. lis 2008

leni, ako bambu, ani ja nemam vysnivanu satku, okrem tejto diskusie moc nehladam info o satkacha nechavam sa tak v sladkej nevedomosti, aby ma to nestvalo 😀

verulka
20. lis 2008

baby, ste zlate, zajtra sa dozviem moj verdikt.ono sa nic strasne nestane, len zas ebudem musiet cakat 😒
eri, ja osobne by som cervenu nebrala, lebo ja sa v tej farbe nejako extra dobre necitim, ale zase hnedu som az kym sa nenarodil ron v satniku ani nemala 😀 teraz mam dost veci hendej, ponco, koalu a pod a aj ronovi ak kupujem veci ,tak dohneda, lebo jemu sa super hodi..no cervena farba je podla mna unisex 😉 aj moji chalani maju vela veci cervenych 😉
kocky a kde sa da vidiet iris?