V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

cecil
8. led 2008

tak já taky vkročila do té čtvrté desítky, chytla jsem z toho teda jednodenní depku, ale už je dobře 😀. Jinak jsem ráda, že tu jsou i mladé maminky, já nějak podlehla tomu, co píšou v novinách, že si lidi pořizují děti až skoro ve čtyřiceti 😅 .

Jo, jinak tu všechny chválíte to ergo,tak mě máte na svědomí, už ho mám objednané, že Lus??? 😀 😀 😀

Pak dám reference, už se na něj těším! 😉

ezi
8. led 2008

Lus, ja nosila prvni rok v Easycare Rainbow. Byla jsem spokojena. Ale pak jsem si koupila Vatanai, a ten mi prijde lepsi. EC je hodne tezky a treba v lete je v nem teda opravdu hic. Na Vatanai mi ale vadi ty sesikmene konce, to zas preferuju EC rovne.

Jak jste v CR spokojene s Vatanaiema??????

Tu v Norsku je jasna jednicka Didymos, a to hlavne Indio. Jsou tu z toho paf!

sanya
9. led 2008

lusinto - momentalne je kurz 1,27, takze ergo z CR by stalo 3160 korun a este k tomu postovne - bolo by to viac ako 3400 korun, ja som na to uz myslela, ale toto ma odradza.
A ked sa posiela z CR na dobierku na slovensko, tak sa este pri prevzati plati 150-250 korun najeky poplatok za to, ze to v Cechach pripisu na tvoj ucet... a ked sa plati prevodom, tak zase bankovy prevod do inej krajiny stoji tiez 200+300 korun, to sa neoplati, ja som objednavala z nosime.sk, tam ked zaplatite na ucet tak uz neplatite postovne.
Teraz maju aj plienky, objednala som u nich a pohoda. Skoda len, ze nemaju vsekto na sklade, ale na druhej strane to chapem, ved tych plienok je take mnozstvo.
😀

sanya
9. led 2008

nejak mam par preklepov, prepacte,
bankovy prevod stoji 200-300 korun 🙂

susanh
9. led 2008

Dakujem za rady, to je pravda, ze ked unesiem babo v bruchu a na rukach, unesiem aj v satke. Sice ho planujeme tak, ze starsia Natalka bude mat uz asi 2 a pol roka, ale isto to vyuzijeme. A dovtedy mozno vymyslia dalsie zlepsovaky 🙂 .

kitka123
9. led 2008

Teda "ctvrta dekada", to zni hrozne. No co uz, je to realita 😒

Susanh, ja vazim 45 kg a prave se chystam koupit Ergo na svoje dvanactikilove dite a verim tomu, ze ho unesu 🙂 Dam pak vedet, jestli jsem se neprecenila 😉

Holky ja nemuzu najit na strankach u Lusinty ty Erga, jenom satky ☹ Help!

papaya
9. led 2008

Kitko ona je tam nemá,mají je v tom kamenném obchodě, ale napiš jí do IP barvu a počet kusů 😉

kitka123
9. led 2008

Diky Pap 🙂 a jak dlouho si na nej cekala?

susik77
9. led 2008

ahoj, ja som uz na to ergo ukecala aj kolegynu, tiez sa tesim az mi dorazi 😉 konecne doma trochu upracem 😎
caka ma straaasne moc zehlenia 😀 😎

papaya
9. led 2008

Kitko dlouho ne,já si o něj psala mezi svátky,respektovala jsem dobu odpočinku, a 4tého už zvonila pošťačka 😵

sanya
9. led 2008

este k tomu ergu, da sa kupit aj priamo v Bratislave, mrknite si tu:
http://nosime.sk/sk/kontakt/
dole je kontakt na pani Losonsku, da sa u nej vselico pozriet aj vyskusat a aj rovno kupit 🙂

http://nosime.sk/kategoria33-ergo - tieto maju na sklade, ak budu taki rychli ako ked posielali veci mne a niektorym mojim znamym, tak za 2-3 dni mate objednane veci u seba 🙂

kili
9. led 2008

ja som dnes išla s mojím kočíkom (mám taký za sebou) a jak som furt dvíhala na obrubníky a z nich, tak som si pomyslela, že už vživote nechcem nič na kolieskach, zbadala som totiž tašku na kolieskach a takú som predtým chcela. A tak ma napadlo, že dať nákup do erga 😀 , myslím ako v celej igelitke. Skúšali ste to niekto? asi nie, taká volovina len mňa napadne 😅

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
tlapicka
9. led 2008

kili, kdyz jdu do samosky pro nakup a pak jdeme s malou domu pesky, tak hazu nakup v igelitce do krize s kapsou 🙂 obcas musim vysvetlovat, ze tam nemam druhe mimi 🙂 mam nemoc, ze nesnasim, kdyz nemam volne ruce, tak kdyz nenesu malou, tak pryc s tim 🙂

kili
10. led 2008

gedren, no taký batoh nerozkladá tak dobre záťaž, resp. nie taký klasický. Mňa to skôr tak napadlo ako napísala tlapicka, nákup sám behať nevie ale väčšie dieťa už áno 😎

haluskacz
10. led 2008

kili,
a nosis oba najednou? Jsem koukala na strankach erga, ze to jde, nosit v ergu dvojcata - v jednom na brise a v druhym na zadech. Teda neumela bych si to predstavit... pak jsem koukala, jestli existuje nejake specialni nositko pro dvojcata, ale to, co jsem nasla, je v podstate takova dvouklokanka. Ale asi o tom budes vedet vic 🙂

kili
10. led 2008

oboch naraz nenosím, len to čo som tu dala raz odkaz, to som len tak skúšala ale nebolo to nič moc. Ešte chcem skúsiť jedneho na chrbte a druhého v predu z jednej šatky. No moc sa mi to ani nechce, len skôr tak pre zaújmavosť. Nosiť ich tak aj tak asi nebudem, odrádza ma to, že keby som sa náhodou potkla, tak je na rane buď jeden alebo druhý 😖

s.arik
10. led 2008

náhodou gedren a ladunko, já jsem chtěla Karlu!!! nebo Karla a Radmíra nebo Radanku! Mirku chtěl MM a taky se mi líbila.
a (promiňte) jméno Karolína se mě osobně nelíbí...

jinak k věkové anketě, jsem 85 a MM 74 🙂

tlapicka
10. led 2008

hlasim se do klubu, karla se mi taky libi mnohem vic nez karolinka. mne zase doma neprosla frantiska :(

androna
10. led 2008

no na to ergo ste ma navnadili. 😎

s.arik
10. led 2008

jéééé tlapi,
Františka se mi moooooc líbila, vždycky, taky jindřiška a Oldřiška - krásná česká...
ale vyvdala jsem si šišlavé příjmení, takže jsme hledali od začátku trochu tvrdší jméno 😉

taky se na ergo těším, dneska jsem jela ze školy hodinu a čtvrt, blbě jsem si roztáhla na rameni popruh šátku a myslela jsem že mi upadne ruka 😝 no ale pořád lepší než kočár 🙂

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
cecil
11. led 2008

Mě se taky Karla líbí, i když tvrdá jména moc v oblibě nemám.....a Jindra je taky pěkná i pěkný 😉

Tlapi...mě zase neprošla Cecilka! Tak jí tak někdy říkám i tak 😀

dendisa
11. led 2008

holky, tak jsem selhala a šátek prodala ☹. Ale chceme nosítko 😀, to vybojoval chlap. Takže asi Ergo, co?

izy
11. led 2008

ahoj holky,
tak se po delsi dobe zase ozyvam....a to proto, ze mi to neda a musim se podelit o zkusenosti s ergem🙂
je proste uzasne🙂 mame ho od vanoc a neudelam bez nej krok. hlavne jak bydlime na dedine, tak celkem casto jezdim autem a tahat kocar se mi samozrejme nechce. satek byl taky fajn, ale vazani venku a castejsi vyndavani a nandavani ditete je s nim docela problem. vubec necitim vahu ditete ani po delsim noseni (no tech 6,5kg taky neni zadna vaha🙂 a manipulace s nim je fakt strasne jednoducha a rychla.
takze kdo vahate...doporucuju!!!🙂

katako
11. led 2008

jo, dendiso, Ergo by pro vás bylo fajn, když mát velkou holku. Ony se těžké děti stejně špatně uvazují. Taky budem pořizovat Ergo. Jsem jediný člověk z rodiny, kdo umí šátek zavázat, takže ho musím motat i na ostatní, když chce někdo nosit. A poslední dobou nemám sama z nošení moc dobrý pocit, pořád se mi zdá, že to špatně vážu. No jo, jak člověk jednou zkusí Ergo, je ztracený... 😀

listicka77
11. led 2008

Katako, hehe, tak až zase budeš prodávat šátek, tak se ozvi. Třeba budu za půl roku žhavý kandidát na koupi... 😀 😀 😀

neeve
11. led 2008

Ahoj holky... nechcete některá to Ergo prodat??? Asi ne co 😅 No tak kdyby náhodou... 😉

dendisa
13. led 2008

holky, co máte béžové ergo, špiní se to moc?

izy
13. led 2008

jo a jeste jedna chvala na ergo - jde mi v nem dobre kojit. coz mi v satku nikdy jaksi neslo.