V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

lenki33
21. led 2009

mne je to jedno, ja suhlasim aj s terchovou, ja si skor myslim ze dolezite je nejake ubytko aby bolo babyfriendly
nemate niekto nejaku horsku chatu s vyhladom, pre 30 osob?? 😀

eriqe
21. led 2009

ta terchova vtedy tak vyzerala
Babyyy potrebujem video kde je viazane malilinke babo na zvyslo. Nemate niekto nejaky link?

bambusko
21. led 2009

na noc by som nesla. ak to bude na nejakom mieste nedostupnom verejnou dopravou, potom by tam mohlo byt nieco zaujimave pre zvysok rodiny. terchova/zazriva je super 🙂

dorotka
21. led 2009

to by sa aj mne zislo

eriqe
21. led 2009

kamoska si nie je ista viazanim a podsadenim

lenki33
21. led 2009

pocuj bambu tak za 2 noci v gavurkach mam hodvabne indio 😀
v terchovej bude s cenami teraz problem lebo je blizko vratna 😅

bambusko
21. led 2009

som myslela len taku akciu od rana do vecera, kto chce, moze sa aj ubytovat. veru, tolko penazi vyhodit a este sa ani tak dobre nevyspis ako doma ☹

sueanek
21. led 2009

eriqe: Co prosim te znamena 2k dlzka? Kolik je to na metry? Dle webu (http://www.didymos.cz/nabidka/satky-na-noseni-d...) tipuji 270 cm. A modre vlnky jsou tyhle - http://www.didymos.cz/nabidka/satky-na-noseni-d... Dle toho, co pises, je tedy rozdil mezi Indiem (zakar) a Vlnkama (velmi jemny zakar)? Dle nazvu bych rekla, ze velmi jemny musi byt lepsi 🙂

sueanek
21. led 2009

eriqe: Ten link - svisle na zada - z dnesniho rana jsi skoukla?

weroni
21. led 2009

sueanek no mam Storcha Annu, a hoci som na nu zopar krat chytila poriadne nervy kym som sa naucila viazat batoh, nedam na nu dopustit 😉

olinka6226
21. led 2009

baby tak ak to ma byt na horach dala by som potom radsej 2dnove stretko. ked uz sa mam potrepat 200km tak nech to nie je na otocku 😀

inak mohli by ste dat niekto este raz ten link na toho fesina skejtaka co viazal? uz neviem kde to bolo a nechce sa mi hladat cez polovicu diskusie.

eriqe
21. led 2009

no presne oli to som myslela. Toho skejtaka 🙂

weroni
21. led 2009

Jeej tu sa organizuje nosicske stretko? Podla mna by jedna noc na prespatie nebola tak financne narocna 😕

olinka6226
21. led 2009

viete ako to myslim, ze ked zaplatim 1000sk za benzin + nejaku tu dialnicnu znamku precestujem co ja viem podla pocasia tak 3 hodiny (mozno menej, mozno viac) tak ozaj nemam naladu sa vecer otocit a ist to iste nazad este v ten den. poznam penzion v myte pod dumbierom su to 3 domy a izba na noc stala tusim 350sk hoci pravdupovediac by som radsej pockala kym bude pekne a bude sa dat aj niekam ist a nie len kvasit na izbe.

olinka6226
21. led 2009

ospravedlnujem sa za ten napad cakat, nenapadlo mi ze potom uz poniektore budete vo vyssom stadiu tehu 😵

lenki33
21. led 2009

ahojte no to je jasne ze aspon na jednu noc, to len bambu vymysla 😠 😀
aj ja by som radsej pockala, ale ved v lete mozeme dat dalsie stretko
inak ja by som kludne isla aj napr do bojnic tam je toho relativne vela zamok, kupele, zoo...

valka
21. led 2009

to nie je zly napad...a aj mala fatra je za rohom 😉
pridavam sa k lenki...mam kamosku z prievidze, tak sa skusim popytat? 😉

eriqe
21. led 2009

no nic skejtaka tu nikto nehadze, tak idem preliezat diskusiu 🙂

lenki33
21. led 2009

eriqe skejtak aj tak bola koliska v ksk

eriqe
21. led 2009

ach jaj a ja potrebujem zvyslo, lebo kamoska ma mesacneho syna a v koliske byt nechce 😒 no a bez satky uz proste nepreziju, lebo ma 13 mesacnu dceru

lenki33
21. led 2009

no tak nech viaze do KsK??? nechapem co riesis, ved jej to ukaz ty!!! 😉

venonna
21. led 2009

kocky, tiez sa pripajam k lenki, Podla mna su Bojinice dobrou zarukou, ak bude pocko na prd (inak, my sme s MM dumali a aj u nas padol tento napad) 🙂

eriqe
21. led 2009

Lenka ja som uz u nej bola, len si nie je ista ci to robi dobre a hned teraz sa mi k nim utekat neda 😅

lenki33
21. led 2009

eri a myslis ze podla videa si bude?? 😅 kolienka vyssie ako zadocek, gulaty chrbatik, to by jej mohlo stacit 😉 😉

eriqe
21. led 2009

to je jasne, ze vie, len chcela nejake video tak som hladala a uz ma, aj tak za nou este pojdem 😉
Ja som uz aj zabudla ake je to mat take male mimi a ze to sa este neviem ako podsadzovat neda

Este k tej orave
http://www.penzionagroturistika.sk/
http://www.penzionsustiak.sk/

indy
21. led 2009

ahojky tak akurat vcera som na noseni.sk kukala ako to vyzera so stretkom a tu uz to rozoberate 🙂 Nam by vyhovoala aj Terchova ale aj Bojnice su v pohode

papajka7
21. led 2009

ahojte baby.ja viem ze som tu nova este ma nepoznate.teraz vas citam ze preberate stretko a co keby ste sa stretli na orave napr. v brezovici u nas.je tu tiez pekne.mame tu lyziarske stredisko, oravskom haji je velnes a prespat by ste mohli u nas.valka to tu pozna

bambusko
21. led 2009

😀 😀 😀 zas som ina 😝 ja totiz nie som chatovy typ - rozumej chata ako buda , nie chat-kecaren 😀 a radsej pojdem s celou pereputou 2 hodiny tam a 2 hodiny nazad ako nas balit a chystat na nocovanie, lebo nesoferujem a sam as malym by som sa busom tazko niekde takto dostala 😒 ale v pohode sa prisposobim, my si spravime vylet. len nech je tam nejaka "spolocenska" miestnost, lebo byt vonku cely den alebo sa presusat z jednej izby do druhej... 😖