V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

kili
27. srp 2008

a videli ste tú žltú mdc? je fakt pekná, ale tá cena, sa snáď zbláznili 🙄

verulka
27. srp 2008

bambusko, ono ja som tam hodila link s tym poncom a vseobecne nadsenie sme vzbudili, tak ho budu mat v ponuke 😀
kili, mne sa ta nova manduca vobec nepaci, taka gycova 🤐 ale kolko ludi, tolko chuti 😉 ja by som ju mala furt spinavu 😅

majenka
27. srp 2008

Kili: ta je naprosto úžasnáááá. Tedy jestli myslíš tu limitovanou edici. Hrozně se mi líbí, kdybych neměla už tu červenou, tak do ní okamžitě jdu!!! Je teda o cca 400,- dražší než normální, ale to se mi nezdá tak hrozné...že bych tu červenou prodala 😲 😅 ???

kili
27. srp 2008

majenka, ona je drahšia o 650,-, keďže ostatné zlacneli o 200,-

majenka
27. srp 2008

Miha: k MNM botičkám-měla jsem pro malou ty nejmenší "3-6/9 měsíců", ale jednu jsem ztratila ☹ ..takže jsem teď objednávala nové a vzala jsem tu větší velikost-myslím "expllorer" "6-9/12?" (prostě o velikost větší). Malé bude rok v únoru, takže na zimu by jí ty maličké nebyly-zvláště, když ji navléknu pončocháčky a třeba ještě silné ponožky...

majenka
27. srp 2008

Kili, no jo...teď koukám na shop, kde jsem ji kupovala a je o 500,- dražší. Ty ostatní o trošku zlevnili-já jí kupovala v červnu ještě za 2400,-...no ale mě se na pohled hrozně líbí 😵

kili
27. srp 2008

majenka, zrovna som si uvedomila, že ja píšem o Sk a aty o Kč 😀 😀 😀

majenka
27. srp 2008

Kili: 😀 😅 no jo!

kili
27. srp 2008

sa na tom rehocem, ešte že sme sa nepohádali 😀

majenka
27. srp 2008

Je to sranda 😀 . No počkej za pár měsíců...to už bude jasné na první pohled...já budu psát v Kč a ty v EUR 😉

kili
27. srp 2008

tak to jo, nejakých 13,-čohosi si nespletieme zo 400,-, to už bude na prvý pohľad.

majenka
27. srp 2008

přesně tak 😉

agness02
27. srp 2008

majenka - myslíš tuhle : http://pradelko.mimishop.cz/detail.php?sl=cs&st... 😉 - mám, je ještě hezčí než na obrázku, pořát jsem si nemohla vybrat barvu a jak jsem ji viděla, byla to láska na první pohled, jsem naprosto spokojená 🙂

majenka
27. srp 2008

Agness: jojo, to je ona 😵 ... bledá závist 😀 😅

agness02
27. srp 2008

ta nová šedá je taky pěkná, ale taková holčičí 🙂

agness02
27. srp 2008

jen jsem se ještě chtěla zeptat - dá se použít ta kapucka i když mám mimčo na břiše, nebo je to až když budu nosit na zádech??? ještě jsem to nezkoumala 😒

majenka
27. srp 2008

Agnes-kapucka se dá nasadit i na břiše 😉 . Dávám ji malé, když usne a svítí sluníčko nebo fouká vítr...

agness02
27. srp 2008

díky vyzkouším, 😎 zatím teda nebyla potřeba, malej pořát čučí 😀

vikinka27
27. srp 2008

ponca naadherneeee... ale neprakticke na bezplienkovanie... 😖
inak by som do toho isla...

verulka
27. srp 2008

viki, hmmm, to netusim, kedze plienkujeme 😉 ale je super
duska, krasne fotky s poncom...ty mas kusok kratsie a tusim cierne, vsak?

duskaf
27. srp 2008

verulka, tá dĺžka je asi rovnaká, len ja mám asi nejako väčšiu hornú časť tela, alebo to tak ukázalo s čiernou farbou- áno moje je čierne.

weroni
28. srp 2008

ahoj veru tak vydovolenkovani? 🙂 pocuj ja ti normalne zavidim ze Ronovi sa paci v KsK, moja Ester tam nejak nechce byt 😕 😖 ale za to ked si ju dam to kolisky uz aj haja 😅 😀 a ja som sa prave najviac na ten kriz tesila lebo ona je taky zvedavec tak som myslela ze bude vsetko obzerat ale uz som ju skusala tak trikrat uviazat a furt sa nejak mrvila a bola nepokojna - akoby jej vadiilo to uplne tesne uviazanie... no snad tomu pride casom na chut ale sak v prvom rade je dolezita jej spokojnost a jej pohodlie - ked ona tak rada blizko prsicka stale 😝 😀

verulka
28. srp 2008

wweroni, vsak pockaj este chvilku a potom skus, my sme zacali so svislou polohou az v 3mes- dovtedy bol spokojny vo vaku 😉 koliska sa da ale uviazat aj na 2 ramena, co je super 😵 inak ja som zistila ako kojit v satke- mne to ide v jednod. krizi 😀 inak kroec uz stale chce mat volne ruky v satke a uz tam tak nespi, furt kecame a vykukuje 😀

bashka
28. srp 2008

Weroni, moja mala chcela byt 4 mesiace len v koliske...vyskusala som vsetky uvazy...a uz bola do kolisky velka, kupila som nosic a tam sa jej pacilo...a tak som isla satku predat...oprala, vyzehlila, zmotala, chystala sa dat inzerat, ale ze este raz vyskusam...a mala mi tam vydrzala hodinku, potom si hodinku pospala 😕 😕 😕 a ked som ju nakoniec vybrala na papanie tak straaaaasne plackala...ze ako mi tam dobre bolo a ty si ma vybrala ☹ . No a odvtedy by sa nosila furt, hocijako...nosic som odlozila pre tatina. Takze pockaj... 😉

bambusko
28. srp 2008

bashka, akoze bola velka? 😕 nas ma 7,5 mesiaca a v koliske je ok, akurat on si dava nohy dohora 😅

bashka
28. srp 2008

bambusko, neviem, tak mi vyzerala velka v tom, ja som dost chuda a divne to vyzeralo, aj ona bola v takej neprirodzenej polohe...ona sa tak nejak vystierala velmi a nozicky sa jej nezmestili

bashka
28. srp 2008

...ale pozerala som akurat tvoj albumik a ani ty nie si nejak siroka...tak neviem. Ale hlavne, ze sa jej teraz paci tak normalne 🙂

andrea100
28. srp 2008

Ahojte tak sa pridávam k vám aj ja. Malému sa prestalo páčiť v kočíku. Ja som si chcela kúpiť šatku ale manželovi sa páčili ergo tak sme kúpili ergo. Malému sa v ňom veľmi páči, ale zatial len v predu, na boku mi plakal a na chrbte som ešte neskúšala.

weroni
28. srp 2008

bashka to s tymi nozickami presne viem o com pises - ja musim v koliske Esterke nozicky poukladat tak aby mala tu hornu kolienkom dohora- takze je akoby nasiroko lebo sme v tej koliske co som doteraz skusala bruskom o brusko 🙂

verulka mne zase malicka v satke iba spinka 😀 akonahle ju tam dam tak aj ked neni unavena do 10 minut zahajka alebo sa na mna zo satky usmieva 🙂 a ked sa zobudi a prvy pohlad hned na mna tak tie usmevy juj to je na nezaplatenie 😵
baby so satkou sa da materstvo este uzasnejsie vychutnavat 😵 😵 😵

weroni
28. srp 2008

veru presne - so satkou sa da koliska na dve ramena a to je supis lebo mne uz z toho vaku odchadzali plecia ☹
myslela som si ze ho budem vyuzivat na take rychle presuny ale asi aj na to bude satka kedze som sa relativne rychlo naucila viazat - mozem povedat ze rychlejsie si dam malu do satky ako do vaku lebo vo vaku som ju este asi 10 minut stelovala kym sme nasli pohodlie