V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

eriqe
28. lis 2008

Ziza nos kolko to Sofii vyhovuje, ona ti da najavo kedy je uz pre nu vela. Ja som nosila skoro stale az na kojenie a prebalovanie. Mne Ruty tiez vela zvracala a len tak jej bolo dobre 😉

ziza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eriqe
28. lis 2008

no presne, tak ju nos kym spi a ona ti da ozaj vediet, ze v satke je uz dost. Taketo malicke babatka chcu byt v satke najviac, lebo pri maminke je najlepsie. Az ked ich zacne zaujimat okolity svet, tak bude chciet byt viac vonku 😉

audreyd
28. lis 2008

tak ja dnes idem vytiahnuť kočík zo skrine 🙂 potrebujem ísť do mesta kúpiť niečo väčšie a nemám to ako odniesť 😖 ale nosiť budem asi aj tak, určite sa mi na chrbát vyteperí adam 😀 adeli sa dnes zrejme povezie 🙂

venonna
28. lis 2008

dnes som mala SUPER zazitok s nosenim - vychystane do mesta stojime v chodbe, oblecene, mala v manduke na chrbte a ako som na nej upravovala zateplenu kapsu, mala necakane hodila grcku 😝 Kedze by nam bus zdrhol, sli sme aj s grckou, ktoru nam jedna dobra teta na zastavke ciastocne poutierala 😖 Proste spravne nacasovane, no... 😀 Esteze sme boli len na otocku...

audreyd
28. lis 2008

mňa si v obchode jedna babička obzerala, že aj kedysi ženičky v kroji nosili v plachtičkách tak svoje deti 🙂 no zlatá bola 😵

audreyd
28. lis 2008

no a zabudla som napísať, že sme predsa len boli kočíkom dnes v meste 🙂 cestou tam vysmátá jak orech, späť revala ako by ju z kože drali 😖 naťahovala tie pidi ručičky za mnou a mala ich studené ako žabička ☹ 😖

indy
28. lis 2008

aj my sme dnes robili v obchode osvetu. Prihovorila sa nam predavacka, ze nas uz pozorovala minule a ze sa jej to veelmi paci a chcela by dcere kupit satku, lebo jej synator by sa len nosil a uz ho nevladzu na rukach nosit. Tak som jej dala adresu na nosime.sk a este si nas vyfotila do mobilu, aby ukazala dcere.
A v potravinach sa Mojmirovi zase pokladnicka prihovarala, ale on ked je v satke tak ma taky kamenny vyraz a nereaguje na nikoho len sa tvari vazne a s takym vyrazom si vsetko obzera. Ani na mna vobec nereaguje, ked sa mu prihovaram. Mi to pride ako keby mu to zakuklenie v satke evokovalo prenatalne obdobie a myslienkami je tam, alebo je taky sustredeny na to co sa deje okolo, ze preto nereaguje. No a staci, ked ho z "kukly"vyberiem a ako mavnutim carovneho prutika sa zacne vyskierat a vystrajat. Zvlastne...

verulka
29. lis 2008

cafte, audrey, u nas kocik len pocas spanku, inak sa hned pyta ku mne a ja si ho rada vezmem..Ron je teraz taky zlaty, ked je uviazany na bruchu, tak ma cely cas hladka a "bozkava" 😵 no ale vcera sme boli nakupit drobnosti na adventny veniec- krasny sme s detmi vytvorili a pri pokladni som nedavala dost pozor a Ron vysypal cely moj kosik. Ako mne to nevadilo, vsak sme pozbierali, ale tie pohlady 🙄 no no comment 🙄 akoby urobil najhorsiu vec na svete a ja sm neschopna matkla, lebo kedho uz mam na sebe, tak ho neviem ustrazit 🙄

jabrunko
29. lis 2008

no u nas s kocikom, to neviem, mame vyse pol metra snehu a stale pada a pada ... zlate satky a nositka 🙂
Ziza ako ju mas v tom krizi s kapsou? ?ja som pouzivala kriz s kapsou vonku a davala ju do toho najvnutornejsieho kriza do takej polokolisky ... ja som tak Dorku nosila asi 7 mesiacov a velmi sa jej to pacilo ... obycajne kolisky som nikdy neviazala ...

Erique cau 🙂

sonulah
30. lis 2008

tak už mi jde "Bihanin úvaz" na bok - je fakt moc fajn..... akorát občas zapomenu roztáhnout pěkně ty popruhy na rameno.... 😉
ale zvládnem tak spoustu věcí 😀

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

venonna
30. lis 2008

sonu, uvaz paradny 😉
baby, my sa uz nosime coraz menej a menej ☹

verulka
30. lis 2008

venonn, vsak to patri k tomu..nieco konci ale zacina sa nova era a aj ta je uzasna 😵 proste s detmi je to uzasne stale 😉
sonu, skvele foto 😀
ja som dnes nosila radka v batohu na chrbte, lebo zle stupil, uz je to ok, podla mna sa len chcel ponosit 😉

venonna
30. lis 2008

verul dik 🙂 sak casom zamiesime na dalsie 😉 ale mozno aj nasa Helenka este sem tam zle stupi 😀

sonulah
30. lis 2008

venonn 😀

jinak já nosim čím dál víc - do kočárku dávam dítě akorát spát, po probuzení je většinou řev 😅 a to jezdí ve sporťáku s výhledem.... při výletech s kámoškama kočárkujem a po probuzení musíme rychle do cukrárny, kde prďouse vyndam 🙂 jen tak nosit, zatimco oni vezou, mi přijde divný, ale možná se k tomu taky dostanem..

navíc teď v zimě je taková otrava to oblíkání.... + v šátku hned vim, jestli mu je teplo 😉

verulka
30. lis 2008

sonu, no ja prave na prechadzky s amoskami len nosim 😉 jamkocik pouzivam tyzden a aj to len doobeda a krpec mi v nom 2h pospi- cize odideme akurat zaspi a vratime sa a este spi 😉

valka
30. lis 2008

verulka, nepamatas si, kde dievcata kupovali tie vlnene oblecky? h&m alebo c&a...som bola v auparku a tam to nikde nemali

venonna
30. lis 2008

valka, mne sa vidi, ze to prve...

valka
30. lis 2008

dik, neviem to tu nikde najst..tak rychlo pisete, ze urcite to bude na strane 100😀

indy
30. lis 2008

valka v h&m Mame ho doma 😉

weroni
30. lis 2008

ahojte baby,

my sme dnes oprasili babyvak si predstavte 😀 uspala som v nom Esterku, akosi sa mi nechcelo viazat dneska 😅 este stale mi v nom hajka - mame sopliky zase ale poriadne, takze mame take divoke dni za sebou preto som ani net nestihala 😀
ale poviem vam moje rameno uz odumiera z toho vaku a to ju mam na sebe asi polhodinu 😒

Bihanina slucka je skvelaaaaaaaaaaaaaa fakt suprova, klokan sa moze schovat oproti nej 😉
Dnes mi malicka spinkala na chrbte kym som povysavala, navarila, ake milucke to bolo, aj som ju odfotila zajtra popridavam fotky manzel mi prerobil komp a musim si nainstalovat nanovo vsetko programy na upravu fotiek 🙄

Inac som dnes oprala fusak do kocika si predstavte asi mi verulka narobila chute na kocik, ked bude Esterka vediet sediet tak ju asi trocha uz aj kocikovat budem lebo to uz aspon bude z kocika nieco aj vidiet 🙂

verulka
1. pro 2008

Mne sa paci ako sa ujal nazov Bihanina slucka 😀
weronim no ja mozem kocikovat len spaice dieta 😅 on ked je hore, chce byt len na mne 😉
mne inak skoro uplne prestal spavat v satke 😕 bu v kociku alebo na postely.

weroni
1. pro 2008

verul mne zase v satke spinkava este dost casto a v poslednom case zacala aj na chrbte 🙂
A - zacina sa riadne tesit ked chytim ancu do ruky a vidi ze ju idem viazat 🙂

terrestriss
1. pro 2008

Ahoj, ráda bych se k vám přidala. mám skoro 4 týdenní holčičku kterou nosím denně v šátku - mám elastický moby. nosím zatím jen v kolébce v kříži s kapsou venku ale moc ráda bych vyzkoušela i nějaký jiný úvaz. Poradíte mi s čím jste měly dobré zkušenosti s nejmenšími miminky? dá se například nějaký úvaz na záda? takhle totiž s malou mám pořád zábrany např vařit...

bambusko
1. pro 2008

terres, krasna fotka malej v satke 🙂 a paci sa mi aj ta cokoladova farba, tiez ju mam rada

verulka, to ty normalne kocikujes? 😕 mna to totiz vrcholne nebavi, zda sa mi to zabity cas. este keby som tak mala prechadzkoveho psa, ako ked som kocikovala dievcata, ale takto 😒

dnes sme sa na poste hrozne spotili, stali sme v rade, kym si babky a dedkovia kupovali eurobalicky a vkladali peniaze z matracov na vkladne knizky, jasneze to nevedia vypisovat. mala som ponco a to sa neda rozopnut!!! 🙄 ale dosiel nam balik s termobieliznou, tak operiem a zajtra ideme s babami do zus-ky, tak hned otestujeme 🙂 to sme 2,5 hodiny s marekom na sebe. doslo mi tricko s kr, tielko aj tielko pre maleho z nika-intima, sebe som kupila L, ale tielko by mi stacilo aj mensie, neviem neviem, ked prestanem kojit 🤐 pre drobca najmensiu velkost 86/92, ked sa zobudi, tak ho vyskusame. vyzera to dobre

verulka
1. pro 2008

bambu, ja si neviem tie 2hodky vynachvalit. Ja idem sama na hradzu a tam nie je ani zivej duse..je to uzasny cas, kedy konecne nerobim nic, len tak uvazujem...je to pre mna velmi obohacujuce. Ja ked Ron spim ani telefon nedviham( jeho rusi moj hlas)..takze rano ho nalozim, rychlym tempom pochodim a domov pridem, ked este spi..takto je to uz tyzden. Ked som ho len nosila, tak som bola moc mobilna a nechodila len tak na prechadzky, vzdy som nieco riesila...tento cas je len moj 😉
tere, krasna babika 😵 viem ze kocky nosili aj na zvislo v KsK ,my sme zacali az v 3mes.
bambu a odkial si si objednala termobielizen:?

bambusko
1. pro 2008

verulka, objednavala som odtial

http://www.nika-intima.sk/data/termo.html

tricko mam kaki, tielko bezove a este som drahemu pod stromcek kupila tricko retro 🙂

my chodime na prechadzky len tak, po dedine, pohrat sa so psom od zahrady, pohojdat sa, ked bolo teplejsie, tak sme aj skakali na trampoline 😝 kocik len presuvam, lebo mi zavadzia a tak som sa tesila, ked som ho kupila

audreyd
1. pro 2008

ja tiež chodím "von" len niečo riešiť ☹ kde sú tie časy, keď som ešte s adamom chodila len tak... tiež som prečítala všetky časáky detské a teraz ništ, ani na záchode nestíham 😅 ale časom sa mi to zunovalo, teraz by som možno takú prechádzku len za účelom prechádzania sa aj prijala 😉

certica
1. pro 2008

jeej baby, ja mam z nika intima tiez termobielizen 😀 , teda pre draheho a este aj z inej firmy, tam mali viac druhov materialov na vyber, aj mi poslali vzorky

venonna
1. pro 2008

bambu, ta termobielizen vyzera dobre, som zvedava na referencie 😉