V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

verulka
12. říj 2008

Venon 😀 vsak kde by som ho ja dala 😀 ceckosa jedneho...

venonna
12. říj 2008

verul 😀

audreyd
12. říj 2008

jej, a čože budeš porábať v našich končinách? 😕

verulka
12. říj 2008

moj tato robi v TN, a skoro denne dochadza, tak som sa s nim dohodla, ze pojdeme na vylet 😉 iank my behame po SR vcelku dost na vylety 😉 ale len po "okoli"..napr v kosiciach som nidky nebola 😔 ale raz pojdem 😀

duskaf
12. říj 2008

Verulka, tak keď budeš v tých našich končinách, v Košiciach, tak Vás pozývame k nám - do Košíc.

venonna
12. říj 2008

hm, tu sa ale kuju pikle 😀 😀 😀

valka
12. říj 2008

kocky, ja uz sa tesim na nejake stretnutie ako bolo v stiavnici...ze sa tam vsetky uvidime, dufam 🙂 a hlavne, ze o nom budem vediet skor, ako sa uskutocni 😀

venonna
12. říj 2008

a take celo-SR sa chysta??? 😲 😵

valka
12. říj 2008

asi nie, ale bolo by to super, keby sa chystalo, nie? 😉 v juni bolo v stiavnici, len som o nom nevedela... ☹

verulka
12. říj 2008

valka, take bolo? To mohlo byt zaujimave 😵
duska, dakujem 😵

valka
12. říj 2008

eriqe ma na stranke par foto 🙂 http://gallery.eriqe.sk/ruty/stretnutie-satkono...

venonna
12. říj 2008

hm, mozno by Andrea chcela nadviazat... a urobit z toho tradiciu...? 😅

valka
12. říj 2008

mohla by, nie? 😉

venonna
12. říj 2008

nechodis diskutovat aj na nosime.sk? Skus jej navrhnut 😉

valka
12. říj 2008

teraz som sa tam parkrat ukazala, lebo planuju stretko vo stvrtok pri nas v horarni...tak sa chystam tam... 😉

venonna
12. říj 2008

potom dajte niekto na web fotky, dobre?

verulka
12. říj 2008

jasne, snad to vyjde 😉 posledne sme to tusim vsetci zrusili...
inak kde je weroni? sa mi zda ze dlho neprispela 😀

weroni
13. říj 2008

verulka jeden den neprispejem a uz sa ti to zda dlho? ajajaj to svedci o mojej zavislosti 😀 😀 😀
baby take velke stretko by bolo jake super 😵
erique tak ta BS vyzera fakt super to muselo byt paradne stretko a hlavne - turisti z vas museli mat riadnu atrakciu ked sa taky dav satkami a detmi oviazanych ludi premlel cez mesto 😀 turisti asi rozmyslali ci dosli na SK alebo do Afriky 😅

mne malicka hajka v koliske inac zienky ja som tak rada ze Esterka ma rada kolisky lebo mne by tento uväz asi chybal velmi, predsa je to take carovne ked sa mi opiera o prsicko, asi kazdy uväz ma svoje caro vsak 😵

verulka
13. říj 2008

weroni, no vidis, sa mi zdalo ze dlhsie 😀 Ronko je zasopleny, tak teraz je 1x v postely- od noci bol len na mne, aby sa mu lahsie dychalo..snad to rychlo predje 😖

weroni
13. říj 2008

verulka ach jaj drzim palce nech tie sople zmizno co najskor, my ideme zajtra na kontrolu - dnes je tyzden teda zaroven poseldny den co malej davam ten pamycon a tiez ju skoro furt mam v KsK aby sa jej dobre dychalo no teraz posledne dva dni uz aj v koliske - ako aj teraz, stale mi hajka na prsicku v koliske uviazana 😵
verul este odporucam ten sterimar morsku vodu do nosteka

verulka
13. říj 2008

weroni, mame a ficime na nej 😉 to je jedna zo zakladnych veci nasej lekarnicke 😀

valka
13. říj 2008

kocky, vam ten sterimar ide v pohode striekat? lebo mne sa to malej nedalo do nosteka...tak som musela do salky a potom davat kvapatkom...

verulka
13. říj 2008

valka, mne to ide...ale ja mam velky trening na velkacoch 😉 ale videla som v lekarni aj priamo take s kvapkatkom

weroni
13. říj 2008

valka mne to tiez ide v pohode ale ja som jej tym od babätka tak vytierala nostek ze som si nastriekala na vatovu tycinku a tym jej ho povytierala ale teraz ked uz mala taketo sopliky som jej to priamo strekla. Ono musis najst ten spravny uhol lebo je to take trocha divoke striekanie...

certica
13. říj 2008

valka, ja som malemu sterimar striekala v pohode, jemu to tusim aj robilo dobre 😀 , zato starsi ani za svet, ze to ma silny strek. ale teraz naposledy som kupila vincentku (tiez v takom aplikatori) a je tam nasadka aj na striekanie do hrdla aj do nosa, ten vstrek je ovela jemnejsi a da sa to dolievat, staci dokupit 0,7l vincentku a capovat podla potreby. vyjde to aj lacnejsie potom a pouzivanie je vlastne neobmedzene

verul, tak aj vy soplite? martin uz v pohode, s vikim idem teraz na kontrolu, stale vykasliava vo velkom. uz ma slahne z toho

eriqe
13. říj 2008

cavte baby, velke stretko sa urcite bude opakovat 😉 myslim, ze ked budu zaujemci a najdeme vhodny priestor a termin, tak by nemal byt problem. Len neviem ako je teraz Ada na tom s casom. Myslim, ze ma toho vela

verulka
13. říj 2008

certi, no my sme zacali, ale davm mu cas do stredy 😀 potpom uz budem ok, som sa rozhodla 😀
eri, adka musi mat toho straaasne vela 😅 aj ja ju kazdu chvilku otravujem 😅

wanda007
13. říj 2008

dnes som bola obzerat babysatky a nosice. Samozrejme, ze vsetko potrebujem. Takze: Stormwitch Leo cerveny 4,6 m a neviem sa rozhodnut medzi manducou a ergom. Co vy na to? Ergo ci Manduca? Ergo som videla, ma taku kapucku prakticku, ma ju aj manduca? Diky.

audreyd
13. říj 2008

wandi, my máme manducu a sme spokojní 🙂 aj manduca má kapucku 🙂 kuk na www.nosime.sk

juraj.k
13. říj 2008

Zdravim vsetkych, ktori by sa chceli stretnut s podobne zmyslajucimi ludni. Premyslame nad stretnutim rodin, ktore nosia svoje deticky a chcu stretnut svojich virtualnych aj realnych priatelov a stravit s nimi niekolko dn.
Trochu sa obavame pocasia - v oktobri to z viacerych dovodov nestihneme. Ak by ste mali zaujem, skuste sa dohodnut v tejto teme:
http://nosime.sk/forum_list.php?forum_id=179
Spolu nieco zorganizujeme 🙂
Pekny vecer. J+A z nosime.sk