V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

bambusko
9. únor 2009

bezaz, v tomto pocku s kocikom? 😕 u nas napadlo asi 20cm snehu a je +3st. takze s kocikom si ani neviem predstavit ako by som sa trepala. ako nosis malu? v koliske?

sonulah
9. únor 2009

bezaz, to je klasika, J jednou ukrutně řval v autobuse,propínal se, no hrůza, propagace jako fík 😀 na to si musíme zvyknout, že řvoucí dítě v kočárku je normální, ale v šátku to vypadá, že je dítě chudák ☹

jo a jednou takhle J řval, když jsem šla od našich, pochopitelně jsme potkali dvě sousedky, takový ty babky, co na to koukaj zvědavě, no což, já vím, že šátek funguje na uklidnění a neřešim už to

mmch, J už spí hodinu v DH, dokonce jsem jako správná hadí žena přehodila jeden cíp přes hlavičku, takže to fakt pěkně drží kebulku 🙂

sueanek
9. únor 2009

jannca: K tomu, co ti napsala devcata, bych jenom dodala, ze na satku se rozhodne nevyplati setrit - vyplati se ti jeden kvalitni dlouhy a pozdeji, az bude dite drzet hlavicku, mozna jeste kratky (uvazy na bok ci na zada). Radeji kup dobry satek bazarovy, ktery te vyjde na polovinu toho, co "funglovka", nez nejakou podivnou kvalitu... Bazarove satky byvaji taky prima zanosene, coz je jedine plus.

Odkaz na jeden prima satkobazar: http://www.nosenideti.cz/bazar.php

jannca
9. únor 2009

Holky, takže ať tomu dám hlavu a patu. Mám si koupit nejlépe 4,7 - 5m pro novouška a to elastický. Ju? A nechcete mi nějaký doporučit?

No a abych řekla pravdu, tak jsem si říkala, že bych hned vzala nepružný...přece jen těch peněz není nazbyt, ale nevím zda je to praktické. Mám šanci šátek poté úspěšně prodat - ten elastický? JAký máte na to názor. Stavíme tak se každá koruna několikrát otočí v ruce. Díky

lenki33
9. únor 2009

jannca, ak nechces velmi investovat kup si radsej len pevny satek, ak si kupis drahsi, drahsie ho aj predas
fakt sa nevyplati setrit, alebo si kup z druhej ruky.
Podla mna je naj indio s nejakou primesou lan, konope na jar a leto robi didymos limitovane edicie a tam byvaju prave dost casto india s pimesou lanu, za vyhodnejsie ceny, ale to byva az tak skor pred letom.
Alebo si kup storchenwiege, hoppediz
dlzka 4,6 resp 4,7m 😉

sonulah
9. únor 2009

jani, myslim, že když chceš "ušetřit", tak kup rovnou nepružnej a kvalitní, obnošenej

ale myslim, že i elastickej bys klidně prodala, ale se ztrátou 😉

třea tady
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20216722&tab=2
má někdo zkušenost?

bezaz
9. únor 2009

bambu tak tu je asi 12stupnov, slniecko, len brutal fuka 😉

emjee
9. únor 2009

tak hlasim, ze satka dorazila, uz trenujem 😀

bambusko
9. únor 2009

emjee, ty vsetko stihas 🙂 akcny model si si vybrala 😉 ako vyzera nazivo?

emjee
9. únor 2009

dlhaaaa 😀 inak krasna, na tom obrazku vyzera taka zelena v kombinacii s tyrkysovou, ale v skutocnosti je to vsetko odtien zelenej

kili
9. únor 2009

emjee, viem presne, v akom si bola asi v šoku, si to ešte pamätám 😀

bambusko
9. únor 2009

ved prave, na vzorkovnku vyzera taka echt zelena, ale na fotkach, co som nasla, taka sprana 😖

http://images32.fotosik.pl/333/c99a7c17124a0e75...

jannca
9. únor 2009

Ahojky holky, tak studuju a dle vaších rad hledám a našla jsem toto:

jako první varianta - na novouška, elastický a rozměry sloní , než trochu zhubnu a ta cena se mi taky pozdává:
Značka: Medley elastický Délka: 5,0
Popis: červené barvy, jen 2x použitý jednou pranný -elastické šátky Medley: skvělý šátek pro novorozence a šátkové začátečníky. Šátek je pružný a poddajný z elastického stretche ze 100% bavlny. Šátek vhodný pro všechna roční období. Šátek je určen pro děti od narození do jednoho roku. Poté je třeba pořídit šátek pevnější jako jsou například tkané Medley. Jestliže však nevíte zda budete vázat, zda se vázání bude miminku líbit a potřebujete se vázání rychle naučit, je toto šátek přímo pro Vás. šátky je užší.
Cena: 450,00 Kč

a pak druhý by byl Didymoc břidlice 4,7m ten elastický není, že?

lenki33
9. únor 2009

jannca medley elasticku urcite neodporucam (medley celkovo 😒 ) ale ta elasticka je ako trickovina, tenka, no otras 😝
didy bridlice je neelasticka

jannca
9. únor 2009

Takže Didy- je dobrá volba. Tak jo, koupím jen tu a hotovo. Děkuji nemám v tom zkušenost a tak hledám, a kupodivu i nacházím. Díky všem za spolupráci

lenki33
9. únor 2009

jannca aspon budes mat hned prve indio a nebude ta stvat, ked tu budu vsetci (vacsina?? ja?? 😕 ) omielat ze indio je najlepsie 😀

dudri
9. únor 2009

pytam sa treba zaplatit peniaze dopredu alebo bude dobierka???

co som objednala www.nosime.sk mali by prist okolo 12.2

kili
9. únor 2009

dudri, v pohode môžeš zaplatiť na účet, veriť im fakt môžeš 🙂 . Vtedy neplatíš ani poštovné, takže sa to tak fakt oplatí.

dudri
9. únor 2009

killi 😉

jancia
9. únor 2009

babule ktore mate manducu - kedy ste zacali s nosenim na chrbte? diky 😉

sisa.b
9. únor 2009

kili, tak sme s malou nakoniec povysavali dlazbu, aj poumyvali, ale fotky sa mi moc nedarili ☹ bud su osvetlene bleskom (fotila som sa v zrkadle) alebo su bez blesku akesi rozmazane. skusim cosi pridat, ale fakt je to nekvalitne 😝 ale uz som sa pri viazani tak nenarobila. sice som zas netrafila ten stred, ale viazala som opacne a akosi lepsie dociahnem na druhu stranu 😀

kili
9. únor 2009

sisa, paráda, fakt sa ti to podarilo.
fotiť skús nabudúce tak, že foťák dáš mimo zrkadla a vtedy môžeš použiť aj blesk

kili
9. únor 2009

a moc som nepochopila to brucho, však si štíhla 🙂

kili
9. únor 2009

alebo foť tak, že si nastavíš časovač a potom fotku orežeš tak, aby mala hlavu a pätu

valka
10. únor 2009

prosim adminov, aby neupravovali tento prispevok, potrebujem, aby si ho vsetci vsimli...dakujem

NOVE INFO O STRETKU NOSICOV - PROSIM, POZRITE TU: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

sonulah
10. únor 2009

siso, moc pěkně uvázaný! 😉

jancia, minulej tejden prvně🙂
ale v šátku už tak před půl rokem věku...........

jannca
10. únor 2009

Ahojky, tak jsem na bazarku byla neúspěšná...je vyprodaný ☹ . Asi mi nic jiného nezbyde než hledat a v závěru i koupit nový. Proto se budu ještě ptát...jsem ujetá na červenou barvu. Jaký je rozdíl mezi dydimos India a třeba tímhle:http://www.didymos.cz/nabidka/satky-na-noseni-deti/lis... nebo tímhle: http://www.didymos.cz/nabidka/satky-na-noseni-d... . Děkuji 😉

kili
10. únor 2009

jannca, dala si ten istý odkaz 😕

lenki33
10. únor 2009

jannca ja mam aj didy vlny to je velmi podobny/rovnaky sposob tkania ako listy
tie satky su krasne, maju krasne farby, su inverzne,vhodne na leto lebo ta struktura je taka dierovana
ale uvaz musis mat fakt presne uviazany inak tlacia

jannca
10. únor 2009

je já jsem truhlík a tenhle : http://www.didymos.cz/nabidka/satky-na-noseni-d... jinými slovy- laura a listy a indio mandarin (nebo rubín??)