V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

wanda007
28. říj 2008

Tiez si myslim, ze je to len tak na jesen, podla mna do toho ponca musi zospodu fucat... nie? Ale fesne je, uplne prekrasne, to je fakt.

lenki33
28. říj 2008

dnes a zima??? 😲 ja som dnes bola len v tricku s dlhym rukavom a kojo trickom pod nim 😀 a to rovne 2,5hodiny. A Danusa som mala v MaM kapse, inak ta teda zahreje super a mne ako nosicovi nie je tak teplo, a je lacnejsie ako ponco a moze si ju dat aj chlap 🙂

weroni
28. říj 2008

lenki teraz si robis srandu alebo si bola dnes niekde v okoli Rovnika? 😝 😀 😀 ty otuzilec jeden, teda dnes bolo zrovna take pocasie ktore ja nemusim - hnusny vietor zaliezajuci az pod kozu 🙄

audreyd
28. říj 2008

ja som mala tielko, tričko, adeli a pončo a ani vám nenapíšem, kam mi až stekal pot 😝 hreje riadne!!!

bambusko
28. říj 2008

wanda, zospodu nefuci nema kade 😀 vpredu roznozka maleho a vzadu zadok a nad tym pas z erga alebo satka 😅

venonna
28. říj 2008

juuuj, baby, kuknite sem:
http://tulikowo.fotolog.pl/
😵

eriqe
28. říj 2008

baby baby ved dnes bolo ozaj teplo. Ja som ani nemala nic cez Rut.
Venonna to je super link, to mi pomoze pri siti toho mojho hybridu

lubii
28. říj 2008

venonna,krásne 😵 😵 😵

bambusko
28. říj 2008

venonna, ta to jake pienkne 😀 polstina nema chybu, ze nosidlo tulikowe ergonomyczne 😀 ked to zacnu este predavat v targu na trhu... 😨

venonna
28. říj 2008

bambu, še mi to nosidlo spodobalo 😀

bambusko
28. říj 2008

este sa narobime, kym take budeme vediet usit, co? ☹

venonna
28. říj 2008

hm, to je na mna asi vysoka matematika... 😒 ale som zvedava na erikine 🙂 mozno sa nastvem a... 😉

eriqe
28. říj 2008

co na moje, staci sa inspirovat Matou, ta tu sije jedno mei tai za druhym

venonna
28. říj 2008

som nejak nepostrehla, ze su to jej vlastne diela 😅 ale fakt paradne 🙂

eriqe
28. říj 2008

no veru, paradne. Ja som prave dosmolila moju nosicksu flisku este mi chybaju gumicky a zips a moze prist zima 😀

venonna
29. říj 2008

erige, sila si ju komplet celu alebo si presivala z nejakej hotovej? Vsak hadam nafotis, nech si zaslintame... 😀

verulka
29. říj 2008

vennon, fakt kraaasne, tie sa mi velmi pacia
baby, vy ste ale otuzilky 😕 my sme zmrzliny...ale vcera sme boli von rano a podvecer. Bolo okolo 10stupnov- vecer- a mne bolo v ponci cca akurat 😅 rozhodne som sa nepotila( pod nim tielko triko ron 😉
wandi, ja by som dosla a vyratala jednoznacne za a proti. Pri nasej intenzite nosenia je lepsie max pohoda..chodime aj do hor, na lyzovacku, tak s abojim, aby anm zima nebolo. Ja aj Ronko mame radi teplucko. Uz aj koalu nosime, halvne rano a nespoti sa 😀 okrem toho- u nas je to len na 1 zimu, ale som si ista, ze ju o rok dobre predam...u teba - vsak bude aj pre druhe..no a moze to byt predcasny darcek k vianociam- ja osobne nic moc nechcem, lebo teraz kvolo kojeniu sme trochu obmedzeni 😉
weroni, ak mi dojde bunda, tak moje ponco pojde z domu s najvacsou pravdepodobnostou, kedze v bunde je flisova mikina 😉

bihan
29. říj 2008

Kočky, čo nemáte rady zimu, príďte k nám do Afriky, to sa vám budú aj uši potiť z tepla 😀

Ven, tie poľské mei taiká sú nádherné 😵

lenki33
29. říj 2008

videli ste toto:

https://www.youtube.com/watch?v=zga_mW9vqnE

????
pohlad z kociarika vs. z nosica 🙂

certica
29. říj 2008

lenki, zaujimave 🙂

audreyd, ja viem, kam ti pot stekal... do ri... 😀 lebo aj mne, ked sa rutim hore nasim kopcom a pod ponco obliekam len priesvit. tricko 😝

verulka
29. říj 2008

je tu este niekto zmrzlina ako my? mam pocit, ze ste vsetky otuzilky 😀 mne sa teraz nosi uzasne- nepotime sa a je anm twplucko, teda ked sa dobre oblecieme 😀 v lete to bol des, teraz je to zuzo 😵

angelik
29. říj 2008

ja som tiez zmrzliak 😉

s malou som vcera vybehla von, ona dvojdielny overal (vedela som, ze v budove jej dam dole vetrovku), a ja tricko z dlhym, na to s kratkym, satka na krk a rozopnuta zimna bunda
aj mala mala rozopnutu bundu, krasne sme sa navzajom hrial i🙂

ale tu v KE bolo hnusne, mrholilo...

mala uz chodi, takze ci pri noseni, ci s kocikom ju obliekam tak, aby som ju mohla hocikedy dat dole

eriqe
29. říj 2008

Lenki uz som to niekedy davnejsie videla a je to super 🙂
Vennona samozrejme, ze nafotim, ale nie je to nic svetoborne. Bola to moja stara mikina, ktoru som nenosila uz roky, lebo ju mam z cias, ked som nosila vsetko aspon o cislo vacsie 😅 a len som z nej vystrihla stvorec a vsila tam obdlznik. Ani flis nemam zladeny 😀 proste je to take, co skrina dala. Ale skrina nemala gumu a zips, tak este musim zbehnut kupit

valka
29. říj 2008

lenki, perfektne video 🙂
eriqe, rychlo sup sup foto 🙂

venonna
29. říj 2008

eriqe, takze budem dve, ja ju mam tiez v albume 😉

eriqe
29. říj 2008

Venonna ty mas premakanejsiu na nosenie na chrbte, ja len vpredu 😅

valka
29. říj 2008

eriqe, kde si vystrihla stvorec? na chrbte?
v suses je tam akoby nastrihnuty stvorec a vsite po bokoch trojuholniky - vyzera to ako stan naopak, len jedna stena je bunda...dieta davas do podstavy, ktora je hore 🙂

venonna
29. říj 2008

erika, no ja este uvazujem, ze presijem zipsy a z flisu usijem vsadku (alebo ako to nazvat) 😅 ale to uz asi az na druhe mimi...

bambusko
29. říj 2008

lenki, super video 😉 to budem vsetkym ukazovat. mna by asi svihlo v tom kociku, ako sa tam vkuse mihotali tie zavesene hracky, dufam, ze ja ako drobcek som take nemala 😖

eriqe, k nam dnes uz dorazilo to teplo od vas 😀 inak ja som tiez zmrzlina, ale ked som tehu a kojo, tak ma asi hreju hormony a tukove zasoby 😝

indy
29. říj 2008

lenki video je velmi trefne, dobry napad mali takto to zosnimat. Tiez ho budem ukazovat.
ja tiez stale riesim do coho sa budeme obliekat, ked budu mrazy. Zatial je k nam pocasie zhovievave a nepotrebovali sme sa moc extra teplo obliect. Zatial mame tatovu flisovu bundu ta je nam fain, ale kukala som po sekacoch aj nejaky kabat ja som skor kabatovy typ ako sportovy, ale nic nam nebolo.
To ste sikulky ako ste si presili tie bundy, super napad. Este som Eriq zvedava na tvoju 😉 Ja sa tiez necham inspirovat len musim zohnat nejaku flis bundu co by mi nebolo luto ju takto upravit. Asi tiez pobeham nejake cinske obchody aj ked tam nerada chodim.