V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

johanda
7. pro 2007

Co má úzký rukávy, ta mambunda? To teda nemá, já se do ní vejdu se svetrem a děckem v pohodě.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
haluskacz
8. pro 2007

tak treba maji uzky rukavy jen ty mensi velikosti...

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
haluskacz
8. pro 2007

asi ses namakana... a ani o tom nevis... 😀

johanda
8. pro 2007

hehe, vidím, že se tu řeší ta mambunda. Gedren má spíš namakanou tu mikinu, než pařátky. Hodně tlustý svetr se tam možmá vejde na fest, ale já zase takové moc naducané nerada

listicka77
8. pro 2007

Gedren, nejsi divná, holky na nosenideti.cz to psaly taky.

mracik
8. pro 2007

Tak sa pridám aj ja 🙂 ja mám teda Sko a zdá sa mi strašne obrovská, rukávy sa mi vôbec nezdajú úzke
no ale musím sa priznať, že sveter som pod ňou ešte nemala, veď by som sa uvarila - dieťa, šatka, flíska 😖 no možno keby bolo -25°C 😉

listicka77
8. pro 2007

Mracik: a kdys ji kupovala? Není to už ten nový model? Ten má prý rukávy širší.

mracik
8. pro 2007

listi, nie ja mám tú starú, ale novú by som brala
je tam veľkosť XS aj farba sa mi viac ľúbi
no ale čkovek nemôže mať všetko vraj 🙂 🙂

susik77
11. pro 2007

ahojte, zacala som intenzivnejsie cez den nosit malu v babyvaku doma a je to super.do 3 mesiacov v nom moc nechcela byt, ale teraz je to uz v pohode, ako je vacsia, sa v nom lepsie ulozi 😉
a dost rychle v nom zaspinka 🙂
ona je taka rozkosna ked spinka v mojom naruci, uplne ma to dojima 🙂
uz sa tesim, ked si kupim to ergo-budem nosit aj vonku 😉

susik77
11. pro 2007

pripada mi, ze ked ju mam v kociku, je to take neosobne 😎 akokeby som ju odlozila, tak mi je luto, ako sa na mna z kocika pozera 😔

tlapicka
11. pro 2007

susik, presne! moje rec 🙂 pokud jde o miminko 😵 😵 😵

julia225
11. pro 2007

baby, mozno ste to uz preberali, ale aka je anatomicky najlepsia klokanka, popripade baby vak, na satku si netrufam, este ani necakame dalsie, ani nesnazime ale zbieram info, lebo chceme raz a chcem ho nosit.... 😒

johanda
11. pro 2007

julia, klokanky jsou nevhodné ortopedicky i ergonomicky, babyvaky jsou dobré na malé mimča tak do 4,5 měsíců, pak z nich dost bolí záda. Na šátek si klidně troufni, úvazy fakt nejsou těžké. Výborná jsou nosítka jako Ergo nebo meitai. Když tak se mrkni na www.nosenideti.cz

tlapicka
11. pro 2007

juli. satek je nejlepsi pomer cena vykon! je od narozeni az dokud uneses.... vazani se nemusis bat, staci se naucit jeden uvaz a za tyden v nej budes velmistr! a vystacis si naporad 😀 urco se toho neboj.

julia225
11. pro 2007

asi si kupim satku hned ako sa zacneme snazit a budem viazat baby annabell 😀 aby som si nacvicila... 😉

julia225
11. pro 2007

hmm to ergo sa mi pozdava... 🙂

julia225
11. pro 2007

boooze to s tou satkou, iny adrenalin... 😖

tlapicka
11. pro 2007

holky tady kupujou ergo az pozdeji, ale jde k tomu dokoupit i novorozenecka vlozka...takze by treba mohlo byt i ergo reseni... musis to zvazit, holky ti zitra povi... ja ergo nemam, tak nemuzu poslouit 🙂

julia225
11. pro 2007

dakujem... 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
julia225
11. pro 2007

gedren, diky, ty si experimentovala aj tou bezplienkovou metodou? existuje ta tema este?

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
julia225
11. pro 2007

das link? ak mozes? 🙂

susik77
12. pro 2007

ahojte, chcela som sa vas spytat, ci nemozem malej narusit rezim, ked ju nosim v tom babyvaku?ona mi tam skoro stale spinka...ci nebude mat probl. zaspat vecer.zac. som jej zavadzat asi pred mes. pevny rezim:pred 19.kupanie, potom papanie a o 20.h.spinkanie

mracik
12. pro 2007

susik mne tiež Maťko automaticky spal v babyvaku, vždy keď som ho tam dala, napapal sa a zaspal. Napriek tomu nemal problémy so spánkom v noci, vždy nám pekne spinkal. Ale možno je to individuálne
Šimon už taký spachtoš nie je, možno je to tým, že ho nosím už väčšinou vertikálne, tak sa viac zaujíma o okolie...

datelenka
12. pro 2007

ahojte baby... hladam na nete tasku, do ktorej by som odlozila nakup, ked mam dieta v satke na chrbte a idem nakupovat... a nasla som: http://gadgets.zive.cz/index.php?q=node/1118 ... skoda, ze je to len koncept... ako to riesite vy?

tlapicka
12. pro 2007

tady v nemecku chodi lautr vsichni s taskou na koleckach. ja chodila s kufrikem 🙂

datelenka
12. pro 2007

no nad tym prave rozmyslam, ze kupim tasku na koleckach... alebo kufrik je lepsi?