V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

duskaf
22. říj 2008

Kočky, mne sa z tých farieb k tej bunde hodí len červená, nejako buď je to zle nafotené, ale tie odtiene sú divné.

verulka
22. říj 2008

duska, vsak to 😖 ale ako napisala certi, myslim, ze to risknem s tou modrou 😀 nehcnemam taku ako vsetci 😀
bambu, ten okraj mame aj my taky ale nikdy ho neotlacil 😕 dokonca ani v klokanovi, batohu...neviem, a pritom viazem dost na pevno 😉
bihan, ja fialovu a ruzovu nemozem 😝 no este uvidim ako s avyjadri moj drahy 😉

bambusko
22. říj 2008

verulka, teraz ho uz nebalim do satky ako kuklu, ked davam na chrbat, ale len pod pazuchy a az po zaviazani pretiahnem cez ramena, takze je to ok. dnes, ked som ho viazala, alica zhrozene kricala: "mami, on ti vylezie, stavia sa na 4!" 😀

verulka
22. říj 2008

😀 😀 no zlata alica 😀 tak pozeram ze ma este caka kopa zabavy, ked Ron podrastie 😀

verulka
22. říj 2008

no prave sm vyburala na nosenideti zabery s hnedou budnou a to neee- ta je taka svetlohneda, takze nic pre nas 😅 ani ku koale sa nehodi...ostava v hre modra a este trochu zelena...

certica
22. říj 2008

verul, daj tu modru. modra farba v podstate nemoze byt skareda, aj ked na tom obrazku vyzera trochu "monterkovo" 😀 , v skutocnosti to bude aj tak ine. pri zelenej je vyssia moznost omylu, co sa odtiena tyka 😉

certica
22. říj 2008

s cervenou by si urcite nic neskazila, ale ako hovoris, bude ju mat tak 90% majiteliek

wanda007
22. říj 2008

urcite cervena

wanda007
22. říj 2008

ku koalke bude pasovat, hneda a cervena, bude to super

denisocka
22. říj 2008

ahojte, INDIO som už predala, ale ešte ostal novy Stoerch leo bežovy,tak ak by niekto chcel tak sa ozvite,má v reale cca 4,2m

mimik9911
22. říj 2008

baby, tak my sme boli dnes na nakupoch v Hainburgu a mala som Adel v Ergu, vydrzala tam asi necelu polhodinku a to som sa stale pohybovala... myslite, ze je to na prvykrat dost? 😕 zlepsi sa to este?
Kolko vam vydrzia krpci v nosici alebo v satke?

weroni
22. říj 2008

baby, toto je tu strašne zamorené prostredie, šatková epidémia už dorazila aj k nám, dostala som strašnúúúú chuť na jednofarebnú šatku 😅
Keďže novú si teraz fakt nemôžeme dovoliť (asi moj muž zo seba spravil vdovca 😀 )
tak skúsim pobrázdiť net či niekto nepredáva, kamoške sa podaril kúpiť 5 metrový HOpp za litrík pekne nie? 🙂

bambusko
22. říj 2008

mimik, nas marek sa nosi v pohode aj 3 hodiny vkuse, vyberam ho vlastne kvoli papaniu a prebalovaniu. ked bol mensi, tak sme mohli logovat s technickymi prestavkami aj cely den. teraz uz je to prieskumnik 😀 takze predsa len potrebuje aj polozit a ponatahovat sa na zemi. ked sme vonku tak si aj v satke alebo ergu ponadskakuje, vykeca sa, pospieva, pocumle ruky, aj zdriemne. raz som mu dala aj kusok rozka do satky, ale to nebol dobry napad 🙄

ved aj polhodinka na prvykrat bodla, no nie? lepsie ako vlacit na rukach 🙂

audreyd
22. říj 2008

bambu, adeli raz baštila chrumky tiež na chrbte 🙄 no baštila, neviem, či niečo do seba dostala, ale rozbabrala ich teda statočné, blééé
tak ja mám pončo doma, ale manducu som zabudla v mc a šatka mi ešte neprišla 😖 tak mám každý kus potrebný na nosenie niekde inde, vonku sme boli s kočíkom ☹

bambusko
22. říj 2008

audrey, to sa ako da zabudnut nositko? 😕 si malu domov kotulala? 😀

audreyd
22. říj 2008

bambuuuuuuuuuu, niééééééé 😀 bola som na pošte a v kočíku dole som mala dva balíky... (nemala som ich ako odniesť 😒 ) manducu nosím stále v kočíku. a ako som išla z pošty aj s pončom, tak som si ho hneď musela hodiť na seba, tak som zabrúsila do centra sa nainštalovať a akosi som ho tam zabudla 😅 priznávam, to sa hocikomu nestane 😖 😝

weroni
22. říj 2008

audrey no to ti verim ze si z toho rozhodena, ja sa uz asi mesiac odhodlavam oprat satku a neviem kedy lebo bez nej neviem byt ani poldna 😅 😀

bambusko
22. říj 2008

weroni, som si precitala, ze plodna 😨 😀

audrey, to mi pripomenulo, ze musim zajtra poutierat na kocikoch prach 😀

audreyd
22. říj 2008

ja mám kočík dole pri schodoch, mne trochu robí radosť, keď tým našim dôchodcom z vchodu zavadzia 😅 nebudem to komentovať, proste je to tak... tiež ich ide urvať, keď ideme len tak naľahko v manduce 😀

duskaf
22. říj 2008

Kočky mňa strašne láka to beco, neviem si pomôcť.

konja
22. říj 2008

Holky většina zvás je tu zkušených šátkařek a já se z té vaši diskuze vysloveně nakazila šátkošílenstvím! 😀 Mohla by mě některá z vás poradit? Jaký je rozdíl mezi pevným a elastickým šátkem a co si myslíte,že je do začátku lepší? A jaké značky šátků považujete za kvalitní?

venonna
22. říj 2008

konja, moc toho neviem, len to, ze vseobecne elastik je vhodny pre mensie mimco a pre tych, co nemaju odvahu ucit sa viazat pevnu satku. Ale pevna satka je univerzalna, od narodenia az kym dieta este unesies... Z pevnych satiek su dobre Didymos, Storchenwiege a Hoppendiz...
audreyd, ked budes budes mat aj satku, daj vediet, horim zvedavostou 😉

kubinkov
23. říj 2008

Duskaf: to Beco je úžasné, já ho viděla na jaře, ale nedopátrala jsem se, jak ho koupit. Objednávat z USA jsem neměla odvahu, jedno je hezčí než druhé. 😵 My byli včera poprvé ve městě jen s nosítkem. Doteď jsem u toho tlačila vždycky i kočárek, vlastně na nákup byl dobrý. A celou dobu byl malý jak pěna. Věci jsem měla v batohu na zádech a bylo to fajn. Jsem na sebe pyšná. 😎

verulka
23. říj 2008

mimi, na x je pol hodka dost 😉
no ako som pisala, hnedu eee, lebo ten odtien sa mi nepaci 😝 cervenu - to nie je moja farba..muz zavelil, ze modra 😀 uz len cakat, kym ich zacnu predavat, kym dorazi a modlit sa aby nezacalo snezit 😀
ja mam kocik na skrini a cakam do konca roka a potom ho predam 😉
audrey, si fakt expert 😀
weroni, satka z 2.ruky je uplne super...odporucam ebay 😉 ..

certica
23. říj 2008

a tu si 😀 , ronkovi secko NAJ 😀

verulka
23. říj 2008

jeej, diky 😀 zajtra sa uz tesiiim 😀

bihan
23. říj 2008

Verul, že si sa vôbec pýtala na radu s tou farbou 😀

Hmmmm... že by som sa aj ja tej mojej káry zbavila? 😅

verulka
23. říj 2008

bihan 😅 mne sa ten odtien modrej vobec nepaci...ale ked som videla nakolko jem ina ta hneda, tak sa nadejam, ze to bude ovela ine 😀
no ja som hlboky dala prec v lete, ten som len posunula dalej..trojkolku som pouzila dokopy mozno 15x 😝 a zatim to na zmenu nevyzera 😀

eriqe
23. říj 2008

Verul tie fotky riadne skresluju, oni sa s tym fotenim nejako nehraju. Urcite ta bunda bude krasna modra. Mne sa paci ta zlta 😅
Tak som sa prisla pochvalit co som urobila pre Ruty, mozno inspirujem aj vas 😉
http://gallery.eriqe.sk/index.php?album=ruty%2F...

valka
23. říj 2008

er, mne ten link nefunguje ☹ teda stranka sa nacita, ale su tam iba male fotky...a aj central galeria nejak nefachci - neda sa otvorit album ruth