V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

dorotka
25. led 2009

kocky chcem sa spytat ze ci je leo aj kvalitou lepsi ako Inka alebo je to len o farbe ze sa vam viac paci?

eriqe
25. led 2009

Dorotka, leo je inak tkane. Ja som skusala Annu a Leo a teda v Leovi sa nosilo ovela, ovela lepsie.

danielah
25. led 2009

Ahoj holky,
poradíte prosím,
Ondřej (7měs) mi v kříži s kapsou uvnitř hodně zaklání hlavu, má jí většinou vyvrácenou tak, že je v úhlu 45st ke mně,
přidržet si jí tím ramenním popruhem nenechá,
s tím asi nic moc nenadělám, co?
Díky D.

bambusko
25. led 2009

daniela, mne to maly robil, skus ho uviazat nizsie, nam pomohlo

danielah
25. led 2009

Bambusko: díky, to mě nenapadlo 😉 , vyzkouším

martina46
25. led 2009

dorotka, ale aj inka je ina ako anna, taka poddajnejsia a maksia, ale leo je tak ci tak prijemnejsi 🙂

kili
25. led 2009

danielah, nemyslela si v 90st uhle? 😕
nepomohlo by uviazanie na chrbát?

dorotka
25. led 2009

hmm tak to ste ma nepotesili uz ju mam totiz objednanu ale skusim sa nejak dohodnut
dakujem za odpovede

dorotka
25. led 2009

mata ty tie satky predavas? alebo si ich len tolko vyskusala?

danielah
26. led 2009

Kili: myslela 😀, díky
(tři roky doma mi dávají fakt zabrat 😔 )
na záda mi přijde ještě malý (neuvidíme na sebe) a on je trochu hypotonický a mi úvazy na záda moc nejdou, takže až půjde tam, tak v ergu

sonulah
26. led 2009

holky, na AP jsme měly tenhle odkaz:
http://www.fler.cz/zbozi?id=160300

se mi to líbí moc, jde to jen tak shrnout pod dítě atd., cena příznivá 😉

mam pocit, že to potřebuju 🤐

bambusko
26. led 2009

sonu, dobry tip 😉

a dokonca mam napad, ze sa to da vyrobit za par korun z flisky /ja som kupila v sekaci paradnu, za 39sk 😕 / staci odstrihnut ramena a rukavy a dorobit kapucnu so stahovanim 😅 ako poznam venonnu, ta ked na to kukne, zacne sit 😀

sonulah
26. led 2009

tyjo bambu, to je nápad! škoda, že nemam stroj... ☹

uplést nebo uháškovat by se to asi nedalo, což 😀

venonna
26. led 2009

😀 bambu, len mi chyba ta super mikina za 39 😠
ale pride mi mamca, tak ze by som vyrazila do sekacov? 😕 konecne bez dietata 😅 🤐 😵

olinka6226
26. led 2009

venon hlasim sa ako zakaznik... nejaku nekriklavu farbu prosim 😀 jaaaj a este vymysli co si budes uctovat 😀

venonna
26. led 2009

oli, neblazni, ja som taaaazky amater 😒

sueanek
26. led 2009

danielah: Sonicka mela take zaklaneci obdobi, preslo ji to asi po 10 dnech...

bambusko
26. led 2009

ven, je taaazko skromna sikula 😉

zeby som zacala podnikat s fliskami? 😕 😀

kili
26. led 2009

že priaznivá cena, nebláznite, za kus hadru 555kč 😕

kili
26. led 2009

to je lepšie dávať takto deku http://www.jeportemonbebe.com/medias/double-ham...
ja som to robila tak, že som dieťa položila na deku a zabalila rovno s ním do šatky, nohy dala na medveďa a bolo 😵 . alebo určite sa dá, aby tá deka trčala dole a zakrývala nohy

bambusko
26. led 2009

kili, aj to je dobre, ale v pevnej satke a svecsim deculom to je asi komplikovanejsie. a ked treba mat vlastne krize v teple, tak ten tunel sa hodi 😉

eriqe
26. led 2009

hm ten tunel nie je zly, ale ako to drzi hore, ked sa to nikde nestahuje a kapuca sa mi nepaci 😝 ja som puntickar, usila by som to lepsie, ale napad to teda je 😀

bambusko
26. led 2009

eriqe 😉 😀

sonulah
26. led 2009

když zas vidim tu francouzku "v šatech", mam dotaz - proč se ty elastiky dělají tak dlouhý? nebo jsou i krátký? já mam za to, že 5,5 m je přece moc i na 2metrovýho a 100kilovýho chlapa, ne? navíc, když je v tom nějakej drobek....

flori
26. led 2009

ahojte
rada citam tuto krasnu temu,,,,a potrebujem poradit,pls
da sa s elastickou satkou MOBY uviazat batoh??trapim sa uz niekolko dni a nedari sa
neviem,ake mate skusenosti s elas. satkami a ci ju vobec niektora z vas ma

dakujem

venonna
26. led 2009

flori, tu asi s elastikom moc skusenosti kocky nemaju, ale mozno sa niekto ozve. Keby nie, skus sa spytat na nosenideti.cz 😉

sueanek
26. led 2009

kili: Kdyz vidim ten supr dupr luxus elasticky satek, co ma ta Francouzka na sobe, tak tipuju, ze stal 8x tolik co zateplovaci kapsa 😉 Jinak s tou Indii, se kterou vazu, tohle proste neudelam. Ona drzi a nepusti, takze ohne sance narvat neco zateplovaciho navic do jiz uvazaneho pevneho uvazu...

flori
26. led 2009

venonna
vdaka za odpoved
preco elasticke satky nie su v oblube??,ja ju mam z druhej ruky,planujem kupu inej satky,tak zaroven sondujem,aka je najlepsia pre tazsie dieta,kedze elasticka dlho u nas v kurze nebude

aky je rozdiel medzi novou a zanosenou satkou??,urcite je na to v teme adekvatna odpoved,ale nemam ju celu prelusknutu,vdaka

venonna
26. led 2009

flori, ani neviem, asi kazdy radsej da rovno za pevnu satku, kedze nie su najlacnejsie... hoci vraj na male mimi je elastik najlepsi a teda aj pre tie, co sa boja, ci sa naucia viazat.
Najlepsie satky su Hoppediz, Storchenwiege a mercedesom je Didymos (najma indio). Zanosena je lepsia, uz makka, poddajna, lepsie sa viaze. Ak natrafis na serioznu ponuku, zanosena satka je podla mna len vyhrou, problemom moze byt jedine Tvoj vkus verzus ponuka 😀
Tot z mojej strany len teoria, su tu lepsie odbornicky, hadam sa ukazu a poradia 🙂

lenki33
26. led 2009

flori skus na chrbat kriz s kapsou, ten by sa mal dat aj s elastikom, alebo aj uvazy ako Jordan napr, batoh neuviazes lebo ta latka je moc poddajna na to aby to drzalo len v jednej vrstve
Neviem kolko tvoja dcerka vazi, ale je pravda ze nosit 15kg dieta v elastiku uz je moc, aj ked v navode pisu ze tolko unesie. Moj ma 10kg a teda len ked si ho nachvilu naviazem do elastiku tak citim ze ma to taha.
ked chces ozvi sa mi mozes si pozriet a skusit naviazat vsetky satky co spominala ven 😉